Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!




19.maijs 2012, 00:37 | links
 
stiprinaashana
19.maijs 2012, 00:25 | links
 
tie saucamie svingeri ir tie pashi ko izmanto karpenieki! Es saakumaa kaaru parasto gruntenes zvaninju, tad iegaadaajos leetaako svingeri, bet laikam jaanjem pa pacmit latiem ar reguleejamo svaru un gaisminju! kaa piestiprinaat? hehe, taapat kaa zvaninju! pag, tuuliit ielaidiishu kaadu bildi! cenas saakot no 4ls un liidz... leetaak nekaa nav! bet tas pa 4 ir pa prostu bik...
19.maijs 2012, 00:23 | links
 
tie spriegotāji ir tie saucamie svingeri :)
18.maijs 2012, 22:43 | links
 
itaalis!
Nu tad beidzot atradās viens specs, kura padomi man noderēs :):):) Paldies! Kas tie par spriegotājiem, kur tos meklēt, kādi labāki un kādas cenas? Un vēl, lūdzams - kā tā piestiprināšana notiek? Vai sarežģīti? Tu nevarētu ielikt kādu fočeni, vai bildīti, kur viss labi redzams! Esi tik labs! Vai tā spriegotāja vietā nevar vienkārši kaut ko smagāku uzkārt uz auklas?
18.maijs 2012, 22:42 | links
 
nu man patiik tie elektroniskie! tik jaanopeerk klaat tas auklas spriegotaajs! leetaakais ko esmu atradis 4ls! miinusus neesmu mekleejis! vnk kad seedi uz fiidera, otrai gruntenei lieku elektronisko signalizatoru un beedu nezinu, tik ar baitrun spoli! i brekshus uz to kjeru, i asarus, i liidakas i visu kas peld! veedzeli pat dabuju! taaka nekaadu probleemu, tik spicei jaabuut maksimaali tuvu uudenim un spoles galam augstaak, lai mazaaka pretestiiba.
18.maijs 2012, 21:07 | links
 
Paldies, aldis64, sapratu.
Vēl mani stipri interesē elektronisko signalizatoru lietošana gruntenēm ( nekarpu makšķerēšanai). Ja kādam ir lielāka pieredze ar tiem, lūdzu pastāstīt sīkāk, kādi labumi, kādi sliktumi. Esmu meklējis komentārus, bet neko dižu neesmu atradis. Varbūt kaut kur var palasīties vairāk par to lietošanu? Tikai par citu zivju, ne par karpu copi, ja var :):):)
18.maijs 2012, 20:22 | links
 
Sems.
Tās bizes pinu 7-8 cm un tā trešā aukla ir tikai starp diviem mezgliem, Tā kā visu sistēmu sieni no 0,35 auklas nekas vaļā nesienas. Tiko uzsēju un būs jāpamēģina uz vienas auklas 3 bizes uz nakts grunteni . Parādijās doma, ka to pašu varētu taisīt uz butēm, ņemot bišku tievāku aukli un āķi likt cilpas galā. Vai butēm patiks, to redzēs rudenī.
17.maijs 2012, 14:25 | links
 
Es ar ta aizdomajos,ka varetu izskatities baigi ermiga ta sistema ar 2 sakabinatam trubinjam,bet galvenais jau lai strada labi. un man ari jautajums,ka ir ar iemeshanu,nesapinas metienaa,un kaa a r atalumiem?!
17.maijs 2012, 11:31 | links
 
Paldies, Sidla. Princips skaidrs, bet izskatās pēc baigā krabja. Tālu iemest nav problēmas?
17.maijs 2012, 11:08 | links
 
Apmēram tā,skat.lejā 2.zīmējumu.Zem barotavas trubiņas ar griezulīti lieku horizontāli plasmasas tāda paša izmēra trubiņu.Tad tai veru cauri jebkura izmēra pavadu,un un abos galos nostiprinu ar vajadzīgā izmēra štoparīšiem.Pavadas garumus līdz ar to var regulēt,un pēc nopietnas zuves pieķeršanās otrs āķis vienmēr būs pievilkts pie trubiņas viena gala,kas garantē 99% tā neaizķeršanos.Nu tā apmēram.
17.maijs 2012, 09:47 | links
 
Aldis64
Tā ir superīga ideja par to trešo auklu "bizītē" ! To pieminēja arī tas fīderists Aleksejevs vienā krievu filmiņā par gruntenēm. bet sīkāk viņš neko nestāstīja. Ja pareizi sapratu, tad tu tās "trešās" auklas abus galus iesien pīnītes sākuma mezglā - pie cilpas un beigu mezglā. Kad tos abus trešās auklas galiņus nokniebj, tie neko sliktu pēc tam nedara? Mezglu arī neizjauc? Cik garus tu tos noknieb?
16.maijs 2012, 13:17 | links
 
Es ja godigi citviet neesu petijis,bet es pa 0.30 sant perku gabala. nezinu vai tas ir dargi vai leeti.
15.maijs 2012, 20:40 | links
 
Tās trubiņas termoplasta automātā lietas no otrreizējām izejvielām.Visādas plastmasas(vecās det.) samaļ kopā un tur ir rezultāts.
15.maijs 2012, 18:17 | links
 
Vnk noteikti man tas trubinjas trapijas nekvalitativas. nu komon ja netur 80 g svina,nu piedod atvaino :))
15.maijs 2012, 14:07 | links
 
Sidla, nesapratu tavu sistēmu. Nevari kaut kā uzzīmēt vai labāk aprakstīt?
15.maijs 2012, 12:14 | links
 
Es jau gadiem caur trubiņu izmantoju 2.āķiem paredzētu slīdošo pavadu,strādā ideāli,nepinas,un ja ir zuve galā otrs āķis nekad nav aizķēries.
15.maijs 2012, 11:30 | links
 
Ieteikums. Sienot nesimetriskajai cilpai, to pretsavērpēju, kur sien āķi, parasti veido savijot auklu. Ne vienmēr sanāk perfekti. Pamēģināku sienot pirmo cilpiņu piesiet vel vienu auklas gabaliņu un tad sapīt bizīti. Samāca perfekti. pretsavērpējs stāv pret sistēmu 90 grādos kā XXX video.
15.maijs 2012, 11:10 | links
 
miljonas, a kas būs, ka uz viena āķa smuks breksis, bet otrs āķis velkot ārā ieķerās kaut kur? :)
14.maijs 2012, 20:45 | links
 
nezinu-sagadishanas vai kaa,bet vakar meginot slidosho sistemu ar trubinju,naacas man aplauzt vinjas tai vieta kur karabinite karinas,vnk nema un noluuza :/

2 reizes pec kartas.
14.maijs 2012, 18:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager