Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
bet vimbai jau biski japalaiž lai paņem nau jecert uzreiz...
23.jūnijs 2012, 13:41 | links
 
Dzīvoju pie Lielupes krasti labi . Es domāju ka ar šito verķi copi nenogulēs ;) Provēsim redzēsim.
23.jūnijs 2012, 13:16 | links
 
nu uz vimbam krumos butu ka butu.... :D :D :D
23.jūnijs 2012, 12:01 | links
 
Kāpēc cirks?! Ļoti interesanta sistēma! Tātad, makšķere pati piecērt. Lietot gan to var tikai tādā skaistā un līdzenā pļaviņā, kā klipā. Un ja krasts nelīdzens, apaudzis ar brikšņiem, ko tad? Tas jau tāds parka dīķis izskatījās... bet rietumos jau ir citāda teritorija.
23.jūnijs 2012, 10:38 | links
 
nu tad pasūti ebaya vēl elektronisko spoli, lai zivs nemaz nav jāvelk :):):)
22.jūnijs 2012, 23:49 | links
 
:D :D :D Cirks.
22.jūnijs 2012, 23:40 | links
 
Paņēmu ebay-ā tādu sistēmu .The Quickset

Atnāca jau bet vēl neēsmu noprovējis.
22.jūnijs 2012, 22:36 | links
 
Sem, ja negribi vēl lietot papildus divus kātus, tad dari kā pats no sākuma teici - marķē auklu.
Atrodi vietu, ieklipsē auklu un kārtīgi sabaro. Tad uzliec ēsmu, iemet, iekrāso auklu pie klipša, noņem auklu no klipša, ieslēdz baitranneru, gaidi lielo zivi.
Atrast vēlāk iekrāsoto vietu prasīs laiciņu, bet ja sēž uz lielo zivi tad jau var pamocīties :))) Nu nevar apvienot šis funkcijas ar vienu kātu. Ķer sapalus nelielā upē kā Itālis, nevajadzēs barot. Man arī nepatīk lūrēt uz spici, tāpēc lieku jūtīgu zvārguli pie kāta turētāja. Tici man, lielāko daļu copju šis nozvana. Ja nenozvana, tad tā ir ļoti jūtīga copīte, kurai baitranners vienalga neko nedos.
18.jūnijs 2012, 20:22 | links
 
kola
itaalis rakstīja, ka esot baigi vienkārši un viņam tā makšķerēšana patīkot. Man arī patīk tie elektroniskie signalizatori, man vienkārši apnīk blenzt nepārtraukti uz fīdera spicīti, es gribu arī kur citur paskatīties, kamēr makšķerēju. Itaalis ieteica lietot baitranneru, tāpēc gribēju uzzināt, kā viņš notur iebaroto vietu. Ja spolei uzliek gumiju - tad taču baitrannerim zūd jēga.
Kāpēc neapgūt arī citu makšķerēšanas veidu? Jo vairāk, jo labāk :):):)
18.jūnijs 2012, 19:42 | links
 
Sem, pats tu sev to ķēpu radi :)))) Bet Itālis droši vien ir savā sapņu zemē Itālijā :)))
Karpiniekiem barošanai ir cits kāts un vietas marķēšanai atkal cits. Ja negrib barot ar kātu, tad var ar kaķeni vai katapultu, vai ievest barību ar laiviņu vai mazu spēļu kuģīti. Papildpabarot ar kobru utt.
Kam Tev tas vajadzīgs, ja Tu neķer karpas :)))
18.jūnijs 2012, 17:27 | links
 
itaalis !!!!
Ja tu esi kaut kur tuvumā, parādies, esi tik labs :):):)
Man vēl viens tev jautājums par makšķerēšanu ar elektronisko signalizatoru. Ja jau tu lieto baitranner spoli - tad kā tu nofiksē visam laikam iebaroto maksķerēšanas vietu? Ja ir baitranners - tad taču gumijai uz spoles nav jēgas, vai ne? Vai tu to dari kā karpenieki - ar marķieri uz auklas? Baigā ķēpa. Kā tu dari?
18.jūnijs 2012, 16:05 | links
 
Vēlējos pajautāt par grunteni uz dzīvo, kādus āķus labāk likt parastos vai vairākžuburu un kādu izmēru?

Un kādas sistēmas labāk izmantot?
25.maijs 2012, 22:42 | links
 
Tas kolai-Tāpēciņ jau ilgus gadus izmantoju,ka nepinās,bet pēdējos gadus tie man ir uz feederiem.Pats izdomāju,pats arī lietoju,esmu apmierināts.Ne asakas.
21.maijs 2012, 17:08 | links
 
19.maijs 2012, 12:01 | links
 

[yotube]http://www.youtube.com/watch?v=v7Vr7tSgEf8&feature=related[/youtube]
19.maijs 2012, 12:00 | links
 
neeeertiiba bija ar zvaninju, kas reizi pa reizei apmetaas ap auklu! arshti miinusu nav, viss darbojaas un nekas nekur nepinaas ne kaa savaadaak nevajadziigi uzvedaas! cits jautaajums cik es biezhi vinju izmantoju... man ir ar miiksto sakabi, nu respektiivitaads ko iesprauzh piikstulii! tik miinustas, ka turaas uzvada nevis kjeediites!(bet ko vargribeet pa 4ls) toties irar gaismas indikatoru, tas naktii liels pluss! jaa nokriit unviss!
labaaki ir tie, kurus tev maks atljauj! tik atceries ka vajag baitrun spoli! ja interesee kaa tas straadaa, pasties youtubee karpu njeemienus! tur vis chotka paraadiits! tad arii tev lielaaka ponjabuusko tu iisti gribi :)
19.maijs 2012, 11:47 | links
 
itaalis
Nu pavisam cita lieta, paldies! Kad redzu tuvumā, tad arī sāk pielekt darbība un lietošanas ērtība. Ja var, pēdējie jautājumi. Kad notiek pieķeršanās un jāpiecērt - cik saprotu, tas daikts nokrīt, tāpat kā zvaniņš ( tas, kas ķēdītē) ? Nav nekādu neērtību vai traucējumu makšķeri paceļot? Nav obligāti jātiek viņam klāt, pats nokrīt paklausīgi un atbrīvo auklu? Kā tev ir gājis tieši ar kāta pacelšanu? Un kurus tu uzskati par labākiem - ar "lokano sakabi", vai ar cieto sakabi?
19.maijs 2012, 09:00 | links
 
vai Bug Indicators
19.maijs 2012, 00:57 | links
 
19.maijs 2012, 00:56 | links
 
ieraksti googlee svingeri(buus daudz erotiska rakstura bildes :D) vai butt hanger, tik ieliec kjeksiiti pie atteeliem! atradiisi ljoooti daudz bildes un ja gribeesi arii aprakstu :) tas shtrunts it taa veerts :)
19.maijs 2012, 00:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager