Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
kraft
to ne es, to jau geos iebildēja, slavē viņu! :):):) Tas paternosters gan, kad būs pakārts gaisā, un kad barotava būs piepildīta ( pirms metiena) izskatīsies drusku savādāk. Bet tās jau ir nianses. Bildes foršas, tiešām.
13.maijs 2012, 21:01 | links
 
Sems, forši noilustrēji :) šo var rādīt visiem iesāceējiem.
13.maijs 2012, 20:31 | links
 
geos
es pārsvarā pielietoju nesimetrisko cilpu - tā man liekas vissimpātiskākā, rezultāti labi. Arī uzsiet vienkārši. Krievu saitos un filmās arī to slavē, ka esot visjūtīgākā. Otra, kas man patīk - ar to melno pretsavērpēju, arī forša. Bet tā vairāk uz brekšiem, jo tie esot dumjāki, rijīgāki un nepievēršot uzmanību tai melnajai trubiņai :):):) Uz to man vairākas reizes slieku ir paķēruši tīri pieklājīgi asari.
11.maijs 2012, 21:28 | links
 
Atkarībā no garastāvokļa es sienu šitādas sistēmas!



Saite uz bildi:
11.maijs 2012, 19:42 | links
 
sākās. fīderis nav gruntene?? kāda starpība vai par copi signalizē zvans vai spice?! LOL!

Un sistēma ar pretsavērpēju var iztikt ar 2 mezgliem! Kur vēl vienkāršāk?
11.maijs 2012, 18:06 | links
 
Te kaut kā viss jau uz pīderi velk. Gruntenes sistēma ir vnk kā divus pirkstus območīt. Tad ejiet tak feeder sadaļā.
11.maijs 2012, 17:38 | links
 
Novēroju, ka šādu sitēmu, kā milijonas9. samērā daudzi (pamatā onkas) lieto copējot pie Baltās kāpas uz vimbelēm un citiem baltajiem. Es papētiju dzīvē kā tas izskatās un godīgi sakot es nevaru atrast nevienu tādu pamatotu plusu pret L veida parasto pretsavērpēju, tikai drīzāk mīnusus. 1. Nevar operatīvi mainīt barotavas svaru vai lielumu. 2. Arī transportējot, nevar satīt uz saiviņas, jo nevar noņemt barotavu. 3. straumē apaļā barotava neturas. 4. Nevar variēt ar pavadu garumiem.

A. nu vienīgi redzēju, ka dažiem tad sanāk 3 āķi, virs sistēmas ar troiņiku vēl vienu piesien, Bet nu divi āķi jau ir vairāk kā pietiekami.
Vienīgo reālo pielietojumu redzu kā soļojošai gruntenei ar barotavu. Bet tad pilnīgi pietiek ar vienu pavadiņu kurai nevajag nekādus pretsavērpējus.

Palabojiet mani, varbūt esmu ko palaidis garām par labu šai sistēmai.
11.maijs 2012, 16:59 | links
 
principa vel vienkarsak un nepinas ir,ka pie pamatauklas piesien griezuliti kam ir sakabite.pie sakabites piekabina svinu vai barotavu,un + vel piekabina pavadinju kurai gala ari ir sakabite. jebkura laika var atkabinat,piekabinat un galvenais,ka nekas nepinas un strada lieliski. vienigi dziljumu ,gan nevar vairak regulet,bet tad jau ta nebus vairak gruntene ja nestaves esma uz grunts :)
11.maijs 2012, 15:32 | links
 
nju no sākuma pinās, uztaisiju īsas lai nepinās, bet likās ka zivi atbaida tas metāls, labāk tomēr garākas pavadas, lai žuvei nav aizdomīgi līst pie komosa.
11.maijs 2012, 15:07 | links
 
Var taisīt pats, var pirkt. Es nepisu to kapeiku, parasti peŗku, kaut kādi 20 santīmi maksā, bet var paļauties, ka ir droši. Hecs, kas tev nestrādāja? Pinās kopā, vai neņēma?
11.maijs 2012, 14:41 | links
 
ui sajaucu ar fīdera sistēmu, dotais pretsavērpējs toč jau pats ir metāli, i pārdodas i pats var no ņeržas stieples uztaisīt, bet manā pieredzē nju nestrādāja, labāk bija pavada lejā un pavada augšā ar pleciņu, sanāca, ka viens āķis ir netālu no barotavas, otrs zem viņas.
11.maijs 2012, 10:25 | links
 
milijonas9 - tas pretsaveerpeejs i pastaisiits vai taadi gatavi paardodas???
11.maijs 2012, 09:41 | links
 
Snaple, tik neietaupi parāk ar tiem pretsavērpējiem, ņem kur ir metāla savienojums plastmasai ar karabīni, jo tie plastmasas, nju tā ir kā ir, es te ziemā uz akcijām biju sapircies, tagad konstatēju ka 30-50 gr barotavu vēl tura, ka 80 tā barotava aizlido prom, žēl ka uz iepakojumiem neraksta testu.
11.maijs 2012, 09:15 | links
 
Paldies, šodien nopirkšu pretsaverpēju un āķīšus ,un tad jau jāskatas ,ja vakarpusē lietus norimsies aizbrauks pameigināt.Paldies!
11.maijs 2012, 08:06 | links
 
Un viss. Ielādē barību, uzliec ēsmu, zvaniņu virsū un gaidi lielo zivi! :) Ne asakas.
10.maijs 2012, 20:10 | links
 
Es lieku pēc ownera klasifikācijas 8. nummuru.
10.maijs 2012, 20:09 | links
 
Milijonas9 un kādu āķa lielumu labāk likt uz breksi? Sen nav lietota gruntene,tapēc arī tik tizli jautājumi man :D
10.maijs 2012, 20:06 | links
 
P.s, tā pavada virs āķa, skatoties pēc pretsavērpēja lieluma. tā, lai kopā nepinas. Parasti kādi 10 cm.
10.maijs 2012, 20:03 | links
 
Snaple, tas ir stipri individuāli. Jāskatās, kādu sistēmu Tu taisi. Mana mīļākā un rezultatīvākā sistēma uz brekšiem ir šāda. Forši, ka 2 āķi, var eksperimentēt ar ēsmām, un ir 2X lielāka iespēja ka paņems. Ir gadījies arī plāksterīšu duplets.

10.maijs 2012, 20:02 | links
 
Cik garu pavadiņu jāliek gruntenei un kādu āķa lielumu ,firmu varbūt arī varētu ieteikt āķim.
Ir doma sēdēt Lielupē un ķert kādu plici vai līni.Un barotava kura labāka ,tā kura piekabinās pie auklas klāt (kastīte) vai tā kura iet cauri auklai apaļā tjip.Cerams sapratāt par kurām barotavām domāju.
10.maijs 2012, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager