Vimbas

kaut kas līdzīgs skrejvaboļu kāpuriem.
1.aprīlis 2014, 22:50 | links
 
Peec skata nekaa iipasha. A kaa ar tiem kokgrauzhiem?
1.aprīlis 2014, 22:49 | links
 
Tas pēdējā bildē tik esot īstais! :)
Bet te jau Kempii18 ari ielicis, no ss.lv ;)
1.aprīlis 2014, 22:44 | links
 
Kempii18, paldies.
Man daarzaa taadi stiori dzelteni izteikti.
1.aprīlis 2014, 22:44 | links
 
Itālis
Šajā lpp ir:
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/180/?sort=asc&;p=36

urmaas, 1.aprīlis 2014, 22:03


Paldies urmaas, bet tie jau izskataas peec tiem, ar kuriem man vecaa kompasta kaudze pilna.
Bet tie kas kompostaa,.sasniedz pat 10 un vairaak cm garumu, monstriigie radiijumi, bet, kaadreiz karjeraa uz tiem feini lielie sapali njeema. :)
1.aprīlis 2014, 22:42 | links
 
http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/bhockc.html

vot sitie ir istie,tikaj loti mazini.es tadus kadus 3 uz āķa spraužu,gadas tadi lieli ka pus pirksts...Bet tādi ari der.:)
1.aprīlis 2014, 22:27 | links
 
Nu bet neviens no viniem nau riktigi istais,tjipa ir,tjipa nau,rita paluresu bundza.ja bus kads palicis nobildesu...
1.aprīlis 2014, 22:21 | links
 
Itālis
Šajā lpp ir:
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/180/?sort=asc&p=36
1.aprīlis 2014, 22:03 | links
 
Varbūt kādam ir vēlēšanās manā mazdārziņā "kaparus" pameklēt? :)

urmaas, 1.aprīlis 2014, 21:28

Laba ideja, jāgaida vecais mēnesis,nezāles lēnāk ataug.
1.aprīlis 2014, 21:51 | links
 
Varat kaads iemest bildi, kaa vltie kapari izskataas?
Shodien rokot sliekas daarzaa vienu taadu dzelteniigu briinumu izraku, iemetu bundzhaa pie taarpiem. Aizejot uz upi uzliku prieksh pirmaa metiena, bet tavu skaadi, zacopu dabuuju un taaros tutuu, tapeec ar nesanaaca noskaidrot, vai uz to kas kjeras vai nee. Taadus briinumus ik pa laikam daarzaa gadaas izrakt.
1.aprīlis 2014, 21:35 | links
 
Varbūt kādam ir vēlēšanās manā mazdārziņā "kaparus" pameklēt? :)
1.aprīlis 2014, 21:28 | links
 
Pareizi bushmans rakstija kur tos merkaķus kaparus meklet,godigi sakot es veltu veselu dienu lai vinus daudz maz normala daudzuma sarakt.Un ar gadiem ir pieradijies ka vins strada vis labak.Vel pagajuso nedelu aizgaju uz copi,vecu daudz,neviens neko dizi nevelk,atradu vietinu kur pasadet.Uzliku tigergarneli neka,uzliku parasto garneli ari neka,uzliku slieku ķīsis gala,nu tad vilku ara bundžu ar brinumesmu "kapariem",es vinus censos loti taupit,jo sarakt ir baigais darbs,nu un ko jus domajat,kadas 30-40.min 6 vimbas,viena kriminala atlaista un es dodos uz majam iesalit vobla...:)Bet nu katram savs,domaju ka es kad busu gadus 15-20 vecaks ari diezinvai skriesu un pavadisu dienu ar lapstu rokas staigajot pa plavam:D
1.aprīlis 2014, 21:24 | links
 
Gribētos vēlamo apvienot ar iespējamo,kā būs???
1.aprīlis 2014, 21:11 | links
 
Ja paliks siltāks.
1.aprīlis 2014, 16:34 | links
 
Domā uz nedēļas beigām jau līdz Skaistkalnei būs uznākušas?
1.aprīlis 2014, 16:28 | links
 
Skaistkalne,vimba nav,līmenis normāls, ūdens skaidrs,zāles neness.
1.aprīlis 2014, 16:05 | links
 
kraft ir jau arī spīļveidīgie knibinātāji un arī karaliskie ķīši,vakar čoms sēžot uz vimbu salasīja 2.5kg ar karaliskiem ķīšiem ,būšot ekstrā zupiņš un šprots bet vimbas uz kūpiņu.
1.aprīlis 2014, 13:02 | links
 
Lucky, nu kas ir 2 gab? :D Man arī iepriekš viens jau gadījies, kad sāks purināt nonstopā tad domāsim :) Bet kamēr ūdens nesiesils un stiprās straumes nenoies, tikmēr vēl salīdzinoši būs miers:)
1.aprīlis 2014, 12:50 | links
 
kraft
Tu esi optimists :D. Sestdien 2 gab. izvilku, viens pat tuvojās ~ max izmēram, bet laidu visus atpakaļ, lai tik čakarē copi :D:D:D. Un tie viens- divi uzsitieni ir šo brālīšu barbs!
1.aprīlis 2014, 11:45 | links
 
Esmu ķēris arī uz "kapariem" Ventā , jā man viņus labi ēda, bija tikai daži, kad tie beidzās pārgāju uz garneli un tāpatās viss notikās.
Ja tā vimba tur nav tad, neviens kapars nepalīdzēs :D Es domāju, ka tas vairāk ir ticība sev:)

Katrā ziņā man Lielupē nekas labāks par garneles gabaliņu ( arī jēlo-tīgereni)+ 3 baltie nav izkristalizējies.
Mēslu sliekas aŗi labas, bet ja apakašā ir visādi riebekļi kas tās sliekas knibina nost, tad tas neder.

kraft, 1.aprīlis 2014, 10:34

Nu vispār jau Lielupē ir vēl vairāk riebekļu :D kam dikti garšo baltaie un tā knibināšana ir tā vai tā (plicis - Lielupes piraņa :D)

Lucky, 1.aprīlis 2014, 10:57


Es tieši par tiem Lielupes riebekļiem arī runāju :)
Ja galīgi traki, tad var samazināt vai vispār atslēgt baltos un tīģereni tomēr mazāk aiztiek. Slieku jau viņi vēl žorīgāk purina, lai gan kad uznāk, rij arī pliku garneli tā ka skan. Bet vēl jau par laimi viņi nav modušies:) Un kad mostas tad ap to laiku arī Vimbu cope iet uz beigām, vismaz grīvā tā esmu novērojis.
1.aprīlis 2014, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager