Vimbas

Tas kas man baigi kaut kā pielipis pie atminas ir tas, ka ja blakām ūdenī iemērkts dārziņš ar jau kādu/ām nokertām vimbelēm - jamās strādā kā indikātors. Ja sākas pizma un tās tur sāk trakoties - tad skaidri zini, ka bars nāk garām. Un tiešām procentuāli ir biežāk uz tikko iemestu piepildītu barotavu un vēl biežāk uz pirmajiem pārvēlieniem straumē...
11.aprīlis 2012, 09:11 | links
 
vakar bijām Salacā, pilnīgs bezceris, ou 4 veciem 1 mēra taimiņš, vietējie matadori teica tāda bezcope nav redzēta pludinņiekiem arī nekas spīdošs, līmenis jau vasaras. zivs kūtra, jāgauida siltumu.
11.aprīlis 2012, 09:14 | links
 
Pilnīgi piekrītu vimbistnieks, jo paša pieredze rāda, ka uzmetot dažas bumbiņas vimbu cope aktivizējas, īpaši lēnajos ūdeņos. Kā pārtrauc barot, cope pieklust, uzmet nedaudz barības, viss notiek. Varbūt lielā strumē, kur vimba ņem tikai noteiktos punktos barot nav lielas vajadzības, bet lēnākos tas ir ļoti rezultatīvi. Manuprāt, barības sastāvā liela deva zemes nāk tikai par labu, neba tā vimba par baigo rīšanu domā, tā grib paskatīties, kas tur notiek un nedaudz pakaknastīties.
Trinam āķus.
11.aprīlis 2012, 09:17 | links
 
Lielā straumē galnais nolīst nedaudz zemāk par pārējiem biedriem - ekonomiskāk sanāk :)
11.aprīlis 2012, 09:21 | links
 
Cik es zinu zives - viņām smadzenēs ir tikai divas rievas : Rīt un drāzties .Vairumam cilvēku ar tā ir :)) Tātad ja viņa (zivs) drāžas - par rīšanu viņa nedomā,BET ja viņa dodas drāzties - pirmā rieva (rīšana)vienmēr ir stiprāka par otro :)) Iearošana vienmēr dod rezultātu .
11.aprīlis 2012, 09:59 | links
 
золотые слова, Фёдор Бенедиктович
11.aprīlis 2012, 10:33 | links
 
Kā Gaujā nāk jau vimba?
11.aprīlis 2012, 11:31 | links
 
brālīt, spriežot pēc tā, ka Tu domā, ka vēlme rīt ir stiprāka par vēlmi drāzties, Tev reproduktīvais vecums ir aiz muguras :DDD
11.aprīlis 2012, 11:52 | links
 
Nesen no Gaujas Lodes kraja cope 0! sēdēju no 6_30-11+- Man liekas ka vel bik jagaida....
11.aprīlis 2012, 12:23 | links
 
Daddy man abas rievas dominē pār pārējām rievām :DDDD Kā teica viens vecs copmanis - visvairāk mani uzbudina zivs plunkšķis ūdenī :D Ja jāizvēlas kniebiens vai cope - izvēlos otro ,JO kniebienā noiešanas moments vienmēr ir vienāds un adrenalīna nekāda :) BET copē adrenalīna ir brīžiem tik daudz ka nevajag nekādu noiešanas momentu :)))
11.aprīlis 2012, 16:12 | links
 
Bralits jau var sedet upes krasta un slidinat delfinu :D briziem nedaudz smiekli nak par taviem komentariem. Neka personiga
11.aprīlis 2012, 16:20 | links
 
Lāčuk kad lasi manus komentārus tad seko līdzi gramatikai un visām zīmēm ko lieku .... tad sapratīsi kā es domāju. Gramatika dēliņ,gramatika ... ja nemācīsies ieslidināšu delfīnu kaut kur citur :DDDDD Nekā personīga lāčukiņ :))))
11.aprīlis 2012, 16:35 | links
 
Kāmēr jūs te gudri spriežat ,tikmēr es šodien Gaujā normu ar vimbiņām pievilku.
11.aprīlis 2012, 16:41 | links
 
Delin man liekas ka tu esi jaunaks par mani:) skatos esi no reisa atgriezies. Laikam nebij no veiksmigakajiem? :)
11.aprīlis 2012, 17:07 | links
 
vienkars- malacis, kurā rajonā un uz ko??:)
11.aprīlis 2012, 17:52 | links
 
Bagira pie Siguldas
11.aprīlis 2012, 18:42 | links
 
Lāčuk man ir 43(gadi ne cm ). Kurš jaunāks ? :))
11.aprīlis 2012, 18:58 | links
 
Kāmēr jūs te gudri spriežat ,tikmēr es šodien Gaujā normu ar vimbiņām pievilku.
11.aprīlis 2012, 16:41 | links



Ieliec kaut astes galu lai redz kadas izskatas.
11.aprīlis 2012, 20:45 | links
 
pec jaunakajām bildēm neizskatās :D
11.aprīlis 2012, 21:04 | links
 
Gints na jau es :) vienkars_ saku lai ieliek bildi ar siguldas šagada vimbukiem
11.aprīlis 2012, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager