Vimbas

Tetelē pie skolas vakar no 13 lidz 17 bez vimbām.
27.marts 2024, 07:21 | links
 
Klarens1 [26.mar]: WILKS [Vakar]: Pie Kurmenes kas ķeras, vai nav vēl pienākusi?24.03.
No kādiem 8:30 līdz 14:00, divatā.
Kādas 35 raudas, pāris mazi sapalēni un 1 vimba.
Smuki iebarojām, barība baltais + pinka.
Cope super aktīva, ļoti intersanta, bet ne tāda uz ko cerējām, kopumā apmierināti.
Man bija 2 fideri, velc vienu ārā, uz otra copē.
Tad vēl izskatās ka nav pienākusi.
Paldies, ne asakas!
27.marts 2024, 05:56 | links
 
Braucu uz upi, lai dabut vietu.
27.marts 2024, 05:27 | links
 
WILKS [26.mar]: Pie Kurmenes kas ķeras, vai nav vēl pienākusi?
24.03.
No kādiem 8:30 līdz 14:00, divatā.
Kādas 35 raudas, pāris mazi sapalēni un 1 vimba.
Smuki iebarojām, barība baltais + pinka.
Cope super aktīva, ļoti intersanta, bet ne tāda uz ko cerējām, kopumā apmierināti.
Man bija 2 fideri, velc vienu ārā, uz otra copē.
26.marts 2024, 21:25 | links
 
Vimbas Jelgava iet ! Tetele uz mainju leisi brauc. A viens otrs diskute.
26.marts 2024, 20:45 | links
 
Pie Kurmenes kas ķeras, vai nav vēl pienākusi?

WILKS, 26.marts 2024, 13:12


Cik dzirdu, tad virs Bauskas vel nekas labs nav.
26.marts 2024, 13:20 | links
 
Pie Kurmenes kas ķeras, vai nav vēl pienākusi?
26.marts 2024, 13:12 | links
 
Kā bauskā ar vimbām ,ķeras kaut kas?
26.marts 2024, 12:52 | links
 
Kuldīgā pa kādai lec:

https://kuldigasnovads.lv/tiessaites-kamera-ventas-rumba/
24.marts 2024, 17:34 | links
 
Lejasciema pusē vimbas kautrīgi, bet pa kādai sāk ķerties.
22.marts 2024, 23:33 | links
 
FishMV [22.mar]: Aizbraucu uz Teteli vimbās ap desmitiem. Nogruntējos ērtā vietā, nomainot tur no septiņiem sēdošo copmani. Viņam nebija nevienas copes.
Tā kā vieta jau apgūta, tad starta iebarošanu nelietoju. Barībā OK cope ar garneles smaržu. Ēsmā pinkas, garnele un motiļa piedeva fīderim ar mormišku.
Otram fīderim ar 12 numura āķi ēsma bez garneles.
Vējš no rietumiem, straume vidēja, bet 70 g barotavu nedaudz nesa. Viss tā kā būtu gatavs vimbu uznācienam. Diemžēl rezultāts tāds pats, kā iepriekšējam copmanim.
Vienīgi uz mazo āķi noreaģēja dažas sīkaļas, noraujot motili. Pa trim stundām man nevienas copes. Krastā blakus vēl bija 5 un tālāk līkumā ap 10 makšķernieku, bet rezultāti izpalika. Viens blakus sēdošais izvilka liekas zemmēra vimbu un viss.
Pāri upei kādus 300 m uz lejpusi bija 2 makšķernieki un vismaz vienu vimbu viņu kontā es pamanīju. Tātad dienas pirmā puse ar līņājošu lietu iznāca tukša.
Gan jau meistari var izmānīt vimbas
Lielupē, bet parastam mašķerniekam vēl jāgaida siltāku laiku.
Ne asakas!

vits2, 22.marts 2024, 15:34

Vimbas vēl ziemas režīmā, ūdens tagad nokrites, nav tām interese līst ārā no bedrēm un peldēt kaut kur uz seklumiem. Jelgavā jahtu bāzē no betona malas kādi 3-5 ik pa laikam sēž mēginot no 6-7m dziļā vidus kaut ko izmānīt.
Kamēr mēs te apspriežam zivju psiholoģiju, džeki velk.

Vakar biju Tetelē uz pāris stundām. Pilnīgi nejēdzīgi saģērbies, aukstajā vējā atsalu kā prusaks. Jutu, ka pēc starta iebarojiena zivs ik pa brīdim pienāca, bet līdzi nebija garneles, un knaģi bija par atsalušu (+slinkums), lai spēlētos ar pavadām, āķiem un mormiškām.

Rezultāts - viens plicēns un viena ausleja. Toties blakām vīriņš mazliet sportiskāk piegāja lietai un savus trīs necaurspīdīgus maisiņus, kas ik pa laikam aizdomīgi nokratās, mašīnas bagažniekā salādēja.

Kāpēc es to stāstu? Jo es vakar noslinkoju un nolohojos, tāpēc arī paliku bez vimbas. Nevis tāpēc, ka vimbu nebūtu, tām būtu par aukstu, ūdens būtu par zemu vai par augstu, vai arī Mēness būtu nepareizajā fāzē.
22.marts 2024, 21:09 | links
 
FishMV [22.mar]: Aizbraucu uz Teteli vimbās ap desmitiem. Nogruntējos ērtā vietā, nomainot tur no septiņiem sēdošo copmani. Viņam nebija nevienas copes.
Tā kā vieta jau apgūta, tad starta iebarošanu nelietoju. Barībā OK cope ar garneles smaržu. Ēsmā pinkas, garnele un motiļa piedeva fīderim ar mormišku.
Otram fīderim ar 12 numura āķi ēsma bez garneles.
Vējš no rietumiem, straume vidēja, bet 70 g barotavu nedaudz nesa. Viss tā kā būtu gatavs vimbu uznācienam. Diemžēl rezultāts tāds pats, kā iepriekšējam copmanim.
Vienīgi uz mazo āķi noreaģēja dažas sīkaļas, noraujot motili. Pa trim stundām man nevienas copes. Krastā blakus vēl bija 5 un tālāk līkumā ap 10 makšķernieku, bet rezultāti izpalika. Viens blakus sēdošais izvilka liekas zemmēra vimbu un viss.
Pāri upei kādus 300 m uz lejpusi bija 2 makšķernieki un vismaz vienu vimbu viņu kontā es pamanīju. Tātad dienas pirmā puse ar līņājošu lietu iznāca tukša.
Gan jau meistari var izmānīt vimbas
Lielupē, bet parastam mašķerniekam vēl jāgaida siltāku laiku.
Ne asakas!

vits2, 22.marts 2024, 15:34

Vimbas vēl ziemas režīmā, ūdens tagad nokrites, nav tām interese līst ārā no bedrēm un peldēt kaut kur uz seklumiem. Jelgavā jahtu bāzē no betona malas kādi 3-5 ik pa laikam sēž mēginot no 6-7m dziļā vidus kaut ko izmānīt.
Kamēr mēs te apspriežam zivju psiholoģiju, džeki velk.

Vakar biju Tetelē uz pāris stundām. Pilnīgi nejēdzīgi saģērbies, aukstajā vējā atsalu kā prusaks. Jutu, ka pēc starta iebarojiena zivs ik pa brīdim pienāca, bet līdzi nebija garneles, un knaģi bija par atsalušu (+slinkums), lai spēlētos ar pavadām, āķiem un mormiškām.

Rezultāts - viens plicēns un viena ausleja. Toties blakām vīriņš mazliet sportiskāk piegāja lietai un savus trīs necaurspīdīgus maisiņus, kas ik pa laikam aizdomīgi nokratās, mašīnas bagažniekā salādēja.

Kāpēc es to stāstu? Jo es vakar noslinkoju un nolohojos, tāpēc arī paliku bez vimbas. Nevis tāpēc, ka vimbu nebūtu, tām būtu par aukstu, ūdens būtu par zemu vai par augstu, vai arī Mēness būtu nepareizajā fāzē.
22.marts 2024, 21:09 | links
 
Aizbraucu uz Teteli vimbās ap desmitiem. Nogruntējos ērtā vietā, nomainot tur no septiņiem sēdošo copmani. Viņam nebija nevienas copes.
Tā kā vieta jau apgūta, tad starta iebarošanu nelietoju. Barībā OK cope ar garneles smaržu. Ēsmā pinkas, garnele un motiļa piedeva fīderim ar mormišku.
Otram fīderim ar 12 numura āķi ēsma bez garneles.
Vējš no rietumiem, straume vidēja, bet 70 g barotavu nedaudz nesa. Viss tā kā būtu gatavs vimbu uznācienam. Diemžēl rezultāts tāds pats, kā iepriekšējam copmanim.
Vienīgi uz mazo āķi noreaģēja dažas sīkaļas, noraujot motili. Pa trim stundām man nevienas copes. Krastā blakus vēl bija 5 un tālāk līkumā ap 10 makšķernieku, bet rezultāti izpalika. Viens blakus sēdošais izvilka liekas zemmēra vimbu un viss.
Pāri upei kādus 300 m uz lejpusi bija 2 makšķernieki un vismaz vienu vimbu viņu kontā es pamanīju. Tātad dienas pirmā puse ar līņājošu lietu iznāca tukša.
Gan jau meistari var izmānīt vimbas
Lielupē, bet parastam mašķerniekam vēl jāgaida siltāku laiku.
Ne asakas!

vits2, 22.marts 2024, 15:34


Vimbas vēl ziemas režīmā, ūdens tagad nokrites, nav tām interese līst ārā no bedrēm un peldēt kaut kur uz seklumiem. Jelgavā jahtu bāzē no betona malas kādi 3-5 ik pa laikam sēž mēginot no 6-7m dziļā vidus kaut ko izmānīt.
22.marts 2024, 15:56 | links
 
Aizbraucu uz Teteli vimbās ap desmitiem. Nogruntējos ērtā vietā, nomainot tur no septiņiem sēdošo copmani. Viņam nebija nevienas copes.
Tā kā vieta jau apgūta, tad starta iebarošanu nelietoju. Barībā OK cope ar garneles smaržu. Ēsmā pinkas, garnele un motiļa piedeva fīderim ar mormišku.
Otram fīderim ar 12 numura āķi ēsma bez garneles.
Vējš no rietumiem, straume vidēja, bet 70 g barotavu nedaudz nesa. Viss tā kā būtu gatavs vimbu uznācienam. Diemžēl rezultāts tāds pats, kā iepriekšējam copmanim.
Vienīgi uz mazo āķi noreaģēja dažas sīkaļas, noraujot motili. Pa trim stundām man nevienas copes. Krastā blakus vēl bija 5 un tālāk līkumā ap 10 makšķernieku, bet rezultāti izpalika. Viens blakus sēdošais izvilka liekas zemmēra vimbu un viss.
Pāri upei kādus 300 m uz lejpusi bija 2 makšķernieki un vismaz vienu vimbu viņu kontā es pamanīju. Tātad dienas pirmā puse ar līņājošu lietu iznāca tukša.
Gan jau meistari var izmānīt vimbas
Lielupē, bet parastam mašķerniekam vēl jāgaida siltāku laiku.
Ne asakas!
22.marts 2024, 15:34 | links
 
Nu pašlaik tagad Bauskā ir tā, ka praktiski tikkai atvarā, jeb ''pretī Mežotnes pilij'' labi ķeras, un jā tā ir taisnība ,ka tur labi velk jau no marta sākuma, tikkai problēma tur ir ,ka jāsēž bezmaz vai vienam otram klēpī ,lai tiktu pie labas vietas.
22.marts 2024, 12:45 | links
 
Tiem, kas gaida sākumu, varu pačukstēt, ka mans vimbu guru jau marta sākumā pirmās vimbas Bauskā izšlepēja. Nu nav jau tā ka pa stundu 100, bet sākums sen vairs nav jāgaida:)

mirtins, 22.marts 2024, 09:44


Pretī Mežotnes pilij, Roberts Puriņš no OK Copes jau pirms 3-4 nedēļām savilka 50 gabalas, purnagrāmatā viss tika aprakstīts un sabildēts. Es tieši tad biju OK Copes veikalā, man pārdevējs izstāstīja, apskatījos, novērtēju.
22.marts 2024, 11:53 | links
 
Šodien Tetele viss notiek. No 6 līdz 9 norma. Pēc tam priekam ar cr vēl 4GB. Sāka līt metu nieru. Ķeras uz jelo garneli. Uz pinku un baltajiem spļauj virsū vimbas. Tikai raudas un zem mēru sapaleni grabina.
22.marts 2024, 11:48 | links
 
Tiem, kas gaida sākumu, varu pačukstēt, ka mans vimbu guru jau marta sākumā pirmās vimbas Bauskā izšlepēja. Nu nav jau tā ka pa stundu 100, bet sākums sen vairs nav jāgaida:)
22.marts 2024, 09:44 | links
 
sveiki copmani!kas labs jelgava daraas?var kko dabut?vj klusums vel?
ne asakas!
21.marts 2024, 16:06 | links
 
Tas Bauskā?

whoops, 20.marts 2024, 21:52


Jebkur, kur ir vimbas. +/- Venta Lielupe, tepat vien ir izejot no mājas :)
21.marts 2024, 08:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager