Vimbas

Kāda izmēra āķus siet gruntenei, kā ēsmu izmantošu garneli?
27.marts 2012, 14:26 | links
 
Netā nav nevienas pareizas rožvaboles kāpura bildes .Visi parādītie ir vai nu maijvabole vai kas cits Vienīgā pareizā ir Vaira ieliktā bilde.Rožvabole nav trūdos atrodama ,kā jau minēju vecie ābeļdārzi Varat nerakties komposta kaudzēs -nebūs Būs tikai maijvabole
27.marts 2012, 14:52 | links
 
Ko jus te njemas :)
Rozvaboles kapurs - cetonia aurata larva
Meklejiet Google images un rokat visu tik nost :)
27.marts 2012, 15:10 | links
 
Tads jau vimbu apedis ja ar abam rokam jatur :D
27.marts 2012, 15:24 | links
 
drl- Černobiļas vecajos dārzos bijis rakt! :)
27.marts 2012, 16:42 | links
 
lai nu būtu...netā tiešām visas bildes vienādas, kamēr pats rokā nepaturēšu...nevaig man to kaprīzo vimbu, kas tikai "kaparus" ēd... :))

dzirdēju, ka samiem zemesvēzis esot paika Nr.1...mhm...te paziņas sūdzējās, ka šiem dārzā esot daudz, palūdzu, lai man saķer. saķēra 5l traukā ar zemi, tā tik šuršīja...Aizbraucu uz copi, kā izvilku to burku, čoms tādus mošķus ieraugot gandrīz upes vidū no laivas izkāpa...ar pinceti (lai neiekož) saspraudu šos uz āķa kādus 6 un copēju - daugavas samam pilnīgs PO uz viņiem...3x mēģināju - visas garām...tāpat siseņus, garneles, vēžus u.c. "brīnumēsmas" LV sami neēd.

Strādā zivs, gliemeži, nakteņi, kalmārs, varde, pele :)
27.marts 2012, 17:50 | links
 
Veči, vimbai baltie ar kukurūzu garšo?
27.marts 2012, 17:50 | links
 
Protams, man ir bijis tā, ka to kukurūzu ņem labāk nekā citu ēsmu, bet tas man bijis vairāk vasarā, tagad labāk vairāk to balto likt.
27.marts 2012, 18:00 | links
 
Adrenalins2 piem Gaujā lielakā daļa copmaņu uz parastajiem mēsleniekim ķer :D un regulāri ar zivēm uz majām iet :)))
27.marts 2012, 18:06 | links
 
daddy_j nu nevajag pats esmu uz mēslenēm vilcis vimbas no gaujas :))))) pat citas ēsmas nēsm promējis
27.marts 2012, 18:07 | links
 
...ha ha ha atkal viss no sākuma :D Tārpi tārpi un tārpi...uz šīķikiem arī vimba ņem;) Un ķikurs ar pinku labi rullē:D
27.marts 2012, 20:04 | links
 
Bet citi ķer uz rozīnēm,
ko tagad darīt!
27.marts 2012, 20:59 | links
 
Šodien atklājām sezonu: 3 pers. ar 6 gruntsmakšķerēm 3 st.laikā 1 vimba. Tas Ventā zem Nabas ezeriem,uz hamburgeri-slieka+garnele.
27.marts 2012, 21:03 | links
 
kā tad ir, vimbai patīk baltie ar kukurūzu?
27.marts 2012, 22:12 | links
 
a kapēc ne?
27.marts 2012, 22:15 | links
 
snekezs - es tak smejos - tā vietā lai makšķernieks - viss importā saģērbies, ar smalku kātu rociņā un izcilu dzērienu vēderā, sēdētu klusā upes līcī, šie grib viņu iedzīt sūdu čupā "kaparus" ķerstīt! :DD

nu i kas, ka 1 kapars=2+ vimbas, zivis nav galvenais, galvenais ir labi justies, un ES labāk jūtos ar makšķeri rokā nevis mēslu dakšām. punkc :))
27.marts 2012, 22:29 | links
 
Šodien beidzot atradu kur mīt "kapari" un kādi viņi izskatās!!! Laiks pagāja kamēr atradām, bet kad atradām, tad gan bija ..... Vairāk bildes manā albūmā.
28.marts 2012, 14:51 | links
 
izskatās garšīgi :)

a saki, kā Tu domā panākt, lai riebīgie vēži šito dārgo mantu nenoskribina? varbūt pludeni un peldināt? uz gruntenes liekot uzreiz būs vēzis klāt un čmok čmok noēdīs!
28.marts 2012, 14:58 | links
 
Vairis30: šitie labi arī uz ālantiem...
28.marts 2012, 15:13 | links
 
Šitie būtu tie elitārie tārpi? Nja.
Pilsētā varētu būt grūtāk dabūt, bet laukos - cik tik uziet. Kartupeļu laukā vien lērumu var salasīt, bet ja ir kāda vecu mēslu kaudze, tad labāk nākt ar spaini uzreiz...
Vienīgi saturs tam tārpam tāds nelādzīgs - kā neveiksmīgi uzdur, tā iztek.
28.marts 2012, 15:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager