Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
sidla, es domāju, ka labakais atvirpinatājs ir canadien wisky 0,2 ...tukšā dūšā!
8.aprīlis 2010, 07:04 | links
 
Sidla
Ja gruntene ir sevišķi ar 2 āķiem, baigi labais ir 2P atsavērpējs.
7.aprīlis 2010, 21:43 | links
 
slida: tev ir kaadi iipashi apstaaklji, ka neviena no netaa pieejamajaam sisteemaam neder?
7.aprīlis 2010, 21:27 | links
 
Ko varētu Kāds ieteikt ,pret auklas savērpšanos?Sevišķi ja gruntene ir ar 2.āķiem?
7.aprīlis 2010, 19:06 | links
 
Sapals : labi , kad būs ko stāstīt - pastāstīšu .
8.marts 2010, 20:31 | links
 
Sapals : tekošos ūdeņos- jā, stāvošos- nē. Inlain sistēmā nofiksēta barotava drīzāk būs klasiskā gruntene nevis fīderis.
8.marts 2010, 19:27 | links
 
gintsgg, ja izdodas šogad to pušķu pielietot dod atsauksmes , man arī tas verķis interesē :)
Jaaniss, kā reizi "klasiski" noregulēts fīders ir tendēts arī uz pašpieciršanos.
8.marts 2010, 18:09 | links
 
Zivnieks man vakar izsniedza rasējumus un precīzu aprakstu kā izgatavot pušku , interesanta uzparikte - taisīšu augšā .
3.marts 2010, 16:15 | links
 
Bralitis.
Citēju: ”es tagad(kad gauja vaļā) trenējos ar straumes plakano pludu,staigājošo grunteni(varētu to tā salīdzināt)” – no šīs vietas lūdzu tuvāk.
3.marts 2010, 16:13 | links
 
Es ar fīderošanu nenodarbojos.Vēl ilgi pirms uzzināju ka to tā sauc to darīju.Taisīju pat viltīgākas sistēmas par skatīšanos uz spicīti.Liku kātu zieši pie zemes -auklu laidu pār elastīgu etāla šauru plāksnīti - tā plāksnīte pie copes baigi labi locījās un signalizēja copi. Bet man patīk zvaniņi.Tad es varu pavērotmākoņus,paklausīties kā putniņi kniebjas ,kā bebrs norauj zobu u.t.t - es tagad(kad gauja vaļā) trenējos ar straumes plakano pludu,staigājošo grunteni(varētu to tā salīdzināt) - vot tas ir interesanti (pagaidām baigi švaki ir gājis).Dažas vimbas un raudas esmu dabūjis bet pats process ir pilnīgi atšķirīgs no parastās copes ar pludu,fīderi un grunteni.Baigi jāšancē,jāķer pareizie lenķi ,straume utt.Vēl nevienu neesmu saticis kas piekopj šo copes veidu - gribētu pamācīties no kāda un saīdzināt cik daudz esmu pats apguvis to mākslu.Ja kāds to māk zvaniet rakstiet.
3.marts 2010, 16:00 | links
 
Bralitis- tāda sistēma kas orientēta uz pašaizķeršanos būs piemērota klasiskajai gruntenei un karpfišingam, bet ja tādu izmanto fīderim tad zūd visa fīdera jēga.
3.marts 2010, 15:25 | links
 
Visās tajās shēmās pietrūkst tas ko es daru. Pirms slīdošā svina vai barotavas (uz pamatauklas )sienu mazo virpulīti vai rinķīti lai nav pievilciena cope bet ir atdure -pat pie vājākas copītes svins vai barotava atsitas pret sprostu un notiek viegls piecirtiens -pat bez pieciršanas gadās ka viņa labi uzcirtusies pati. Sevišķi uz līni un breksi to vajag darīt.
3.marts 2010, 15:14 | links
 
Ieteiktu barotavas stiprināšanai uz cilpas vai pamatauklas izmantot karabīni ar plastmasas riņķīti. Rīņķīti uz pamatauklaus vai uz cilpas, barotavu pie karabīnes. Copējot var viegli mainīt barotavas (smagumu un formas). Veikalā ir dažādu izmēru šis karabīnes. Pats šādas karabīnes izmantoju copējot ar fideri uz asimetriskās cilpas. Darbojas ļoti labi. Ne asakas.
3.marts 2010, 14:39 | links
 
Visas sistēmas man nesagādā nekādas problēmas ātri uzsiet,nu tādas barotavas
3.marts 2010, 12:07 | links
 
Ideāli jau ir ja barotava uz trubiņas,tikai grūti visu šo sistēmu saštepselēt....
3.marts 2010, 11:52 | links
 
Caur barotavu aukla nestaigā brīvi,tā barības masa bremzē,ja nav trubiņa visā barotavas garumā.
3.marts 2010, 11:18 | links
 
Labākās jau lakam ir tās kur akla brīvi staigā caur barotavu, vai svina bumbu...labāk copes redzēt un piecirst.
3.marts 2010, 11:14 | links
 
Nu tādi ir pamata gruntenes montāžas veidi
3.marts 2010, 11:06 | links
 
Tur viņi 6 daļas ar šādām salikuši,laikam to 'vājāko ieliku.Uzklišķini uz Youtube redzēsi pārējās.
2.marts 2010, 23:37 | links
 
Kaut kā ne visai izdevusies filma
2.marts 2010, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager