Vimbas

Agrā pavasarī ir noķertas ts vietējās vimbas,ļoti interesants paskats,gari šlangi,bez dzimumproduktiem. Tās kas gatavojas nārstot ir pabijušas jūrā
,vienkārši pirmās nāk ziemā...
7.aprīlis 2012, 20:32 | links
 
Jā Skiper !! Bet kur Bebrs pazudis ??? Bebr kur tu i ?? Tu visu laiku labākais Ventas indikators biji :))
7.aprīlis 2012, 21:01 | links
 
Šodien Ventā pierobežā pa 4h divas vimbas tā ap 0,5kg, abas paņēma uz slieku pušķiem, citas ēsmas ignorēja pilnībā. Blakus un pretējā krastā leiši ar katrs pa vienai dabūja, cik novēroju...
7.aprīlis 2012, 21:47 | links
 
vakar Bauska Musa pie stadiona no 8.00-12.00 cope nenormala 9gab,bija veci kas pa 16 dabuja,no 14.00-17.00 varbut kads pa vienai divam dabuja,taka tulit tulit maisam gals bus vala
8.aprīlis 2012, 08:46 | links
 
Bebrs raksta parcopi.lv
8.aprīlis 2012, 10:28 | links
 
6dien visu dienu pavadīšu pie gaujas un doma noķert kādu vimbeli! Un vai ir ieteicams to vimbu tā kā iebarot?
10.aprīlis 2012, 15:06 | links
 
AndrisG,Tu tā kā domā cepumus?:)
10.aprīlis 2012, 16:21 | links
 
Jums vecajiem copmaņiem tik cepums prātā! :D
Domā ir tāda, Vai var vimbu pievilināt tāpat kā Breksi?
10.aprīlis 2012, 17:48 | links
 
kāds par Salacu neko nezina?kas un kā?
10.aprīlis 2012, 18:03 | links
 
Par kuru vietu ?
10.aprīlis 2012, 18:19 | links
 
Vakar no 6.00-17.00 lejpus pēdējās elektrolīnijas
no rīta pie -7C' pārsvarā sapalēni zemmēra ,rauda necila, da feņi slāvu onkuļu, 2 taimiņi,pāris breksēni.
Pagājušo nedēļu esot noskrējušas labi vimbas un breksis pat 1 kg svarā.
10.aprīlis 2012, 18:27 | links
 
Pilnīgs ānšlus...Mani māc nelielas bažas, kad šogad ar vimbām būs tāpat kā Peipusā ar ašukiem, bet mans vimbu laiks vēl priekšā;) Tākā kārdinošās atskaites būs kad visi voblerus slīcinās;) Manās bedrēs vimbas sākas pēc 15.04;)
10.aprīlis 2012, 18:33 | links
 
Šodien arī pirmā vimbele no mēmeles :)
10.aprīlis 2012, 19:24 | links
 
AndriG, sakarā ar piebarošanu vimbām veikalā pārdodas N-G gatavās barības iepakojumi .
Viena iepakojuma cena apm. 1,85 Ls.
Ainārs Eglītis ( ja par tādu esi dzirdējis) garantē šīs barības kvalitāti.
Mans personīgais viedoklis attiecībā uz vimbu ir tāds, ka viņām piebarošana nav vajadzīga, ja tas bars iet garām, tad arī ir copes, bet ja vimbu nav , tad gan uz piebarošanu kāda raudiņa, plicis vai arī breksis atnāks. Varbūt es kļūdos, bet tāda ir mana pieredze ķerot vimbas Ventā . Uzskatu, ka vimba tomēr ir nevis kukurūzas u.c. piedevu kārumniece, bet gan "gaļēdājs". ( baltie, sliekas, motiļi, naktstārpi, garneles ).
10.aprīlis 2012, 21:00 | links
 
Liels paldies par info! :)
10.aprīlis 2012, 21:18 | links
 
Vimbām ejot UZ nārstu lōģiski, ka barība neko īpašu nedos, bet vimbām nākot NO nārsta barība var būt neaizstājama un darīt brīnumus. :)
10.aprīlis 2012, 21:22 | links
 
Muļķības. Vimba ir jābaro. Pēc nārsta vairāk, pat pāris spaiņi dienā, ja gribi labi vilkt. Tagad mazāk bet jābaro. Iesaku pamēģināt barot un tad tīrot zivis redzēs kas vēderā, visām barība nebūs bet vairāk kā pusei noteikti. Barība piesaista īslaicīgi, bet piesaista. Kādu barību tur izvēle plaša.
10.aprīlis 2012, 21:43 | links
 
Copmanis
Nu vispār jau vecie ventas matadori saka, vimbu piebarot nevar, var tikai noturēt uz vietas.
Barībai ir jābūt ļoti cietai, praktiski nemirkstošai, lai nepieēdas.
p.s. Pēc nārsta tikai.
10.aprīlis 2012, 22:46 | links
 
To Kredo!
Man ilgstošā vimbistnieka pieredze pierāda, kad ir jāpeiviline ne jāpiebaro. Vimba ir ziņkārīga zivs, viņa atsaucas uz pluknkšķi, ko rada iemestā bumba uzreiz;) Un barība viņu labi sabrembzē viņas trakājā skrējienā. Tas pierādas katru gadu;)
Ir bījuši vairāki gadījumi. Kad es nonākot savā "slepenajā" vietā, konstatēju kad tur jau kūp ugunskurs un pāris "francūžu"sutina pie tā. Uz manu labrītu ,tik atrūc kad "vimba ņekļujot" Es kūlturāli parasot atļauju, nostājos bedrītes galā, starp viņu skumjajām gruntenēm, attinu savu mačiņu, no lēna iejaucu barību, uzmīcu kādas piecas apelsīna lieluma bumbas. Drusku pabaudu dabu, tad ar slaidu vēzienu ieplivinu viņas ūdenī sagatavoju sviestmaizi ,iežvidzinu un.....notiek brīnums es jau pirmajās padsmit minūtēs esmu dabūjis trīs skaistules;) Tā tas notiek vienmēr;) Izdariet secinājumus paši un dariet kā jums liekas labāk;)
11.aprīlis 2012, 09:06 | links
 
P.S. Desa ar maizi tak ir garšīgāka;)
11.aprīlis 2012, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager