Vimbas

Moteli ir kāda bilde arī ar zivīm?kur ķēri?
11.aprīlis 2012, 21:32 | links
 
Pamparam tak ne es keru! es rit iesu atkal meiginat! Dzeks te keris pie Siguldas,prasiju lai iemet bildes!
11.aprīlis 2012, 22:18 | links
 
Skaidrs Motulīt.Nu ta gaidam atskaites kā būs gājis tev copē.ne asakas;)
12.aprīlis 2012, 07:26 | links
 
vajag izvilkt rūpnieciskos tīklus no lielupes
13.aprīlis 2012, 16:52 | links
 
kur precīzāk?
13.aprīlis 2012, 16:53 | links
 
kā vienmēr pie ietekas redz valstij esot jāizķer 20 to li 200 tonnas vimbu lai varētu atmaksāt eiropas naudas bet tas nekas ka cilvēki ir nopirkuši licendzes par bargu naudu lai varētu noķert normu pie bauskas
13.aprīlis 2012, 16:58 | links
 
Labvakar visiem !
Vakar atklāju vimbu sezonu.
Ziņas nebija pārāk iepriecinošas - pa kādai kāds noķēris, bet vēl nekāpj.
Devāmies pēc 12iem no Rīgas, caur DUS un Rimi.
Copes vieta - Lielupe pie Jelgavas.
Atbraucam, sariktējamies un 14os sākam copēt. Blakus jau 2 vīri sēž - viens sakās no rīta jau sēžam un tikai 1 vimba + ķīsis, otrs - tikko atnācis.
Nu neko, laiks dievīgs, nedaudz pūš vējš, nelielām brāzmām, bet viss ir super.
Zvaniņi ik pa brīdim ieraustās un viss. Pārmetot izvelkam pa ķīsim, arī raudiņa piesakās.
Mainam attālumus, ēsmas (baltais, slieka, garnele - dažādās variācijās) - nekā.

Bet tad - pirmā nopietnā cope - pielecu klāt un velku - ir!!! Vimba! Bet 2 m no krasta, noraujas (uz šīs makšķeres man bija mazāki āķīši). Bet ņēma uz garneli.
Nu neko, vismaz cerība ir. Un domājam, ka uz vakaru sāks ņemt :)

Bet kamēr vimbas neņem, ņemu es. Absolut mandarin veldzē manu dvēseli (neesmu šoferis un varu nedaudz atļauties), ar domubiedrim apēdam Rimi nopirkto vistu, piekožam itāļu maizīti, iedzeram burbulinādi un tēju no termosa, un gaidam... ;)

Bet nekā, necopē. Atkal pa brīdim iezvanas, bet kā ķīši. Uz vienas makšķeres uzlieku tikai garneles gabaliņus. Skatos, atakal ķīsis dricina. Bet varbūt neķīsis/vimba? :) Pieņemu, ka visu laiku bija paauksts un tāpēc vimba vēl kūtra un tāpēc neņem tā riktīgi kā "kāpiena" laikā.
Un nekļūdos. Nedaudz lielāka stiepiena reizē piecērtu un IR!!! un IR krastā !!! Yes, vimba vimba :)

Nu neko, tagad amats rokā.Tā tieku pie vēl vienas un jau pustumsā pie vēl vienas. Visas 3 mēra vimbas un es ir priecīgs :) un nedaudz bēdīgs - jo kolēģiem - zero ;)

Tā kā,viss būs labi un skaidrs, ka būs vēl.
Ne asakas !!!
13.aprīlis 2012, 20:32 | links
 
raimondo33. tev to gadījumā nestāstīja kaimiņiene Gudrīte? apsveic viņu vārda dienā:)
14.aprīlis 2012, 00:59 | links
 
Sodien Garoza man pa nulem, bet bija ari tadi kas vilka nepajokam, vislabak nema motili ar balto, tas uz Fideri!
15.aprīlis 2012, 00:00 | links
 
Vakar beidzot atradu pielietojumu savam pagājušgad pirktajam binoklim. Nostājos pie Bauskas pilsdrupām un kā Tālavas tauretājs noķīķereju, ka 3 komūnās, kas apsēdušas vietas augšpus Mūsas un Mēmeles džankšenam , neviens neko nevilka. Vien baisi meistarīgi žvidzināja. Jāpiebilst, ka arī pie Emburgas vīri spļaudīdamies gāja mājās. Toties dzidrais gāja no rokas rokā, kā te tā tur :)
15.aprīlis 2012, 09:24 | links
 
Vakar Tetele 2 vimbas uz slieku, bet abas uz vakara pusi.
15.aprīlis 2012, 10:14 | links
 
Es atklāju sazonu:) Vimbas ir diezgan aukstu uzkāpuša;) Jau aiz Kurmenes ;) Es noķēru vienu, bet viss tikai sākas. Pa maija svētkiem varēs strādāt:))))))
15.aprīlis 2012, 20:44 | links
 
Lūgums palīdzēt!!! Sestdien,14 aprīlī Garozas rajonā pie Lielupes tika aizmirsta makšķerēšanas soma ar divām bezriķu makšķerēm,Iīderi un lietussargu.Atlīdzība protams garantēta,tomēr svarīgāk ir tas ka makšķeres vajag Latvijas čempionātam! t 27526459
15.aprīlis 2012, 20:55 | links
 
vimbistnieks Es Tevi kontrolēju :DDDD
15.aprīlis 2012, 20:59 | links
 
Vimbistniek a kur tad saķēri tos maisus? :D
15.aprīlis 2012, 21:28 | links
 
ar tēti kopā 4 vimbas. ņēmiens bija uz vakaru
15.aprīlis 2012, 22:56 | links
 
2 dienas pa Irbi,nevienas pashas
15.aprīlis 2012, 23:20 | links
 
Ruu, ko juus visi peec taam vimbaam dzenaties? vai ta citu zivju nav ko kjert?
15.aprīlis 2012, 23:22 | links
 
a kas teica ka kjeeru tikai vimbas?
15.aprīlis 2012, 23:25 | links
 
tagad pavasarii atskaities ta vimbu sadaljaa! ;) buutu vismaz pabljaustiijies ka brekshi nekjeras :D
15.aprīlis 2012, 23:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager