Vimbas

Tie ir iistie karpinieku svini.
1.aprīlis 2012, 11:47 | links
 
Sveiki interesē vai kāds nav bijis lielajā juglā, kā tur ir ar tām vimbām un uz kādas sistēmas!!!
1.aprīlis 2012, 12:15 | links
 
5 dien Lielaja Jugla bedre pie Sigdundas zero... Pa upi nak koki, udens augsaa, straume nepajokam, bet 135g tureja .. Cik redzeju, vel kadi 3 viri sedeja pa nullem..
1.aprīlis 2012, 14:40 | links
 
..nu bet protams, ka varu tos svinus arī notirgot! Kāpēc gan ne? ..ja reiz esmu visus pričendāļus sagādājis, lai izlietu sev, draugiem un citiem interesentiem labus svinus par normālu cenu.
Pašam patīk gruntsmakšķerēšana/fīderēšana,spiningošana...un redzams, ka te visiem Jums arī!

..svini ar foto ir SLUDINĀJUMOS
1.aprīlis 2012, 16:08 | links
 
Bauskā pagaidām nekā iepriecinoša , kautkur pa kādai kāds noķer, bet pamaz to copmaņu, sodien Mūsā pāri s večus manīju, zem un virs sporta kompleksa ar pa kādam bij, bet ja nāktu vimba pa riktīgam, upe pilna būtu ar tīkotājiem. jāpaliek arī drusku siltākam, zivs nav aktīva.
1.aprīlis 2012, 17:26 | links
 
Biju Bauska aizvakar-Memele pie Pontona tilta-pasedeju uz Vimbu 5h neka tuksums-pa copei kadai ir-bet nekas vairak-Pieteicas paprava Rauda tas ari viss pagaidam!janogaida kamer iesils laicins un tad raujam maisam galu vala:)
2.aprīlis 2012, 09:58 | links
 
...man māsai ir liels , vecs ābeļdārzs, nopietni. Tik nezinu vai tie kaperi tur varētu būt. Jo visi man te klārē kad viņi ir tikai Dobeles pusē. Jeb es kļūdos?
2.aprīlis 2012, 11:51 | links
 
Vairis30 ta neraka viņus Dobelē,cik sapratu pie Jelgavas.Viņam jau būs drīz tie kāpuri spārnos-nedzirdu lomus-ja nav izpārdevis!!DD
2.aprīlis 2012, 11:55 | links
 
Vimbistniek, Dobeles pusē šogad švaki ar tārpiem, laikam visus būsim izrakuši.
2.aprīlis 2012, 17:58 | links
 
Sakiet pēc pieredzes, kādas vietas labāk patīk vimbām? dziļums, gultne, zāles, straumes u.t.t.?
4.aprīlis 2012, 20:30 | links
 
Dziļums - 1,734 m
Grunts - smilšaina ar nelielu zemūdens faunu
Zemūdens zāles (fauna) - ne vairāk kā 23 mm
Straume - ne lielāka par 6,78 km/h
Ēsma - garnele,slieka ,mušu kāpuri mērcēti zirņos
Vieta - tikai Gauja pie Siguldas ,4 līkums lejpus Velnaalas ,Lielupe - Kalnciema tilts 184 m no tilta viduslīnijas pret straumi.
4.aprīlis 2012, 20:48 | links
 
Tu tā pieticīgi man atbildēji, bet nu paldies...
4.aprīlis 2012, 21:29 | links
 
Sileniex uprasi tak Einim. Viņš tur tagad sēž pie atbilžu letes :))
4.aprīlis 2012, 21:34 | links
 
Kraft, paldies par ieteikumu! :)
4.aprīlis 2012, 21:44 | links
 
Šodien no 18 līdz 21:30 neviena cope, čomam 2gab. Tas Ventā no Zlēkām uz Ventspils pusi, kādi 3km.
4.aprīlis 2012, 22:44 | links
 
Kads zina kada situacija ir Varnukroga ar vimbam?
Lielupe pagaidam neka ipasha.
7.aprīlis 2012, 13:23 | links
 
klīst bauma, ka pie bauskas iet valā
7.aprīlis 2012, 16:18 | links
 
Cik zinu, Bauska pagaidam klusa un nekur citur pagaidam ari ipasi nevelk( pa zivij un viss)..
7.aprīlis 2012, 19:03 | links
 
Tās kuras tagad noķer-tās ir vietējās,kuras pa ziemu tur pat tusē!Bari nenāk uz nārstu vēl.
7.aprīlis 2012, 19:25 | links
 
aakkim taisnība, paskatieties kāda ūdens temperatūra upēs un sapratīsiet, ka vimbām tādā aukstumā uz sexu nemaz vēl nevelk. ''Bebrs'', kurš šeit vairs netusē, raksta, ka cope sāksies tikai nākoštrešdien. Vakar Zveja palaida TV raidījumu kurš nu nekādi nevarētu būt filmēts tagad - otrā krastā zaļa zālīte. Ventas krastā makšķerei žāklīti nevar iedurt, zeme sasalusi.
7.aprīlis 2012, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager