Vimbas

http://www.bildites.lv/images/057y6y9c1lyszt4o2eu.jpg
Katru gadu jautājumi atkārtojas
1.marts 2015, 08:47 | links
 
Šobrīd sēžu Vitolinos zem Jelgavas,diezgan speciga straume,zāles apakšā diezgan daudz ,pagaidām garnele un kapars klusē.
1.marts 2015, 09:34 | links
 
Sēžu pie Rendas, copes daudz, paris raudas, no vimbas ne ziņu, ēsmas - visu ko vien var piedāvāt
1.marts 2015, 09:51 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-70344.htm

Te bus svaiga bilde,tiko izrakta tik slavena vimbas delikatese.
1.marts 2015, 10:25 | links
 
Sveiki .Šodien bišku vēlāk aizgāju, cilvēku daudz ,bet tas netraucēja normu dabūt. Cope gan švakāka nekā vakar. Zāles ar vairāk nes,vējš citādāks, vieta cita.
1.marts 2015, 14:59 | links
 
nepiga pie staļģenes netālu pie čakstes muižasa.no rīta kko pakustināja un pakožļāja un tas arī viss.
1.marts 2015, 15:03 | links
 
Vīri bija pienākuši apjautāties ,kas un kā ,ar teica ,ka Kalnciema pusē nepiga ,kulē viens asaris.
1.marts 2015, 15:11 | links
 
Ja tā vimba tajā vietā,tajā laikā nav,...tad varat kaparoties,garneļoties,barot utt. kamēr melns gar acīm griežas. Kur ir,pat cigareti nenopīpēsi,ka cope!
1.marts 2015, 15:34 | links
 
Aakki es tieši tāpat domāju, tad nu niekojos ar raudelēm
1.marts 2015, 15:49 | links
 
Sodien bijam Bauska, tur Vimbas nau. Ne vienas copes. Pec tam aizbraucam jalgava 2 vimbulikas uz gruntenes, baiga straume.
1.marts 2015, 18:15 | links
 
rezultāti bēdīgi, varbūt pie vainas pēcpusdienas braukšana uz upi, nevis agrs rīts... vakar virs Jelgavas, tukšs, pārmetieni zāļu dēļ~ ik pēc 10.min. , nevienas copītes... Šodien zem Jelgavas, labs cilvēks, arī pie Vītoliņiem ietaupīja laiku izstāstot ka tur nevar tikt, un vimbu nav, un pabraucot tālāk arī nekas labāks, straume paliela, zāles repjā frakcija, bet copēt var, toties vimbu nav...
1.marts 2015, 18:35 | links
 
rezultāti bēdīgi, varbūt pie vainas pēcpusdienas braukšana uz upi, nevis agrs rīts... vakar virs Jelgavas, tukšs, pārmetieni zāļu dēļ~ ik pēc 10.min. , nevienas copītes... Šodien zem Jelgavas, labs cilvēks, arī pie Vītoliņiem ietaupīja laiku izstāstot ka tur nevar tikt, un vimbu nav, un pabraucot tālāk arī nekas labāks, straume paliela, zāles repjā frakcija, bet copēt var, toties vimbu nav...

zhivs, 1.marts 2015, 18:35


Tas labais cilveks laikam biju es:)Ja vimbu tik tiesam nav,vel nav laiks man ta liekas,un udens ir diezgan zems:(Ja jau man pat uz kaparu nevienas copites,tad vimbas vienkarsi nav.Tas pie Jelgavas kuras trapas man liekas ka ir ziemenes,jo riktigie vimbu bari vel nav ienakusi,cerams ka limenis uzkaps un marta beigas varesim mochit:)VEČI,JA IR DOMA DOTIES VIMBOT UZ VITOLINIEM,TAD BEZ GARAJIEM PAUTINIEKIEM NAV KO DARIT.Šodien sēžot pie upes saskaitiju 10.mašinas,kuras dabuja griesties rinķī...
1.marts 2015, 23:04 | links
 
Vakar Lielupē pie Jūrmalas autotilta vienīgā vieta kur pie krasta nebija ledus un varēja iemest. Rezultāts 0 copes. Pie dzelzceļa tilta vīriem ķīši. Varkalī arī 0. Babītes apendicītā pie laivu bāzes cilvēki 15 sēdējuši - lomā daži pirksta garuma asarēni un raudeles.
2.marts 2015, 10:13 | links
 
Sveiki vai kads ir provejis copet Gauja pie Carnikavas ir kkas dabuts?
2.marts 2015, 11:31 | links
 
Par pirmo copi:
Cope diezgan neveiksmīga!
Biju mēmelē. Vietās, kur no aprīļa sākuma līdz vidum uz fīdreri labi ir ķerts, šoreiz tukšs.
Biju kādas 3 h, nevienas copes. Visu laiku zāles nesa. Vairākas vietas pamēģināju, nekā.
Bet tā jau pie dabas pasakaini, izrauties no Rīgas.
Es vēl kādas 2 nedēļas pagaidīšu un tad braukšu nākamreiz.
3.marts 2015, 17:28 | links
 
Sodien nezeliga straume un zale pa grunti gaja cope nekada jelgavas puse
4.marts 2015, 19:17 | links
 
Rita meginasu velreiz vakara bus kada atskaitite. Lai veicas Jums cope
4.marts 2015, 19:18 | links
 
zāles tiešām nejēgā,jāpārmet ik pēc 5 min. Bet tomēr, vienu dabuju,Jelgava.
4.marts 2015, 19:23 | links
 
Zāles nesa, bet četras salasīju. Tas Lielupē.
4.marts 2015, 23:23 | links
 
Sodien laba cope zales var teikt ka nemaz nabij un saulite sedet copet bij patikami un vilk vimbas ara vel patikamak, jamekle tikai vietas kur vinas ir.
5.marts 2015, 17:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager