Vimbas

Vispār jau, ja paseko līdzi forumam, tad vakar bija izsmeļošas atskaites no Teteles rajonā ar labiem lomiem.
Man arī šodien info no puspaziņas, ka Bauskā uz pludu labi rezultati bijuši svētdien.
9.marts 2020, 21:28 | links
 
Man šodien zinātājs noziņoja, ka Tetelē vienam, otram brīvdienās ir bijuši lieliski rezultāti. Neturiet sveci zem pūra......Admins ir atsācis pildīt pienākumus, laikam izlasījis mediķa Kučinska komentāru ar diagnozi sociopātiem. :). Klonu nav, varbūt IP bloķējis.
9.marts 2020, 21:00 | links
 
Capss [09.03.20]: Capss [5.mar]: Vai Līgatnē jau vimbas parādījušās?Nav trāpījies ...

JermaX, 5.marts 2020, 15:31

Paldies, Jermax. Cerams, ka atnāks šogad.
Vimbas jau sāk ķerties. Cope nav bieža jo līmenis Gaujā liels un zāli daudz nes. Vakar pie Cēsīm viena copē no vairākām veiksmīga 35 cm Vimba un šodien ar tādu 3h vienu no piecām copēm realizēju. Cope ir nevis kātu rausta riktīgi, bet zvaniņu mazām pauzēm noturība strauji.
9.marts 2020, 17:50 | links
 
Capss [09.03.20]: Capss [5.mar]: Vai Līgatnē jau vimbas parādījušās?Nav trāpījies ...

JermaX, 5.marts 2020, 15:31

Paldies, Jermax. Cerams, ka atnāks šogad.
Pagāšgad bija , tik vainu ļoti maz , vai švaki ēst gribēja . Un zemā ūdens līmeņa dēļ ņēma tikai no 8:00-9:00 . Pēc tam bija klusums . Pagāšgad laikam izvilku kādas 10 vimbas 2 mēnešu laikā . Pēc tam atmetu ar roku .
9.marts 2020, 14:55 | links
 
Capss [5.mar]: Vai Līgatnē jau vimbas parādījušās?Nav trāpījies ...

JermaX, 5.marts 2020, 15:31


Paldies, Jermax. Cerams, ka atnāks šogad.
9.marts 2020, 12:55 | links
 
cope notiek un nav nekadas vainas laiks super lielisks citiem veicas mazak citiem vairak, visa visuma sudzeties nevar VIMBAS keras.
8.marts 2020, 18:51 | links
 
Kengurs24 [07.03.20]: Sadaļa it kā par vimbām!!!???
...pirmo reizi mēģinu! :))
Izskatās perfekti! Un 100 punkti, ka sanāks super!
A to sausumu var pieskatīt. Es parasti pēc kādām 4 dienām vienu paņemu un nopromēju. Un tad redz, vai ir ok, vai arī vēl jāpavītina.
7.marts 2020, 14:23 | links
 
Kengurs24 [07.03.20]: elgreko [13m]: Kengur24 skaistas bildes.paldiesKas tur sanāks,ta jau manīs! ;))...ceru ka no manām vimbu
bildītēm nelabi nevienam nepaliks!
Dod ziņu kā sanāks, varbūt arī jāpamēģina :D
7.marts 2020, 14:00 | links
 
elgreko [07.03.20]: Kengur24 skaistas bildes.paldies
Kas tur sanāks,ta jau manīs! ;))...ceru ka no manām vimbu
bildītēm nelabi nevienam nepaliks!
7.marts 2020, 13:51 | links
 
Kengur24 skaistas bildes.paldies
7.marts 2020, 13:47 | links
 

Sadaļa it kā par vimbām!!!???
...pirmo reizi mēģinu! :))
7.marts 2020, 13:44 | links
 
Diez kādu draņķi tu lieto ka tavi teksti ir palīgskolnieka līmenī.deļ tādiem šo forumu drīz aizklapēs ciet.tāda sajūta ka to dara tīši
7.marts 2020, 13:35 | links
 
seedoo [26m]: JermaX [51m]: cope87 [13m]: JermaX [19m]: cope87 [30m]: Pravietis [16:44]: Buļļupes "lomi". Malači poliči. Noteikti lielākā daļa bija vimbas.
https://www.tvnet.lv/6916498/rigas-pasvaldibas-policisti-nakts-melnuma-noker-divus-maluzvejniekusPravieti!
Ne vienas vimbas! Līdaka, pliči, raudas uc.!
Tu noteikti atkal aptaisījies ar saviem pieņēmumiem un paziņojumiem!:)))Nesaprotu na*ujams Tu viņam piepisies ? Visu laiku pats piedirš visas sadaļas , un neliek mieru nabaga cilvēkam . Man reāli besī lasīt Tavus tupos tekstus katrā sadaļā no 10 profiliem .Nosauc vis maz divus manus profilus no 10.! :)Nu vecīt , ja esi tik dumšs un domā , ka neviens neskatās uz tiem cipariem aiz nika , tad vari pļūtīt tālāk , ka Tev tikai viens profils . Bet nu Tu neesi vienīgais kurš tā dara , tāpēc neņem pie sirds ;) Lai veicas copē un dzīvē :)Jā, profili man ir bijuši daudz, pats pat neatceros cik. Ne kad nesmu noliedzis, ka profili Cope71 līdz cope88, izņemot divus ciparus, kurus nelietīgi iekampa viens mans izdarīgs izsūtāmais zēns, ir bijuši mani.:)
Tik, man nesaprotamu iemeslu dēļ, viņi visi ir bloķēti!:)
Ne asakas!

cope87, 6.marts 2020, 21:44

Negribii vienu paliekošu profilu uzģenerēt, ar visu informāciju, kas tiek prasīta pēc CL ieteikumiem? Varbūt ar viss mainās?!
Ne asakas.Mēģināju, gadus 6 atpakaļ, piecus noturējos, bet profesionali suņi, skauģi un vnk idioti pārliecināja, ka rakstīt godīgas atskaites un likt foto ir nosodoša rīcība, kas jāpakļauj apdiršanai!

cope87, 6.marts 2020, 22:42

Ar gadiem āda biezāka izaug:)))
6.marts 2020, 23:01 | links
 
Ja es šajā vidē tik kaitīgs, varu arī nerakstīt.

diametrs, 6.marts 2020, 22:47

kapēc tu visu centies pagriezt pa savam!?vienreiz pateici ,ka viss piedirsts,sapratām.neviens jau tev neliedz runāt,ir ko sacīt,saki...!un ne tu vienīgais to ainu redzi un ne tu vienīgais brīvpratigi vāc!tas ka tu katra cilvēkā redzi potencialo piedirse.u,tas tev nedod nekadas tiesibas viņam uzbrukt!

kurjers6, 6.marts 2020, 22:57[/quote]

Labi strīdu neturpinu. Saprotu, ka man nav taisnība. Biju domājis, ka katra nodota perspektīva copes vieta citiem, agri vai vēlu tiek piesārņota. Atvainojiet, man nav taisnība. Diskusiju neturpinu.
6.marts 2020, 23:01 | links
 
Ja es šajā vidē tik kaitīgs, varu arī nerakstīt.

diametrs, 6.marts 2020, 22:47[/quote]
kapēc tu visu centies pagriezt pa savam!?vienreiz pateici ,ka viss piedirsts,sapratām.neviens jau tev neliedz runāt,ir ko sacīt,saki...!un ne tu vienīgais to ainu redzi un ne tu vienīgais brīvpratigi vāc!tas ka tu katra cilvēkā redzi potencialo piedirse.u,tas tev nedod nekadas tiesibas viņam uzbrukt!
6.marts 2020, 22:57 | links
 
Blahh. Visu palaidu garām.
Lai nu kā, diametr, tas tavs uzbrauciens toreiz tam čalim bija pilnīgs nonsenss. Kam negadās pie kādas stiprākas glāzes. Bet arī turpmākajos komentos tu pataisies par nez kādu svēto. Viss ir apsveicami, sava zeme jākopj. Bet regulārā diršana, ka visi ir pipeles un mēslotāji, izņemot tevi.... Piedod vecais, tas ir kaut kāds nepiepildīts pašapmierināšanās sapnis.

Ja tā ļečī arī dzīvē, nebrīnos ka jūs tur no zvēriem baidāties. Mošk kādam copmanim ar esi gājis klāt un sācis pa cūku saukt. Tā pa redeli ar var dabūt. Tad ne tikai no zvēriem jābaidās.

iirs, 6.marts 2020, 22:43


Ar copmaņiem normāli aprunājos, padalos ar ēsmām, āķiem, ja vajag. Bet bieži vien pēc viņiem palicis daudz, kas nav vajadzīgs. Ja es šajā vidē tik kaitīgs, varu arī nerakstīt. Pie jūras bieži vien tik forši ļautiņi nāk pretī, bet ūdenī svaigi sasviestas burkas, pudeles, maisiņi. Te nevajag dirst par svētumu. Ja Tev mājās neļaus dirst uz grīdas, arī runāsi par svētumu ?
Labi, lai paliek. Man ir viens tāds teiciens, nav jēgas teikt, ja saprastu, tad tā nedarītu. Dari, kā uzskati par pareizu.
6.marts 2020, 22:47 | links
 
Kāds ir virs Ventas rumbas patauistījis ūdeņus? Apskatījos WEB- rumba taisna.
6.marts 2020, 22:36 | links
 
Šodien biju Vītoliņos. No 11. 30 līdz 18.00. 3 smukas vimbas un pāris pliči,viens shods un kādas 5 labas, bet nerealizētas copes.Vakar un šodien no rīta esot bijis labāk, kopuma pa dienu visiem līdzīgi. Tautas ļoti daudz
Lielāka daļa pēc 14.00 bija prom. Straume diezgan stipra, 60 g noturēt nevarēju, strādāju ar 80, 100.
6.marts 2020, 21:12 | links
 
Pravietis [06.03.20]: Buļļupes "lomi". Malači poliči. Noteikti lielākā daļa bija vimbas.
https://www.tvnet.lv/6916498/rigas-pasvaldibas-policisti-nakts-melnuma-noker-divus-maluzvejniekus
Kas par sviestu, kāds izlasīja rakstu, kā var būt tīklā 26 sugu zivis
6.marts 2020, 21:11 | links
 
Sveiki, kā vītoliņu apkārtnē ar vimbu?
6.marts 2020, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager