Vimbas

Vo, jauns pavērsiens :) Patīk zivis ēst. Bet ne 26 gab. Kādu vienu, otru.
Maksas dīķos nav teikts, ka karpas jāatlaiž. Kur lielās, tā ir. Un ko, domājiet, ka neviens cits zivis neēd, sevišķi tie, kas stāsta, ka žāvē :) Esmu redzējis, kā tie humānie, kas daudz savilkuši ... Pa kluso stiepj prom. Nu ir arī izņēmumi arī. Nu bet 26 !!!
17.aprīlis 2017, 21:25 | links
 
Izskatās ka diametrs atiet no trīsdiennieka:)
17.aprīlis 2017, 21:23 | links
 
No zivīm ēdu gandrīz tikai līdaku, bet riebjas spiningot. Ļoti patīk pluds, gtuntene, fīderis, bet nepatīk zivis ar dūņu garšu. Esmu vienā reizē noķēris kādas desmit strautenes, bet nevienu neesmu paņēmis. Ar to visu gribu pateikt, ka ir tādi kā karpnieki, kam patīk sēdēt nedē)ļu vienā vietā, ir tādi kam patīk līst caur krūmiem 10minūtes, lai varētu uztaisīt 3 4metrus garus metienus. Un ir tādi kā diameters, kuram patīk tikai zivis ēst, bet nesaprot ka lētāk ir tās nopirkt.
17.aprīlis 2017, 21:17 | links
 
Karpu bēŗns puskilo un vēl mazāks. Un lielās - tiešām bučot un atlaist ... Badā neesmu, bet kādreiz kaut ko. Un no karpām lielāko daļu atdāvinu citiem

diametrs, 17.aprīlis 2017, 21:04


Humanists!!! Kert un slaktet zivis lai atdotu citiem. Man nav ko teikt! Malacis, ta turpini!
17.aprīlis 2017, 21:16 | links
 
Un slaktēt vimbas, cik iznāk tas ir kruti ? Vai tomēr forši apstāties ? Vai tomēr atrodi man vēl kur piečakarēties ? :)

diametrs, 17.aprīlis 2017, 21:09


Ja vimbu prātīgi, uzreiz pēc noķeršanas atlaiž, viņai ne kas nenotiks. Bet braukt 80 km, lai 20 min pamakšķerētu un brauktu mājās...to var atļauties tik trakais! Kaifs jau ir tai procesā, ko gribas pāris reizes gadā izbaudīt! Gaļa ir sekundāri.
Ne asakas!
17.aprīlis 2017, 21:15 | links
 
Un slaktēt vimbas, cik iznāk tas ir kruti ? Vai tomēr forši apstāties ? Vai tomēr atrodi man vēl kur piečakarēties ? :)
17.aprīlis 2017, 21:09 | links
 
Iedomāsimies situāciju - iespēja visus meža zvērus sadzīt vienā stūrī. Labs šaujamais, apšaujam visus. Forši ? Laikam nē ? Es kad aizeju uz veikalu, necenšos izpirkt visu malto gaļu, visus vistu stilbus. Ja dotu par velti, arī visus neņemtu ... Lasot sēnes arī ir kāda saprāta robeža. Ja nu vienīgi žēl, ka citiem tiek ...
17.aprīlis 2017, 21:07 | links
 
Karpu bēŗns puskilo un vēl mazāks. Un lielās - tiešām bučot un atlaist ... Badā neesmu, bet kādreiz kaut ko. Un no karpām lielāko daļu atdāvinu citiem
17.aprīlis 2017, 21:04 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28


Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:28

Vai tad es rakstiju, ka patureju kaut vienu zivi? Kaut gan saprotu, ka daudzi doma - ja noker, tad uzreiz japatur. Tad nu speciali prieks tadiem - neviena zivs netika patureta un visas uzreiz pec nokersanas tika atlaistas briviba.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 20:55

Bet kāpēc jāķer 26 gab ? Arī ja nepatur ? Kā saka zivs draugs ? Draugu Juri vai Jāni aiz lūpas ar āķi pievelkam klāt, nobučojam un palaižam ...
Es paņemu dažas un viss, bet lai bezjēgā vilktu un lielītos, ka atlaiž ? Humāni ? Tad spēlē datorā ribalku, būs humāni

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:58

Ea ari nesaprotu, kadel jaker karpu berneli un vel tada daudzuma, ka Tavas bildes. Bada esi? Es vismaz lielako dalu zivis atlaizu...

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 21:01


Man nav daudz. Cenšos noķert maksimums normu un viss. Man tik daudz necajag. Nav noslēpums, neesmu veģetārietis, droši vien arī Tu neesi. Bet kas pār mēru, tas par daudz gan
17.aprīlis 2017, 21:03 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28


Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:28

Vai tad es rakstiju, ka patureju kaut vienu zivi? Kaut gan saprotu, ka daudzi doma - ja noker, tad uzreiz japatur. Tad nu speciali prieks tadiem - neviena zivs netika patureta un visas uzreiz pec nokersanas tika atlaistas briviba.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 20:55

Bet kāpēc jāķer 26 gab ? Arī ja nepatur ? Kā saka zivs draugs ? Draugu Juri vai Jāni aiz lūpas ar āķi pievelkam klāt, nobučojam un palaižam ...
Es paņemu dažas un viss, bet lai bezjēgā vilktu un lielītos, ka atlaiž ? Humāni ? Tad spēlē datorā ribalku, būs humāni

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:58


Ea ari nesaprotu, kadel jaker karpu berneli un vel tada daudzuma, ka Tavas bildes. Bada esi? Es vismaz lielako dalu zivis atlaizu...
17.aprīlis 2017, 21:01 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28


Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:28

Vai tad es rakstiju, ka patureju kaut vienu zivi? Kaut gan saprotu, ka daudzi doma - ja noker, tad uzreiz japatur. Tad nu speciali prieks tadiem - neviena zivs netika patureta un visas uzreiz pec nokersanas tika atlaistas briviba.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 20:55


Bet kāpēc jāķer 26 gab ? Arī ja nepatur ? Kā saka zivs draugs ? Draugu Juri vai Jāni aiz lūpas ar āķi pievelkam klāt, nobučojam un palaižam ...
Es paņemu dažas un viss, bet lai bezjēgā vilktu un lielītos, ka atlaiž ? Humāni ? Tad spēlē datorā ribalku, būs humāni
17.aprīlis 2017, 20:58 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28


Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:28


Vai tad es rakstiju, ka patureju kaut vienu zivi? Kaut gan saprotu, ka daudzi doma - ja noker, tad uzreiz japatur. Tad nu speciali prieks tadiem - neviena zivs netika patureta un visas uzreiz pec nokersanas tika atlaistas briviba.
17.aprīlis 2017, 20:55 | links
 
Tas kā satiksmes noteikumos ... Ir ātruma ierobežojums, braucam ātrāk ... Ir gājēji uz gājēju pārejas, braucam virsū ... Braucam pie skolām ar ātrumu, ar kādu negribētu, lai pie mūsu bērnu skolām kāds brauc ...
Nav taču Āfrikas bads, ka jāslepkavo viss pēc kārtas, un tā gaļa pēc tam lai sapūst, ka nevar paņemt. Nu neticu, ka Tu un Tava ģimene var apēst 26 vimbas. Tas kaut kāds PSRS instinkts, ka vienam jāpaņem viss, lai citiem nepaliek nekas. Varēji vēl dinamītu iesviest, lai tiešām nevienam nekas netiek ... Tādu negaušu dēļ uz vimbām nebraucu, jo tiešām riebjas tāda negausība ... un vēl piesviež plastmasas mēslus sev apkārt - kā jau sevi cienoši copmaņi ...

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:40


Nerunāsim par spaiņiem zivju....arī tās 26 ir par daudz uz degunu. Bet piecas, tas ir absurds. Ja aizbraucu, tad vēlos noķert vismaz 10, lai ir vērts kūpiņu iekurt, un lai ģimene var normāli pamieloties... Par mēslotājiem piekrītu - slānīt vajadzētu, bet ne jau vimbenieki vienīgie pieķēzī dabu....
17.aprīlis 2017, 20:52 | links
 
Tas kā satiksmes noteikumos ... Ir ātruma ierobežojums, braucam ātrāk ... Ir gājēji uz gājēju pārejas, braucam virsū ... Braucam pie skolām ar ātrumu, ar kādu negribētu, lai pie mūsu bērnu skolām kāds brauc ...
Nav taču Āfrikas bads, ka jāslepkavo viss pēc kārtas, un tā gaļa pēc tam lai sapūst, ka nevar paņemt. Nu neticu, ka Tu un Tava ģimene var apēst 26 vimbas. Tas kaut kāds PSRS instinkts, ka vienam jāpaņem viss, lai citiem nepaliek nekas. Varēji vēl dinamītu iesviest, lai tiešām nevienam nekas netiek ... Tādu negaušu dēļ uz vimbām nebraucu, jo tiešām riebjas tāda negausība ... un vēl piesviež plastmasas mēslus sev apkārt - kā jau sevi cienoši copmaņi ...
17.aprīlis 2017, 20:40 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28


Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?

diametrs, 17.aprīlis 2017, 20:28


Personīgi nezinu nevienu, kurš šo absurdo noteikuma prasību patiesi ievērotu.....
17.aprīlis 2017, 20:34 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.

Sazaans, 17.aprīlis 2017, 16:28



Ja atļautas piecas ... Ko mocīji vēl 21 gab ? Likumi po ... Vai pārējie muļķi ? Esi visgudrākais, nesodītais, pārākais ?
17.aprīlis 2017, 20:28 | links
 
Tiko no upes (Memele pie Jaunsaules). No 12-16 sakeru 26 vimbas. Nema loti negribigi. Pusi no copem pat redzet nevareja. Baroju ka vienmer - Dragons Elite vimba, nedaudz udenim klat Dragon Megabait sliekas dips, melnzeme, mals un klat pinki. Proporcijas gan soreiz nedaudz pamainiju, nemot vera augsto laiku. Uz 1kg baribas liku 4kg melnzemi un 1kg malu. Uz aka baltais ar motili.
17.aprīlis 2017, 16:28 | links
 
Kinder,piekrītu par volframa murmuļiem.Attiecīgā kalibra kembriku sadabūt man bija neiespējami.Ielīmēju atverē ar bison līmi āķa cilpiņu,tālāk sēju murmuli klasiskā veidā.Bisons kalpo labi,ūdenī nešķīst,ar noteikumu,ka nemērksi ūdenī ātrāk par nosacītām 24st.Ne asakas!
16.aprīlis 2017, 17:28 | links
 
Sovakar Mēmelē, no 6-šiem līdz 1/2 deviņiem vakarā, norma salasījās, daudz "shodu". Laiciņš vienkārši super, brrrrrrr!!! Jāskatās, vai tik nav jātrin boris un jāmeklē zzziemas makšķerītes :D

Kinder!
Kādas problēmas ar volfrāma murmuļa piesiešanu?
Iegādāji tādas, kurām auklas caurumiņā nav kembrika un asās kantes griež auklu pušu? Tad atliek vien pašam ievērt :))
13.aprīlis 2017, 22:58 | links
 
Sveiki , kāds var atsūtīt pamācību vai video kā piesiet volframa mormišku?

Kinder, 13.aprīlis 2017, 19:13


jūtubu parevidē.
13.aprīlis 2017, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager