Vimbas

Man pagājušā gadā vis labāk strādāja fīders, barotava, 70cm pavadiņa, 12-14 nr āķis un galā 2 baltie. Rezultāts super salīdzinot ar copmaņiem blakus, kas copēja uz nadaudz vai daudz rupjākām sistēmām īsās pavadās un pus garneli galā!
11.februāris 2016, 19:53 | links
 
ko liki barotavā - Traperi ?
11.februāris 2016, 20:12 | links
 
ko liki barotavā - Traperi ?

opusums, 11.februāris 2016, 20:12



Kas ir traperis? Liku zivju barību (šķiet breksi vai uni.) sajauktu kopā ar zemi
11.februāris 2016, 20:18 | links
 
Kuldīga ar pamazām kaut kas notiek,pašam drīz jaadodas izlūkot
11.februāris 2016, 20:25 | links
 
Kas ir traperis? Liku zivju barību (šķiet breksi vai uni.) sajauktu kopā ar zemi


Traperis ir zivju barība ( dažādu veidu), Šauļos maķsā 2 ēbreji viena paciņa !
11.februāris 2016, 20:32 | links
 
Labvakar ,biedri - makšķernieki !
Šogad esmu nobriedis ,beidzot doties , uz pirmo vimbu copi iekš Lielupes !
Kapēc Lielupe ? Nosvēros uz Lielupi , jo lasot forumu - labākās atsauksmes un lomi šobrīd nāk tieši no šīs upes
Bet problēma ir sekojoša - nav ne mazākas nojausmas -kur konkrēti , ir doma braukt uz Jūrmalu un Kalnciema pusi - petot karti , izskatijās daudz sološas vietas - cik nu pēc kartes var saprast.
Varbūt kāds varētu,lūdzu, padalīties ar man tik svarīgo informāciju ? Kurā vietā varētu mēģināt , kur varētu pēc idejas būt ? Jo pašam saprašanas iekš Lielupes - dziļumiem , vietām un ķeršanu nav
Būšu neizsakāmi pateicīgs par atbildēm iekš vēstulēm vai še pat ,
Paldies jau iepriekš , jauku vakaru !
16.februāris 2016, 22:08 | links
 
Labvakar ,biedri - makšķernieki !
Šogad esmu nobriedis ,beidzot doties , uz pirmo vimbu copi iekš Lielupes !
Kapēc Lielupe ? Nosvēros uz Lielupi , jo lasot forumu - labākās atsauksmes un lomi šobrīd nāk tieši no šīs upes
Bet problēma ir sekojoša - nav ne mazākas nojausmas -kur konkrēti , ir doma braukt uz Jūrmalu un Kalnciema pusi - petot karti , izskatijās daudz sološas vietas - cik nu pēc kartes var saprast.
Varbūt kāds varētu,lūdzu, padalīties ar man tik svarīgo informāciju ? Kurā vietā varētu mēģināt , kur varētu pēc idejas būt ? Jo pašam saprašanas iekš Lielupes - dziļumiem , vietām un ķeršanu nav
Būšu neizsakāmi pateicīgs par atbildēm iekš vēstulēm vai še pat ,
Paldies jau iepriekš , jauku vakaru !

abramisbrama, 16.februāris 2016, 22:08

Dari kā es ;) brauc gar lielupi, kur tas ir iespējams, kā redzi copmani piesēdies blakus, pasēdi savu stundiņu, ja copju nav, brauc tālāk ;) utt...
18.februāris 2016, 22:04 | links
 
šodien labi nema pie salas es dabuju 8 vimbas no tan tris mazakas palajdu vala...garnele ar slieku,sarkan zala mormiska...ka te var ielikt bildi...es nesen redistrejos....
18.februāris 2016, 22:15 | links
 
Lai panāktu, ka zivju kļūst vairāk Lielupes baseinā un latgales Lubāna ezerā, tad par to ir jānobalso:
https://manabalss.lv/par-rupnieciskas-zvejas-aizliegumu-latvijas-ieksejos-udenos/show

Veicot šo aizliegumu ievērojami arī attīstīsies tūrisma novirzieni, kuros sniedz ar makšķerēšanu saistītus pakalpojumus.
Būsim aktīvi cīnītāji par savām interesēm, lai nebūtu jāžēlojas par mazajiem lomiem.

Līdzīgi šai iniciatīvai jau ir savāktas balsis, lai likvidētu negodīgo transporta nodokli, kas jāmaksā neatkarīgi no nobrauktā degvielas daudzuma (Lietuvā un Igaunijā tādas cūcības netiek pieļautas).
20.februāris 2016, 10:36 | links
 
tikai, tad, ja palielināt vimbu skaitu copē ir jēga balsot :)
20.februāris 2016, 10:50 | links
 
Zviedri brauks uz Lielupes safari vimbas ķert
20.februāris 2016, 12:16 | links
 
sodien jelgavas puse nevisai keras vimbas.zali nenesa un straume ari nebija lielas.ar 80gr svina pietiktu
20.februāris 2016, 20:42 | links
 
Šodien Jelgavā no pils salas,man 2 gab. kaimiņam 3gab. vimbas. Tas no 10-14 . Zāles nenes ,svars 90-95g pietiek.
21.februāris 2016, 22:44 | links
 
šodien 1 vimbiņa no 14 līdz 19 netālu no Jelgavas, piebraucu pie upes, divi vīri jau devās mājās, vienam 2 otram 6, laikam no rīta bija ņēmušas labāk.
22.februāris 2016, 01:08 | links
 
Kur vispar var dabut kaparus?
24.februāris 2016, 17:34 | links
 
...vajag tikai rakt...
24.februāris 2016, 17:46 | links
 
...vajag tikai rakt...

skiperis, 24.februāris 2016, 17:46


ka viņi izskatas?
25.februāris 2016, 09:25 | links
 
Sākas atkal....:) Kā katru gadu.
25.februāris 2016, 10:23 | links
 
Tiešām, sākas... Neesi slinks, pašķirsti vēsturi vai ieraksti meklētājā un būs Tev laime...
25.februāris 2016, 10:44 | links
 
Intereses pēc arī es pameklēju, kas tie par kapariem. Izrādās, ka jau senāk ir cilvēki forumā jautājuši un ir arī likuši bildes. Bet ir divi varianti - 1) bildes vairs nerādās 2) bildēs ir kaut kādi citi kāpuri (maijvaboļu u.c.). Tā ka, varbūt kāds būs tik labs un ieliks bildi? (kura pēc laika nepazudīs).
25.februāris 2016, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager