Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
.. kurā vardā, manā postā, ir saskatāma lielība, ko ???
... sidlas5 postā gan ir redzama lielmanība, pret oponentu !
29.marts 2017, 11:03 | links
 
bushmans: Neesi tik lielīgs. Visu parāda un pierāda prakse. Daudzus savus copes kolēģus esmu iesūcis fīdercopē, jo kopā copējam un viss upmalā ir skaidri redzams.
Protams ir apstākļi, kur ar delikāto fīderkātu ir grūti vai pat neiespējami pacopēt, bet tas jau cits stāsts.

o.
29.marts 2017, 10:24 | links
 
sidla5.. nuk, nuk nosauc kādus piecus punktus, kur feeder-s ir parāks par grunteni vulgaris ? :) Inčīgi palika :)
29.marts 2017, 09:41 | links
 
Ja nēsi bezdarbnieks un pilnīgs daunīts, pievērsies feedermakśķerēšanai un tad Tu sapratīsi starpību starp grunteni un feediri!
28.marts 2017, 22:13 | links
 
Sveiki, esmu zinātkārs visu par un ap gruntsmakskeresanu, cik maksa partaisit uz grunteni, kāds veids butu vislabakais kanālam, par pašu copēšanu, arī varbūt ir kādi īpatneji noteikumi?
28.marts 2017, 21:09 | links
 
.. laikam neprecīzi izteicos..biju domājis PLASTMASAS spārnu - pacēlāju !
25.marts 2017, 14:23 | links
 
Pamēģināju, jo kaut kā ir iepirkti arī tādi svini( laikam Gardā).
Lido tikpat labi kā piramīda, ceļas arā no upes grunts ļoti labi, pieļauju ka ir vieglāk dabūt arā no zacepiem, bet ir viena problēma.
Salīdzinājumā ar piramīdu un apļa formas svinu ar adatām, spārnveidīgo svinu pie vienāda svara upē nones par metriem 7-10 un vairāk pie vienāda svinu svara.
Ir pamēģināts gan jūrā, gan Ventā. Labi der tālmešanai jūrā, kad nav straume un ar attiecīgu svaru salīdzinājumā pret ūdens līmeni arī upē.
25.marts 2017, 11:00 | links
 
..sveiki
Man te pierietēja jautājums, moš kāds lieto!
..tātad, atsvari - piramīda !
Viss OKi, lido, tur,,,bet ļoti grūti paceļas no grunts!
Varbūt kāds lieto (veikalā arī ir nopērkams, diemžēl netā natradu) SPĀRNS, labākai svara pacelšanai no grunts !
Kur, Kā, montējams? Kāda laukuma attiecība pret piramīdas savaru? NU vēlams visu, kas pie to svarīgs ???
25.marts 2017, 10:17 | links
 
gaujā labāk ar svinu pa grunti bez pluda!
13.maijs 2016, 11:38 | links
 
Cik smagus svinus un pludus parasti izmantojat? Kaut kad gribēju paeksperimentēt Gaujā, bet laikam svini bija par mazu un ēsmas zivtiņa stiepa prom :)
13.maijs 2016, 11:12 | links
 
Sveiki,

Šogad gribu vairāk pievērsties grunsistēmu makšķerēšanai ,tāpēc sorry bet viens stūlbs jautājums.
Esmu redzējis dadzos video, ka makšķerējot liek ēsmu uz grunti ,bet izmanto pludiņu nevis zvaniņu piemēram. Nesaprotu,kā panākt ,lai maksķerējot ar ēsmu uz grunti, pludiņs stāvētu?????Vēlreiz atvainojos par stūlbo jautājumu:-)

robijs111, 13.maijs 2016, 08:06


uz zandartu uz dzīvo, kad svins uz grunts un ēsmas zivtiņa šiverē apkārt uz pavadas, tad apzināti liek kādus 20-30cm stoperi augstāk, lai slīdošais pluds gulētu. tas ļauj zandartam nesajust pretestību pašā sākumā, kad vinš sāk zivtiņu griezt ar galvu pret sevi un ierīt, a copi signalizē pacēlies "lēkājošs" pluds un pēc tam jāgaida stiepiens, lai piecirstu.
13.maijs 2016, 11:03 | links
 
robijs111. Pie nosacījuma, ja viss kas uzkarināts zem pluda ir smagāks par tā celtspēju, ir precīzi jāiestata dziļums. Ja dziļumu ieregulēsi lielāku, pluds gulēs, ja pa seklu - grims.
13.maijs 2016, 10:18 | links
 
Kāpēc pludiņam jāstāv?Nav tak pim...!

Tāpēc , lai atcerētos jaukos brīžus, kad stāvēja P...!
13.maijs 2016, 09:20 | links
 
Kāpēc pludiņam jāstāv?Nav tak pim...!
13.maijs 2016, 09:13 | links
 
Sveiki,

Šogad gribu vairāk pievērsties grunsistēmu makšķerēšanai ,tāpēc sorry bet viens stūlbs jautājums.
Esmu redzējis dadzos video, ka makšķerējot liek ēsmu uz grunti ,bet izmanto pludiņu nevis zvaniņu piemēram. Nesaprotu,kā panākt ,lai maksķerējot ar ēsmu uz grunti, pludiņs stāvētu?????Vēlreiz atvainojos par stūlbo jautājumu:-)
13.maijs 2016, 08:06 | links
 
arvis_an Paldies!
11.septembris 2015, 09:33 | links
 
mayway
arī atkarīgs kas ir mērķa zivs. Ja līdaka un āķis trīsžuburis un mugurā, tad var cirst praktiski uzreiz. Ja mērķis ir zandarts, āķis ir nāsī, tad es pagaidītu, BET zivs nedrīkst sajust pretestību. Kātu krastā ir jānovieto maksimāli perpendikulāri, 90 grādi nesanāks, bet kādus 70 vajadzētu gan, pēc tam aukla ir jānovelk lejā un zvaniņš jāiekarina praktiski pie kāta apakšas (lielā vējā, gan būs problemātiski), rezultātā zivij ir vismaz 3 metri iespējas pavilkt auklu nesajūtot pretestību. Es vienmēr izmantoju tikai vienžubura āķus un arī maili spraužu caur abām lūpām, tobiš caur apakšlūpu un tad caur nāsi ārā...
11.septembris 2015, 08:28 | links
 
Olosum! Variants ar āķa pārsiešanu pēc copes ir tik vienkārša lieta, ka nekad nebiju par to aizdomājies un turpmāk noteikti šo sistēmu izmēģināšu. Teorētiski liekas ģeniāli, bet prakse parādīs. Vienžubura āķis caur nāsīm no augšas uz leju - vai vari sīkāk? - tas ir no Rietumiem uz Austrumiem?
10.septembris 2015, 19:59 | links
 
Vēl jautājums par grunteni uz dzīvo piecērtot.Jāpiecērt ir tikko sāk zvanīt zvaniņš vai arī mazliet vēlāk?
10.septembris 2015, 19:51 | links
 
Es dzīvo lieku tikai aiz nāss, ar vienzubura āķi, no augšas uz leju !
9.septembris 2015, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager