Vimbas

a cik līņus var paturēt kaukur dzirdēju ka 5
13.marts 2008, 19:14 | links
 
Kāds nevar palīdzēt ar idejām kur tagad gaujā līmenis atļauj normāli copēt ar pludiņmakšķeri, kur varētu dabūt kādu vinbu vai raudas. Sestdien braukšu tikai vēl nezinu uz kuru posmu labāk.
13.marts 2008, 20:43 | links
 
Toms

Pareizi ir, piecus.
13.marts 2008, 20:45 | links
 
nu mūsu pusē šādus badmiras sauc par gaļiniekiem!!!!!kuriem nav mēra sajūtas...
14.marts 2008, 09:05 | links
 
Tādiem āķi lūpā un pagurdināt.
14.marts 2008, 09:10 | links
 
provē ar grunteni ar pludu praktsiski tikai tagad pa atekām kur brekši taisas nārstot vai klusā likumā
14.marts 2008, 14:54 | links
 
PIEDODIET-ATVAINOJIET!!!!!!!Negribu nevienu aizvainot bet.....vimbas Ventā????????????!!!!!!!Tās tiešām ir ''gaļeniekiem'' jo kad biju puika,mazs, tad ķēru karūsiņas un ar vimbām patreiz ir tieši tas pats!Neviens tās neķer atļautajā skaitā!(izkontrolēt nevar)un tik vālē nejēgā un man skatoties nāk prātā doma:KUR TĀDI ''BADMIRAS RODAS''??????
16.marts 2008, 08:46 | links
 
Tas nav tikai Ventā,Bauskā tas pats.Kā noķer normu,tā noslēpj(aiznes čoms vai čomene),jo pats jau vietu nevar atstāt-ielīdīs cits un ķer tālāk.
16.marts 2008, 09:04 | links
 
nu par ventas vimbu slaktiņiem pie Kuldīgas.... tā ir katastrofa!!! tur GAĻENIEKI velk pat pa kartupeļu maisu pāris stundās un pēc tam veiksmīgi pārdod...un par labu cenu! tākā tas jau viņiem ir bizness!!! Lai to apturētu.....CĪŅA AR VĒJDZIRNAVĀM!!!!
16.marts 2008, 10:07 | links
 
Ja inspektori ,sabiedrība un pašvaldības policija negri to bezpriģelu apkarot ,tad tas turpināsies kamēr vēl būs kam nākt no jūras klāt.
16.marts 2008, 10:17 | links
 
to bezpriģelu esmu redzējis savām acīm, kā vecis ar trīsžuburi,augšpus vecā tilta,cemmerē vimbas un blakus stāv 6-8 tādi paši "copmaņi" un arī zivju sargs turpat runā ar večiem un itkā neredz to CŪCĪBU!!!!
16.marts 2008, 10:24 | links
 
Ja ir vēlēšanās to likvidēt,tad izdarīt nav grūti.Vajag tikai inspektorus no cita reģiona privātās drēbēs.Jo vietējie ir uz vienu roku,jautājums -cik protokolu viņi ir sastādijuši gada laikā Kuldīdzniekiem.Atbrauksi svešais un uzreiz piekasīsies pa sīkumu.
16.marts 2008, 10:53 | links
 
Arī inspektori savstarpēji pazīst viens otru, un kad būs reids, tad jau visi zinās, kam ir jāzina.
16.marts 2008, 11:04 | links
 
Jā! mani jau pagāš vasar izkratīja! garām skrienot nolēmu iemest makšķeri un noķert kādu breksi,tad labi ķērās,BET!!!man nebija licence,tur bija vēl daži vietējie un arī bez licences,teica ka vasarā nevajagot! es jau tad vēl nezināju!!!un mierīgi copēju,bet atnāca inspektors,sasveicinājās ar džekiem,un mani paķēra uz uz zara,jo redz man nebija licence lai makšķerētu B zonā!Tā nu es tinu pātagu tiku cauri ar bargu pirksta pakratīšanu....bet vietējie džeki palika un copēja!!!! KUR IR TAISNĪBA!!!!?????
16.marts 2008, 11:37 | links
 
inspektora paziņas noteikti
16.marts 2008, 12:07 | links
 
Nu ko ieteikt,jātaisa zemessardzei vai specvienībām mācības,lai sķer ar visiem inspektoriem un pa tiem inspektoriem kā valsts ierēdņiem ,kas barojas no nodokļu maksātājiem lai prokorors lemj.
16.marts 2008, 12:29 | links
 
tieši tā
16.marts 2008, 13:02 | links
 
shodien biju baartaa vimbaas nokeeru gan vimbas, gan komu.....galva tagad saap....
16.marts 2008, 21:18 | links
 
Biju Lielupē, vienu dabuju!
16.marts 2008, 21:19 | links
 
aakkis!!! nav tā kā raksti par Ventu!Vietējos jau pazīst (kas iet uz upi)un zin ko katrs elpo!Man gan šķiet ka otrādi ir jo iebraucējus ne visai aiztiek!
19.marts 2008, 08:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager