Vimbas

Vairi30
Tie pirmie ir maivaboļu kāpuri. Ķert jau var, tikai tā lielā melnā pakaļa jānogriež. Esmu redzējis ka noķer vimbas, pats gan vienu laikam tikai esmu noķēris.
Sapaliem labi.
26.marts 2012, 20:11 | links
 
nu jaa, maijvabolju :) katraa gadiijumaa kompostos un veel shur tur var dabuut visus iespeejamos kalibrus... :)
26.marts 2012, 20:14 | links
 
Labs apraksts par maijvaboļu kāpuriem, bet šeit kā pareizi viņus pagatavot priekš ēšanas.
26.marts 2012, 20:16 | links
 
Īstie ir tie kas ir plaukstā. Bet tur kur rakti, tur vairs nav :)

Man uz bišu kāpuriem ir bijušas vimbas, bet padārgs prieks un baigi ātri no āķa nokabinās.

Januvienīgi kautkur pašam izpostīt bišu saimi, bet tā dabas draugi nedara :)
26.marts 2012, 20:26 | links
 
uz uudens taarpa vajag...
26.marts 2012, 20:32 | links
 
Kraft tev vajadzēja drīzāk "svētās govis"aizskart - tad gan tu dabūtu dzirdēt :DD Bitenieku te maz :)
Tev vajadzēja teikt apm.tā : "Man vimbas labi ķeras uz foreles vai karpas gabaliņiem ! Foreles vislabākās tās kas ap 20 cm,bet karpas sākot no 5 kg !! " :)))
26.marts 2012, 20:34 | links
 
Sakiet lūdzu kur var un drīkst ķert vimbas Vencpilī vai ap to apkartni?
26.marts 2012, 20:35 | links
 
bitenieki klusee, jo ko tik pa naudu nenotirgosi! :)
26.marts 2012, 20:43 | links
 
Rožvaboles kāpuri Un citus nevajag :DDD cik kāpuru tik vimbu pat vimbu skaitu var pareizināt ar 2 ;DDD
26.marts 2012, 20:48 | links
 
pashas rozhvaboles ir ka biezs sezonaa, bet kaa pie kaapuriem tikt nav ne jausmas|! pat nezinu kur saakt mekleejumus! ir kaadam idejas? :)
26.marts 2012, 20:58 | links
 
Ņem lāpstu pār plecu un ej uz vecu ābeļdārzu /VECU/ un sāc no viena stūra rakt .Dobelē tāds dārzs ir Domāju ,ka jau norušināts jo pagājušo gad bija viens stūrītis tikai palicis :DDD
26.marts 2012, 21:30 | links
 
Bralitis tevi tak noknabās par "sveto govju "aizskaršanu :D
26.marts 2012, 21:43 | links
 
kas taa par sveeto govi? rozhvabole?? un par ko tur knaabaat? taas vaboles(rozhvaboles)var vistaam barot! daudz ka riebj!
26.marts 2012, 21:45 | links
 
Lampa-TOP vieta ir Ventspils- Kuldīgas šoseja 33 -šais kilometrs, pie autobusu pieturas Pasilciems mauc iekšā uz Ventas pusi, pie Mājām turies pa labi un līdz upei, tad pa govju ceļu pa kreisi roki ceļš iet paraleeli gar pašu upi, piebraukt var super līdz pašai upei.Arīdzan kolhozs ir Garantēts, vieta supepopulāra.Uz megalomiem neceri ,vidēji 2-5 vimbeles.
27.marts 2012, 09:13 | links
 
tiem kam līdz mazdārziņiem ir tālu,vai mikro rajonā nav pleķa kur meklēt kapurus-var iztikt ar krevetēm, cope nebūt nav sliktāka par kāpuriem .Ja vēlēšanās var pat kombinēt ar citām ēsmam,bet var ieliet pa 10ls bendzu un aizbraukt uz pļavām parakties un aplauzties:))-tas tiem latviešiem kas bļaus ka krevetes ir dārgas...lai veicās.
27.marts 2012, 09:56 | links
 

Tādi ir rožvaboles (Cetonia aurata)kāpuri, kas galvenokārt izmanto satrunējušo pūžņa materiālu un koka gabaliņus, ko skudras ir ievilkušas pūznī

Dorcus parallelipipedus, Lucanus cervus un Cetonia aurata kāpuri (pēc http://web.onetel.net.uk).
27.marts 2012, 10:53 | links
 
Robchik tagad kolhozs tur toč garantēts !!!! :)))
27.marts 2012, 10:56 | links
 
Brālīt lai tak Tauta pulcējas es tur nebraukšu.
27.marts 2012, 11:41 | links
 
aakkis. Pareizie ir Vairim plaukstā. Dobeles apkārtnē arī vairs nevar atrast. Ar lielām pūlēm vakar kādus 30gb saraku - iesākumam būs. Ja ir labs ņēmiens(piem. pagājušo pavasari), tad var bez viņiem normāli sacopēt, bet pie cimperlīgas copes - diena pret nakti. Man ir bijis pie Zlēkām, ka stundas laikā savilku normu un blakus esošais ventspilnieks atpērās pie manis neģīmī: na što tak kļujot, ja zdes s utra i toļko 2 štuki pojmal? Viņš makšķerēja uz garneli un sliekām. Tā lūk! Ne asakas!
27.marts 2012, 13:01 | links
 
27.marts 2012, 14:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager