Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
100%- tad copējot, kad vēlos iekost alus cepumā un pačurāt es viegli no fidera pāreju uz gruntsmakskerēšanu un pēc tam atpakaļ, kamēr neviens neredz:)
27.augusts 2015, 09:31 | links
 
...

Protams, ka pēc teorijas fīderim zvaniņu nevajag, bet visu laiku jau neskatīsies uz spicīti, takaa citreiz noder.

opusums, 26.augusts 2015, 21:58


Ja makšķerējot ar pludu izmantosi fīdera kātu, nesauksi taču to par fīdermakšķerēšanu. :)
Un pieliekot fīdera kātam zvaniņu tā būs gruntene klasiskā nevis fīderis.
26.augusts 2015, 22:35 | links
 
Man veel arii zvanu poga ir tārpu kastē, kurš grib uz āķa tikt tas arii zvana :)
Protams, ka pēc teorijas fīderim zvaniņu nevajag, bet visu laiku jau neskatīsies uz spicīti, takaa citreiz noder.
26.augusts 2015, 21:58 | links
 
...
Vajag gan zvaniņu, kad grib novērsties no fīdera spicītes, :)

opusums, 26.augusts 2015, 18:40


Tad jau Tev pludam arī vajag zvaniņu. :)
26.augusts 2015, 21:29 | links
 
Fīderim pēc būtības nekāds zvaniņš vai signalizators nav paredzēts. Tamdēļ ir tā jūtīgā fīdera spicīte, kas visu parāda. :) Bimboļi ir gruntenēm vulgaris. :)

Vajag gan zvaniņu, kad grib novērsties no fīdera spicītes, :)
26.augusts 2015, 18:40 | links
 
Fīderim pēc būtības nekāds zvaniņš vai signalizators nav paredzēts. Tamdēļ ir tā jūtīgā fīdera spicīte, kas visu parāda. :) Bimboļi ir gruntenēm vulgaris. :)
26.augusts 2015, 18:34 | links
 
Slidošā sistema ir jūtīgāka, labāk copi redzēsi un zivs arī tā nejutīs sistēmas pretestību.
26.augusts 2015, 17:47 | links
 
Man jautājums par grunteņu sistēmām-Kāda ir starpība sistēmai ar slīdošo svinu un pēc tam pavadu un sistēmai ar svinu galā?Cik būtiska ir atšķirība copējot.Šis jautājums jau sen nodarbina prātu.Ceru ka profiņi atbildēs ar argumentiem.
26.augusts 2015, 16:58 | links
 
Gan fīderim gan ari lietotu upēs ar lielāku straumi, kur aukla tāpat nostiepta. Nav slikts vēdzeļu copei, tām pašām vimbām utt.
1.aprīlis 2015, 20:51 | links
 
Klasiskai gruntenei tomēr prasās iekarināmais.

urmaas, 1.aprīlis 2015, 20:31


Paldies par atbildi. Kam tad domāts tas pie spices gala stiprināmais zvaniņš? Tie domāti fīderim?
1.aprīlis 2015, 20:48 | links
 
pienef! Baidos, ka šodien šis risinājums strādās labāk http://wallpage.ru/imgbig/wallpapers_35098.jpg
1.aprīlis 2015, 20:32 | links
 
Klasiskai gruntenei tomēr prasās iekarināmais.
1.aprīlis 2015, 20:31 | links
 
Labvakar!

Man ir sekojošs jautājums - parastai gruntenei (ne feererim) klasisiki izmanto kā signalizatoru, iekārtu zvaniņu, bet vai veikalos nopērkamais zvaniņš, kuru stiprina pie spices pildītu tādus pašus uzdevumus, vai tas paradzēts tikai feederiem? Skatīt attēlu:

http://img.kurpirkt.lv/item_img/1476/6/88773626.jpg

Iekārtais zvaniņš un šis stiprināmais zvaniņš strādā abi vienlīdz labi, vai tomēr iekārtais labāk, jo otrā variantā sanāk,ka aukla ir jānostiepj,kas savukārt rada lielāku pretestību,kuru izjūt zivs.. Kāda ir Jūsu pieredze un domas?
1.aprīlis 2015, 20:22 | links
 
quickbot
Noskatiijos NG video, kur vinsh staasta par sho, bet taa es arii iisti nesapratu vienu lietu: shaij sisteemai ir vajadziigs stoperis dziluma reguleeshanai vai arii vinsh briivi sliid caur auklu un, kad cope, tad saak drebinaaties?

Paldies!
9.jūlijs 2014, 16:31 | citēt | links
9.jūlijs 2014, 16:42 | links
 
Tagad bez barības iztiek!!

zem ūdens..
30.maijs 2014, 08:34 | links
 
Apstaigajot pieKisezeru copetaju vietas atrodu vis ko interesantu, ta teikt peetu vizuuali "civilizacijas kulturas slaani
Ta esmu redzejis iepakojumus izmestus gruntenes sistemam, ko lietojusi biezie , slinki, vai galiigi iesaaceeeji, veikala cena sistemai ap 2,5 ls.
Man coms karpotajs sien gruntenes sistemes tikai no auklas, nekaadu dzelzs starpposmu, iznjemot barotavas.
Nweliela bode esmu redzejis boilu sasietas sistemas, maksaja ap 1,5 ls, veeeeee
Za ribalku.
25.februāris 2014, 15:27 | links
 
Kur likt pēc nakts copes sidekļus.....nemet tos ārā Noderēs!
Kautkā uzdūros uz šī video (Pēc 1;50 min.)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k8d94j_vrvQ
25.februāris 2014, 13:16 | links
 
Tādus piecirtējus var pats pa visam ātri uztaisīt.Pilns internets ar viņiem..shematiski/princips
peļu lamatas!!D
23.augusts 2013, 14:48 | links
 


Re te vēlviens, šādu jau pats var uzmeikot :D
23.augusts 2013, 14:18 | links
 
Dzīvoju pie Lielupes krasti labi . Es domāju ka ar šito verķi copi nenogulēs ;) Provēsim redzēsim.

Interno, 23.jūnijs 2012, 13:16



Nu kā tad ir, vai ir sanācis iemēģināt?
Es arī paņēmu tādu, bet nesanāva vinu sariktēt..varbūt vodka bija par daudz?! ;)
23.augusts 2013, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager