Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
Smols
Ja domā NG raidījumu pāris gadus atpakaļ, tad tas varētu būt bijis es - Zivnieks. Izdzēsos no šejienes jo piegriezās šeit esošā riešana utt... Tagad piereģistrējos, bet atskaites un bildes šeit vairāk nerakstu, tik daudz, ka kādam padomu neliedzu.
9.septembris 2015, 08:07 | links
 
staigājošā sistēma, ir tāda sistēma, kad iemet makškeri tā pa straumi virzās uz leju, svins ripo pa straumi !
8.septembris 2015, 21:38 | links
 
a kāda īsti ir "staigājošā sistēma"?Varbūt kautkur ir zīmējums?Un vēl jautājums-kā var nostiprināt ēsmas zivteli, lai bieži nenolido no āķa?Tas ir skaidrs, ka zem mugurkaula, bet varbūt vēl ir kāda fiška, ko nezinu?

mayway, 8.septembris 2015, 17:20


Es šiem gadījumiem, lai zivtiņa nenokrīt no āķa lietoju velosipēda kameru, izgriežu mazu aplīti nedaudz mazāku ka 1 cents un uzduru uz āķa un nekas nekur vairs nekrīt arī tālu metot.
8.septembris 2015, 17:51 | links
 
a kāda īsti ir "staigājošā sistēma"?Varbūt kautkur ir zīmējums?Un vēl jautājums-kā var nostiprināt ēsmas zivteli, lai bieži nenolido no āķa?Tas ir skaidrs, ka zem mugurkaula, bet varbūt vēl ir kāda fiška, ko nezinu?
8.septembris 2015, 17:20 | links
 
ja copee, kur ir grunts- smiltis, un ir arii straume, var izmantot - "pa grunti staigājošo sistēmu" tā ir visefektīvākā - Gaujā.
8.septembris 2015, 16:19 | links
 
Opusums !!!!!
Piepuleju nedaudz savu atminu ( domasana laikam navmana stipra puse ;-)))) ), ij atminejos.
RTo labo zivju bendi ko radija copes raidijuma skiet sauca Zvejinieks ( vai ka lidzigi ) agrak vis seit apgrozijas tocno.
Vel aizmirsu piebilst........... lai to zivteli uz "dzivo "piepaceltu virs dunjam, ( ie virs plentaka lieku pavadu vismaz 60cm-1m, piesien vinai gadu gabalinu visvienkarsaka putaplasta gabala. Esmai bus ari vieglak peldes, un to vieglak pacels no dunjam augsa.
Koroce................ visi sitie djedu varianti ir bezgaligi vienkarsi un leti, bet !!!!! taja pasa laika loti , loti efektivi.
P.S. Isti vecie zivju bendes nemaz ta isti copes bodes neapmekle....... piem tas pasas barotavas vai "samodurus "taisa pasi, leti un vienkarsi.
Zini tai zivei ir pilnīgi viebna alga ( ta man skiet ) kada brenda zem udens ir tas svina plentaks, vai kada superbarotava gala. Cita lieta esmas, piebarojamas baribas, tarpi un t.t , bet.............. tas jaun ir cits gars stasts, un receptes katram ir loti, loti invidualas, iespejams no senteviem mantotas......
Lai veicas, ne asakas............
8.septembris 2015, 15:50 | links
 
Paldies par ieteikumu !:)
8.septembris 2015, 15:00 | links
 
Opusums.....................
Par tam pavadam nebeda ne nieka..
Es visu taisu pec djedu metodes uz grunteni liekot dzivo........
Tobuis griezulis kaprona auklai gala ( labak gutu zala, bet es atskiribu nekad nesmu no baltas izteikti sajutis ) auklai apm 30 cm vai vairak piesien kadu plentaku svinu ( formai un cenaui veikala galigi nav nozimes )tad palaiz gabalu apm 50 cm un vairak ( atkariba no ta cik tur kur tu copesi ir dunains, lai ta zivtele neiegrimst dunjas, bet peld virs tam ) tad vari piesiet pavadinu kur gala liec ( ieteicams ) kadu karusu ( ieteicams nokertu turpat ezera ), deres arri jebkura rauda, vai cita sikalja................
Butiba ij viss............. gaidi savu mega lidaku.................
Lai nav piem stulbi jablenz uz zvaninu,( nedod Dies uz pludinju ) uzliec signalizatoru, un ja tas nepikst, ej mierigi tuveja mezinja senes lasiit...........
Ja gribi lidaku aktivi copet, tobis pastaigaties, ja 15-20 min copes nav, maini vietu, tobis parmet..... tas nozime ka tuvuma lidakaas nav, cvai arri ta jau ir paredusies......
Loti labi gadus 2 atpaklaj radija kāds tur seit zinams copmanis Kisezera ar laivu lenam peldinoties......... vienkarsi kati............ vienkars princips...............un izcili labs rezultats.
P.S.Vecajiem copes matadoriem labak neko nesaki par kauc kadiem flurokarboniem :-))))))))) samejie padomas ka ta ir kauc kada modiga seksuala minoritate.Labakaja gadijuma nedzers ar tevi kopa 'skidro cepumu "sliktakaja gadijuma dabusi vienkarsi pa riiikli:-))))
Par volfromu vel kauc ko vari iemineties, tadu lietu vecci zinas........
Ka man saka viens loti sens, izcils zivju bende
"Cope vinuprat ir minimums ieguldijumu, un maksimums bauda sun labuma "
Te nju es atrausos no visadiem copes veikalu septmanjiem, tie breeks ka es vinu biznesu gremdeejot ;-(((

Ta ka lai veicas, un nesarezgi vienkarsa lietas, tobiss, nemegini no jauma izgudrot velosipedu, vai bikses:-))))
8.septembris 2015, 14:38 | links
 
Manai sist'ēmai ir viena īpašība, pēc katras līdakas āķis jāparsien un svins uz augšu jāpabīda...
8.septembris 2015, 12:08 | links
 
mayway
atkarībā kāda ir mērķa zivs...ja līdaka, tad es darītu biš savādāk...pamataukla pītā, ap 0.15, tālāk slīdošais svins ar kembriku iekšā, tad griezulis un tālāk pavada - 60 cm fļuriks ap 0.27-0.3 un tad fleksonit pavada ap 40 cm (ir nopērkami 2-3 metru materiāli). Stīgu es neliktu noteikti, jo tā neļaus mailei kustēties. Ja uz zandartu, tad pavadu nelieku vispār, skaidrs, ka līdakas 80% zaudētas, bet...jāizdara izvēle.
8.septembris 2015, 11:14 | links
 
Sveiki!kā ar gruntsmakšķērēšanu uz dzīvo?kādas pavadas tauta liek?man ir doma likt slīdošo svinu un pavadu ap 1m no ģitāras stīgas, lai ēsmas zivtiņa var papeldēt 1 m diametrā.Stīga tāpēc ka tik garas pavadas dārgas.Varbūt kādam ir pieredze ar šādu sistēmu?

pamataukla 0.45 mono aukla un bez pavadiņas, ja arī viena no 10 līdakām aizies copju tik un taā būs vairāk.
8.septembris 2015, 10:13 | links
 
Nu fļoriks kād 035-045 un miers
7.septembris 2015, 23:51 | links
 
Sveiki!kā ar gruntsmakšķērēšanu uz dzīvo?kādas pavadas tauta liek?man ir doma likt slīdošo svinu un pavadu ap 1m no ģitāras stīgas, lai ēsmas zivtiņa var papeldēt 1 m diametrā.Stīga tāpēc ka tik garas pavadas dārgas.Varbūt kādam ir pieredze ar šādu sistēmu?
7.septembris 2015, 23:22 | links
 
Es vēl esmu licis jūras gruntenes sistēmai galā virs svina lielo slīdošo atsperveidīgo barotavu un tad pilnu ar reņģu galvām(iekšā tikai ar varu saspiežot var sapildīt) arī savs labums un tur lejā uz grunts vairāk vilina tās butes nekā nieka pāris āķīši ar ēsmu :)) to es tā maisiņa sakarā!
30.augusts 2015, 13:24 | links
 
Gan vecajam ,gan andreiko ir sava daļa taisnības,patiesība kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu...
29.augusts 2015, 20:47 | links
 
Fīderis vispār skaitās angļu gruntsmakšķerēšana. Lordi daudzās copes nozarēs mums liek pamatīgu kliņķi (arī mačos viennozīmīgi - karpas, fīderis, pludiņš). Skaidrs, ka tā tā pati gruntene vien ir, tikai ar uzlabojumiem. Skaidrs, ka zivij vairāk garšo paika no barotavas, nevis svins tavas šņores galā, tāpēc par priekšrocībām strīdēties ir bezjēdzīgi. Zapars ar skaitās automobilis, tikai visi grib braukt un brauc ja ne ar meršiem, tad vismaz golfiņiem. Tīrā gruntene palēnām izzūd (nu es nerēķinu dažus stagnātiskus penšukus, kam dievi ir Ulmanis vai Uļjanovs). Spilgtākais pierādījums: nesen man viens vīriņš stāstīja, kā viņš ķerot vēdzeles. Nu tīrā gruntene ar naktstārpu, nēģa gabalu vai raudas fileju galā, vai ne? A vot nekā! Šis pērkot pva maisiņus (ir tādi ūdenī izšķīstoši priekš karpu copes, tagad pat salmo esot dabūjami), iekšā pilda samaltu raudas vai reņģes fileju un sien galā līdzās āķim ar naktstārpu. Maisiņš izsķīst, ūdenī tāds labs maltā farša aromāts, ka visas vēdzeles skrien pie šā uzkost naktstārpu. Un kurš vairs tagad pateiks, ka vēdzeles jāķer tikai uz klasisko grunteni??? :D
29.augusts 2015, 15:22 | links
 
Es par to valodu . . nu daudz jau mums to nepareizo vārdiņu nācis klāt, bet tāda nu tā dzīve!
Gruntsmakšķere, viss skaidrs, bet vai tu to zivij domatās ēsmas paņemšanas brīdi redzi kustoties makšķerkāta galiņam vai skanot zvaniņam, vai nu jau moderni ar skaņas signala ierīces palīdzību, viss vienalga, tā ir un paliek gruntsmakšķerēšana!
To pašu par spiningošanu! Vai pēc vizulīša rotiņa gumijas māneklīša tu to spininga kātu turi mierīgi un tin auklu spolītē, vai purini vai rausti vai nez ko tur dari, džerki tviči, ta pajāt, man vienalga tā ir un paliek spi nin go ša na! Nu vai tad tā nav, veči, ko :))
29.augusts 2015, 11:44 | links
 
Eldorado Tu ir draugs, vai nedraugs, tā arī nesapratu :) ?
28.augusts 2015, 13:06 | links
 
Visi uz valodas centru, lai var visu izlabot !

opusums, 27.augusts 2015, 23:25

Galvenais jau ir paņirgt pašiem par sevi un to, kas vēl atlicis, mazāk būs nedraugiem jāpūlas.
28.augusts 2015, 12:56 | links
 
Visi uz valodas centru, lai var visu izlabot !
27.augusts 2015, 23:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager