Vimbas

apelsins [28.02.20]: cope87 [10m]: Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)Tad tomeer tevi beerniiba izsaukaaja..
Vai par Cuukugjiimi?
Vai, gards aperatiivs!!
Arī vēlies pakomunicēt? Garlaicīgi vienam? Davaj, nāc bariņā, ieziepēšu tevi ar!:)))
28.februāris 2020, 22:40 | links
 
diametrs [7m]: Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)

Labi. Dzīvo ar savu taisnību. Ar labu nakti, jaukais cilvēks,,, Par Nobela prēmiju neesi domājis ?

cope87, 28.februāris 2020, 22:29

Ā, šito rakstīji neizlasot manu atbildi ... Bļat Tu vispār čeko, ka mēģini būt bez maz par dievu zemes virsū ? Varbūt Tu esi Napeleons ? Karavadonis vai vienkārši kūka ?Klau, tu idiot. Kāds sakars ar dievu zemes virsū!
Tu uzdirsi džekam bez sakara. Es ļoti pieklājīgi tev aizrādiju, bet tu sāki visu šo lielo apdiršanu! Tu gadījumā krastus nēsi sajaucis, ko, vecais? Beidz dzert. Es tevi bez problēmām varu visu nakti par idiotu visiem pataisīt. Man tak po, bet tu, tāds visu cienīts un zinams bušu mūlis. Tev to vajag? Naf problēmu!:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:36
28.februāris 2020, 22:39 | links
 
cope87 [28.02.20]: Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)
Tad tomeer tevi beerniiba izsaukaaja..
Vai par Cuukugjiimi?
Vai, gards aperatiivs!!
28.februāris 2020, 22:38 | links
 
diametrs [28.02.20]: Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:29

Ā, šito rakstīji neizlasot manu atbildi ... Bļat Tu vispār čeko, ka mēģini būt bez maz par dievu zemes virsū ? Varbūt Tu esi Napeleons ? Karavadonis vai vienkārši kūka ?
Klau, tu idiot. Kāds sakars ar dievu zemes virsū!
Tu uzdirsi džekam bez sakara. Es ļoti pieklājīgi tev aizrādiju, bet tu sāki visu šo lielo apdiršanu! Tu gadījumā krastus nēsi sajaucis, ko, vecais? Beidz dzert. Es tevi bez problēmām varu visu nakti par idiotu visiem pataisīt. Man tak po, bet tu, tāds visu cienīts un zinams bušu mūlis. Tev to vajag? Naf problēmu!:)
28.februāris 2020, 22:36 | links
 
diametrs [6m]: Un diametr,
beidz piemēslot savas copes vietas! Ludzu savac aiz sevis! Citiem tavi atstātie mēsli nav jālasa! Un noteikumus arī centies ievērot. Tev ta protams pooo, bet jaunā paaudze arī gribēs kādu zivi noķert, nevis tikai saldētas skumbrijas ēst!

cope87, 28.februāris 2020, 22:23

Ja atstāj zivis bez plastmasas, apēd vienalga kas. Un saldētas es nekad neņemu, tā ka tas pārmetums nav man ... Ja gripas piepisties, meklē citu iemeslu ... Ja no zvēriem kāds apēd manas zivis nekas, plastmasu nav ... Bet jūs bļa visi pareizie atstāj cigarešu galus, pudeles, maisu, tā ka nesmirdi lūdzu ar savu jobano taisnību pāri visiem, jobanais COPES JĒZUs atradies bļatjBet kā pēc tu aiz sevis benčikus mētā un miskasti atstāj? Kā pēc grāb vairāk kā drīkst? Tev ir savi, īpašie noteikumi, ko? Izstāsti pārējiem copes cienītājiem!

cope87, 28.februāris 2020, 22:32


Tavai zināšanai esmu nometis pīpēšanu 25 gadu, un Pravietis arī nepīpē, ja Tu nepazīsti no savas mutes vai dirsas izkritušus cigarešu galus, Tava problēma
28.februāris 2020, 22:35 | links
 
Redzi ... Kaut kā netaisnīgi ... Tu redzi mani, manu atklātu skatienu ... Tu kā šakālis no tumsas uzbrūc ... Neviens Tevi nezina ... Varbūt Tu esi liliputs ar mazu krānu ? Bet Tā ir Tava problēma. Es neslēpjos, man nav ko slēpt ... Tu dirs visiem regulāri inkognito dvēselē, slēpies vien ... Mammas vai sievas apakšbiksēs ...
28.februāris 2020, 22:34 | links
 
diametrs [28.02.20]: Un diametr,
beidz piemēslot savas copes vietas! Ludzu savac aiz sevis! Citiem tavi atstātie mēsli nav jālasa! Un noteikumus arī centies ievērot. Tev ta protams pooo, bet jaunā paaudze arī gribēs kādu zivi noķert, nevis tikai saldētas skumbrijas ēst!

cope87, 28.februāris 2020, 22:23

Ja atstāj zivis bez plastmasas, apēd vienalga kas. Un saldētas es nekad neņemu, tā ka tas pārmetums nav man ... Ja gripas piepisties, meklē citu iemeslu ... Ja no zvēriem kāds apēd manas zivis nekas, plastmasu nav ... Bet jūs bļa visi pareizie atstāj cigarešu galus, pudeles, maisu, tā ka nesmirdi lūdzu ar savu jobano taisnību pāri visiem, jobanais COPES JĒZUs atradies bļatj
Bet kā pēc tu aiz sevis benčikus mētā un miskasti atstāj? Kā pēc grāb vairāk kā drīkst? Tev ir savi, īpašie noteikumi, ko? Izstāsti pārējiem copes cienītājiem!
28.februāris 2020, 22:32 | links
 
Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:29


Ā, šito rakstīji neizlasot manu atbildi ... Bļat Tu vispār čeko, ka mēģini būt bez maz par dievu zemes virsū ? Varbūt Tu esi Napeleons ? Karavadonis vai vienkārši kūka ?
28.februāris 2020, 22:30 | links
 
Ka ir, diametr? Bija verts uzdirst šodien ne pie kā nevainīgam džekam, ko a?
Šis ir tas ko tu vēlējies? Parādīt visiem, kāds tu pāķis un rupeklis esi? Domāji, ka uzdirsīsi čalim un ne viens tev par to neaizrādīs?
Esi apdirsies, mans draugs! Esi visiem parādījis, kās patiesībā esi vulgārs un lecīgs dunduks!:)
28.februāris 2020, 22:29 | links
 
Un diametr,
beidz piemēslot savas copes vietas! Ludzu savac aiz sevis! Citiem tavi atstātie mēsli nav jālasa! Un noteikumus arī centies ievērot. Tev ta protams pooo, bet jaunā paaudze arī gribēs kādu zivi noķert, nevis tikai saldētas skumbrijas ēst!

cope87, 28.februāris 2020, 22:23


Ja atstāj zivis bez plastmasas, apēd vienalga kas. Un saldētas es nekad neņemu, tā ka tas pārmetums nav man ... Ja gripas piepisties, meklē citu iemeslu ... Ja no zvēriem kāds apēd manas zivis nekas, plastmasu nav ... Bet jūs bļa visi pareizie atstāj cigarešu galus, pudeles, maisu, tā ka nesmirdi lūdzu ar savu jobano taisnību pāri visiem, jobanais COPES JĒZUs atradies bļatj
28.februāris 2020, 22:28 | links
 
diametrs [28.02.20]: diametrs [10m]: Tu esi ļauns, pašapmierinājies, Tev tek gar kāju ... Apmierinies, lai Tev tīk ...Palasot tos murgus ko tu te šodien esi sarakstījis, tā vien šķiet, ka tev beidzot ir jumtiņš aizbraucis! :)
Uz to jau kādu laiku vilka, jo pēdējā laikā no tevis bija lasāmi daudz tupi komentāri dažādās sadaļās!
Turies, draugs!:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:17

Tupāku par Tevi Copeslietas nav redzējušas ... Es domāju, ka ganies ar admina svētību ... un dirš uz visiem ... neaizmirsti dibenu noslaucīt ...
Vecais perdelis šodien reāli uzvilcies!
Es tevi izbanošu! Varesi tad savu žulti liet savā sausajā atejā!:)))
28.februāris 2020, 22:24 | links
 
Un diametr,
beidz piemēslot savas copes vietas! Ludzu savac aiz sevis! Citiem tavi atstātie mēsli nav jālasa! Un noteikumus arī centies ievērot. Tev ta protams pooo, bet jaunā paaudze arī gribēs kādu zivi noķert, nevis tikai saldētas skumbrijas ēst!
28.februāris 2020, 22:23 | links
 
diametrs [10m]: Tu esi ļauns, pašapmierinājies, Tev tek gar kāju ... Apmierinies, lai Tev tīk ...Palasot tos murgus ko tu te šodien esi sarakstījis, tā vien šķiet, ka tev beidzot ir jumtiņš aizbraucis! :)
Uz to jau kādu laiku vilka, jo pēdējā laikā no tevis bija lasāmi daudz tupi komentāri dažādās sadaļās!
Turies, draugs!:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:17


Tupāku par Tevi Copeslietas nav redzējušas ... Es domāju, ka ganies ar admina svētību ... un dirš uz visiem ... neaizmirsti dibenu noslaucīt ...
28.februāris 2020, 22:21 | links
 
diametrs [28.02.20]: diametrs [4m]: diametrs [10m]: diametrs [18m]: cope87 [10m]: diametrs [11m]: diametrs [11m]: diametrs [5m]: diametrs [9m]: xctaps [7m]: diametrs [11m]: Varbut kads zinatajs var rit paradit kadas labas vietas bauskaa? Varu aizvest no riigas/salaspils/ikskiles

xctaps, 28.februāris 2020, 20:17

Un kur atkritumus izgāzt pie uKadel atkritumi butu jagazh pie upes?Tak neņem galvā! Vnk diametrs ar paliek tāds kašķīgs, kad netiek uz copi!:)

cope87, 28.februāris 2020, 20:41

Tā nav ... Katrā reizē pie jūras savācu ap 5 kg atkritumu. Kad ej uz jūru, pretī nāk it kā normāli cilvēki, bet atkritumi svaigi pēc viņiem ...
Biju vienreiz noorganizējis atkritumu savākšanu pie Valguma ezera. Kādu brīdi bija ok.
Tāpat ir dažās vietās pie jūras, īpaši zem Užavas. Ļaudis domā, ka kaudzē sakrauti atkritumi līdz nākošai reizei būs paši no sevis pazuduši. Diemžēl tas nav ne parks ne viesu māja. Sētnieku nav. Rezultāts parasti ir viens - tiek liegta cope daudzās iecienītās vietās. Daudz kur raksta pie jūras - ko atnesi, to aiznes ... Bet ja birst no rokām un neviens jau neredz, ka atstāj. Es vācu jūras vārdā nevis aiz tiem cūkām ...Tas viss ir super un apsveicami. Tikai nafiga te kādam jāuzbrauc? Esi bijis ar šo kungu kopā un redzējis, kā viņš cūkojas? Diezvai!
Šī tēma jau ir izrunāta un izstrīdēta vairākas reizes vairākās sadaļās.

cope87, 28.februāris 2020, 20:55

Cilvēks prasīja par labām vietām Bauskā. Tas parasti beidzas ar labiem un jauniem atkritumiem copes vietās ... Vai tad neesi redzējis ? Varbūt Tu esi eņģelis vai svētais ? Baznīcās pie tavas bildes sveci iededz ? Ja kas ... Reāli mums te viss piedirsts gan ar atkritumiem, gan cilvēku fekālijām ... Lai dzīvo makšķerēšana ar visām tā izpausmēm ...Labāk paklusē! Tev šodien laikam slikta diena bijusi. Kaut kā esmu ievērojis, ka tu diametr, ar katru dienu paliec aiz vien kašķīgāks! Sāc līdzināties tam klonam, par ko iepriekš minēji!:)
Saņemies un nemeklē kašķi tur kur tam nav pamata!

cope87, 28.februāris 2020, 21:04

Ta labi. Tevi izmācīs laikam tikai kaps vai ielūzis ledus. Paliekam katrs pie sava. Es braucu uz copi ik pa laikam, bet tādu kā Tu dēl šeit nerakstu. Tu kā suns rej uz katru kustību ... Tev ir kustību sensors ?Klau, tu, vecais mudak! Kurš te šodien rej! Kurš tev jautāja par to, kur miskasti atstāt!? Cilvēks zolīdi pajautāja par copes iespējām, bet tu tā kā tāds suns ar savām miskastēm! Tādu idiotu dēļ, kā tu diametr, te cilvēki baidīsies ko pajautāt, jo uzradīsies kāds diametrs, kurš atradīs iemeslu uzdirst!

cope87, 28.februāris 2020, 21:12

Un Tu idiot copes klons cik daudziem te esi uzdirsis ?Bez iemesla, ne vienam!
Bet tev, es skatos, tas dikti patīk, ka pats arī sāc praktizēt!:)
Moš, tu lielais dabasdraugs un mēslu vācēj, vēlies padalīties ar iespadiem, kādi tev bija, kopā ar savu čomu pravieti stumjot uz mājam tos ratus ar butēm, lidz pat 30 kg uz diviem? Kur tad bija tava zaļā domāšana?
Dirsīs te viņš vēl kaut ko! Labāk sēdi un paklusē!Ja kādam ļoti labi ķeras, man tik nav un nebija tik daudz. Komentāros kilogrami izaug. Ja Tev tagad tāds numurs, kā Tu zini, kas agrāk runāts. Un ar ko Tu esi tāds paraugs citiem ? Bučo zivis ?Kada starpība, ķeras vai nē! Ir noteikumi un tie ir jāievero! Vuens atstaj savus meslus krastmalā, cit stumj uz mājām 30 kg zivis. Ar ko tu esi labāks, ko a?
Un es zivis nebučoju, es viņas ēdu! Un svētais arī nēsu. Bet lielīties publiski ar likuma neievērošanu tas ir tupums un bezkaunība. Un pēc tam tāds vēl ņem un kādam kaut ko pārmet vai vnk ponta pēc uzbrauc!:)))

cope87, 28.februāris 2020, 21:40

Vai esi redzējis, kur būtu lielījies ar virsmēra kilogramiem ?
Ja Tu brauci vienā vilcienā ar slepkavu - Tu arī esi slepkava ?
Tu esi admina klons lai piedirstu mums dvēseli ?
Vai pats dirs visiem dvēselē ? Tu esi zapadlo ? Gribētu Tevi pieņemt kā normālu copes cilvēku, ja Tu pats to gribētu. Bet vai gribi ? Bet varbūt Tu gribi būt par asiem stringiem sasvīdušā dibenā ? Pasūdzi adminam, lai mani nobano, jo tādus idiotus visgudreļus , krastādiršus nevaru ciest ... Bļadj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tie kas mani pazīst nesapratīs, bet Copes klons perversi piedirš visas copes lietas ... Varbūt esi īpašnieks ? Bet kāpēc tik perverss ...Tu gan šodien ar alko esi pamatigi iegrābies! Ne pue tā paņēmi?:)
Uz Ziemassvētkiem sūti apsveikuma dzejolīšus, bet tg šitā uzdirs!:))
Pats tu šodien to visu uzsāki. Tas, ka tu te butēs braukā, nenozīmē, ka vari te dirst uz visiem bez iemesla, un pēc tam kļūt prasts un vulgārs, kad tev aizrāda!
Un, ja tu tāds pareizs esi, tad ko tu pieļāvi, ka tavs copes biedrs pārkāpj likumu? Aizrādiji viņam? Šaubos!
Iedzer 50 pilienus volikordinu un liecies gulēt!

cope87, 28.februāris 2020, 22:02

Tas ka te visiem piepisies, nedod nekādas priviliģējijas. Nezinu, kur Tu braukā, kad Tev privilēģijas ... Varbūt uz tualeti... varbūt uz kūts bedri .... varbūt uz sūdu čupu ...:))))
Nu tu vecais esi riktīgi norāvies no ķēdes šodien!:)
Tev kāda privāta bēda? Pajautā savam brakaram čomam, viņam esot sakari pie attiecīgiem dakteriem!
Bet nevajag te to žulti tā laistīt! Esi pālī?:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:11

Labi Saeimas pārstāvi... Šeit bija vārdu pārmaiņa ar mākslīgi veidotiem profiliem ... Ar baļķi dirsā lūdzu nerunāt vairs šeit neko
Tev ir baļķis dirsā? Nopietni? Tās tev tādas neķītrās rotaļiņas? Traks var palikt ar tevi! Un kā ir? Dikti plēš pakaļu tev? Velc tak ārā, paliks vieglāk:)))
28.februāris 2020, 22:19 | links
 
diametrs [28.02.20]: Tu esi ļauns, pašapmierinājies, Tev tek gar kāju ... Apmierinies, lai Tev tīk ...
Palasot tos murgus ko tu te šodien esi sarakstījis, tā vien šķiet, ka tev beidzot ir jumtiņš aizbraucis! :)
Uz to jau kādu laiku vilka, jo pēdējā laikā no tevis bija lasāmi daudz tupi komentāri dažādās sadaļās!
Turies, draugs!:)
28.februāris 2020, 22:17 | links
 
Tev būtu jāiet pie proktologa, la izstāsta, kam dibens domāts
28.februāris 2020, 22:17 | links
 
diametrs [4m]: diametrs [10m]: diametrs [18m]: cope87 [10m]: diametrs [11m]: diametrs [11m]: diametrs [5m]: diametrs [9m]: xctaps [7m]: diametrs [11m]: Varbut kads zinatajs var rit paradit kadas labas vietas bauskaa? Varu aizvest no riigas/salaspils/ikskiles

xctaps, 28.februāris 2020, 20:17

Un kur atkritumus izgāzt pie uKadel atkritumi butu jagazh pie upes?Tak neņem galvā! Vnk diametrs ar paliek tāds kašķīgs, kad netiek uz copi!:)

cope87, 28.februāris 2020, 20:41

Tā nav ... Katrā reizē pie jūras savācu ap 5 kg atkritumu. Kad ej uz jūru, pretī nāk it kā normāli cilvēki, bet atkritumi svaigi pēc viņiem ...
Biju vienreiz noorganizējis atkritumu savākšanu pie Valguma ezera. Kādu brīdi bija ok.
Tāpat ir dažās vietās pie jūras, īpaši zem Užavas. Ļaudis domā, ka kaudzē sakrauti atkritumi līdz nākošai reizei būs paši no sevis pazuduši. Diemžēl tas nav ne parks ne viesu māja. Sētnieku nav. Rezultāts parasti ir viens - tiek liegta cope daudzās iecienītās vietās. Daudz kur raksta pie jūras - ko atnesi, to aiznes ... Bet ja birst no rokām un neviens jau neredz, ka atstāj. Es vācu jūras vārdā nevis aiz tiem cūkām ...Tas viss ir super un apsveicami. Tikai nafiga te kādam jāuzbrauc? Esi bijis ar šo kungu kopā un redzējis, kā viņš cūkojas? Diezvai!
Šī tēma jau ir izrunāta un izstrīdēta vairākas reizes vairākās sadaļās.

cope87, 28.februāris 2020, 20:55

Cilvēks prasīja par labām vietām Bauskā. Tas parasti beidzas ar labiem un jauniem atkritumiem copes vietās ... Vai tad neesi redzējis ? Varbūt Tu esi eņģelis vai svētais ? Baznīcās pie tavas bildes sveci iededz ? Ja kas ... Reāli mums te viss piedirsts gan ar atkritumiem, gan cilvēku fekālijām ... Lai dzīvo makšķerēšana ar visām tā izpausmēm ...Labāk paklusē! Tev šodien laikam slikta diena bijusi. Kaut kā esmu ievērojis, ka tu diametr, ar katru dienu paliec aiz vien kašķīgāks! Sāc līdzināties tam klonam, par ko iepriekš minēji!:)
Saņemies un nemeklē kašķi tur kur tam nav pamata!

cope87, 28.februāris 2020, 21:04

Ta labi. Tevi izmācīs laikam tikai kaps vai ielūzis ledus. Paliekam katrs pie sava. Es braucu uz copi ik pa laikam, bet tādu kā Tu dēl šeit nerakstu. Tu kā suns rej uz katru kustību ... Tev ir kustību sensors ?Klau, tu, vecais mudak! Kurš te šodien rej! Kurš tev jautāja par to, kur miskasti atstāt!? Cilvēks zolīdi pajautāja par copes iespējām, bet tu tā kā tāds suns ar savām miskastēm! Tādu idiotu dēļ, kā tu diametr, te cilvēki baidīsies ko pajautāt, jo uzradīsies kāds diametrs, kurš atradīs iemeslu uzdirst!

cope87, 28.februāris 2020, 21:12

Un Tu idiot copes klons cik daudziem te esi uzdirsis ?Bez iemesla, ne vienam!
Bet tev, es skatos, tas dikti patīk, ka pats arī sāc praktizēt!:)
Moš, tu lielais dabasdraugs un mēslu vācēj, vēlies padalīties ar iespadiem, kādi tev bija, kopā ar savu čomu pravieti stumjot uz mājam tos ratus ar butēm, lidz pat 30 kg uz diviem? Kur tad bija tava zaļā domāšana?
Dirsīs te viņš vēl kaut ko! Labāk sēdi un paklusē!Ja kādam ļoti labi ķeras, man tik nav un nebija tik daudz. Komentāros kilogrami izaug. Ja Tev tagad tāds numurs, kā Tu zini, kas agrāk runāts. Un ar ko Tu esi tāds paraugs citiem ? Bučo zivis ?Kada starpība, ķeras vai nē! Ir noteikumi un tie ir jāievero! Vuens atstaj savus meslus krastmalā, cit stumj uz mājām 30 kg zivis. Ar ko tu esi labāks, ko a?
Un es zivis nebučoju, es viņas ēdu! Un svētais arī nēsu. Bet lielīties publiski ar likuma neievērošanu tas ir tupums un bezkaunība. Un pēc tam tāds vēl ņem un kādam kaut ko pārmet vai vnk ponta pēc uzbrauc!:)))

cope87, 28.februāris 2020, 21:40

Vai esi redzējis, kur būtu lielījies ar virsmēra kilogramiem ?
Ja Tu brauci vienā vilcienā ar slepkavu - Tu arī esi slepkava ?
Tu esi admina klons lai piedirstu mums dvēseli ?
Vai pats dirs visiem dvēselē ? Tu esi zapadlo ? Gribētu Tevi pieņemt kā normālu copes cilvēku, ja Tu pats to gribētu. Bet vai gribi ? Bet varbūt Tu gribi būt par asiem stringiem sasvīdušā dibenā ? Pasūdzi adminam, lai mani nobano, jo tādus idiotus visgudreļus , krastādiršus nevaru ciest ... Bļadj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tie kas mani pazīst nesapratīs, bet Copes klons perversi piedirš visas copes lietas ... Varbūt esi īpašnieks ? Bet kāpēc tik perverss ...Tu gan šodien ar alko esi pamatigi iegrābies! Ne pue tā paņēmi?:)
Uz Ziemassvētkiem sūti apsveikuma dzejolīšus, bet tg šitā uzdirs!:))
Pats tu šodien to visu uzsāki. Tas, ka tu te butēs braukā, nenozīmē, ka vari te dirst uz visiem bez iemesla, un pēc tam kļūt prasts un vulgārs, kad tev aizrāda!
Un, ja tu tāds pareizs esi, tad ko tu pieļāvi, ka tavs copes biedrs pārkāpj likumu? Aizrādiji viņam? Šaubos!
Iedzer 50 pilienus volikordinu un liecies gulēt!

cope87, 28.februāris 2020, 22:02

Tas ka te visiem piepisies, nedod nekādas priviliģējijas. Nezinu, kur Tu braukā, kad Tev privilēģijas ... Varbūt uz tualeti... varbūt uz kūts bedri .... varbūt uz sūdu čupu ...:))))
Nu tu vecais esi riktīgi norāvies no ķēdes šodien!:)
Tev kāda privāta bēda? Pajautā savam brakaram čomam, viņam esot sakari pie attiecīgiem dakteriem!
Bet nevajag te to žulti tā laistīt! Esi pālī?:)

cope87, 28.februāris 2020, 22:11


Labi Saeimas pārstāvi... Šeit bija vārdu pārmaiņa ar mākslīgi veidotiem profiliem ... Ar baļķi dirsā lūdzu nerunāt vairs šeit neko
28.februāris 2020, 22:13 | links
 
diametrs [28.02.20]: Tu esi ļauns, pašapmierinājies, Tev tek gar kāju ... Apmierinies, lai Tev tīk ...
Tev laikam tā ir problēma un dikti skauž, ne, jo sen jau vairs ne kas netek!?
Mums nav, kas jums reiz bija, bet ir kā jums vairs nav!:)))
28.februāris 2020, 22:13 | links
 
diametrs [28.02.20]: diametrs [10m]: diametrs [18m]: cope87 [10m]: diametrs [11m]: diametrs [11m]: diametrs [5m]: diametrs [9m]: xctaps [7m]: diametrs [11m]: Varbut kads zinatajs var rit paradit kadas labas vietas bauskaa? Varu aizvest no riigas/salaspils/ikskiles

xctaps, 28.februāris 2020, 20:17

Un kur atkritumus izgāzt pie uKadel atkritumi butu jagazh pie upes?Tak neņem galvā! Vnk diametrs ar paliek tāds kašķīgs, kad netiek uz copi!:)

cope87, 28.februāris 2020, 20:41

Tā nav ... Katrā reizē pie jūras savācu ap 5 kg atkritumu. Kad ej uz jūru, pretī nāk it kā normāli cilvēki, bet atkritumi svaigi pēc viņiem ...
Biju vienreiz noorganizējis atkritumu savākšanu pie Valguma ezera. Kādu brīdi bija ok.
Tāpat ir dažās vietās pie jūras, īpaši zem Užavas. Ļaudis domā, ka kaudzē sakrauti atkritumi līdz nākošai reizei būs paši no sevis pazuduši. Diemžēl tas nav ne parks ne viesu māja. Sētnieku nav. Rezultāts parasti ir viens - tiek liegta cope daudzās iecienītās vietās. Daudz kur raksta pie jūras - ko atnesi, to aiznes ... Bet ja birst no rokām un neviens jau neredz, ka atstāj. Es vācu jūras vārdā nevis aiz tiem cūkām ...Tas viss ir super un apsveicami. Tikai nafiga te kādam jāuzbrauc? Esi bijis ar šo kungu kopā un redzējis, kā viņš cūkojas? Diezvai!
Šī tēma jau ir izrunāta un izstrīdēta vairākas reizes vairākās sadaļās.

cope87, 28.februāris 2020, 20:55

Cilvēks prasīja par labām vietām Bauskā. Tas parasti beidzas ar labiem un jauniem atkritumiem copes vietās ... Vai tad neesi redzējis ? Varbūt Tu esi eņģelis vai svētais ? Baznīcās pie tavas bildes sveci iededz ? Ja kas ... Reāli mums te viss piedirsts gan ar atkritumiem, gan cilvēku fekālijām ... Lai dzīvo makšķerēšana ar visām tā izpausmēm ...Labāk paklusē! Tev šodien laikam slikta diena bijusi. Kaut kā esmu ievērojis, ka tu diametr, ar katru dienu paliec aiz vien kašķīgāks! Sāc līdzināties tam klonam, par ko iepriekš minēji!:)
Saņemies un nemeklē kašķi tur kur tam nav pamata!

cope87, 28.februāris 2020, 21:04

Ta labi. Tevi izmācīs laikam tikai kaps vai ielūzis ledus. Paliekam katrs pie sava. Es braucu uz copi ik pa laikam, bet tādu kā Tu dēl šeit nerakstu. Tu kā suns rej uz katru kustību ... Tev ir kustību sensors ?Klau, tu, vecais mudak! Kurš te šodien rej! Kurš tev jautāja par to, kur miskasti atstāt!? Cilvēks zolīdi pajautāja par copes iespējām, bet tu tā kā tāds suns ar savām miskastēm! Tādu idiotu dēļ, kā tu diametr, te cilvēki baidīsies ko pajautāt, jo uzradīsies kāds diametrs, kurš atradīs iemeslu uzdirst!

cope87, 28.februāris 2020, 21:12

Un Tu idiot copes klons cik daudziem te esi uzdirsis ?Bez iemesla, ne vienam!
Bet tev, es skatos, tas dikti patīk, ka pats arī sāc praktizēt!:)
Moš, tu lielais dabasdraugs un mēslu vācēj, vēlies padalīties ar iespadiem, kādi tev bija, kopā ar savu čomu pravieti stumjot uz mājam tos ratus ar butēm, lidz pat 30 kg uz diviem? Kur tad bija tava zaļā domāšana?
Dirsīs te viņš vēl kaut ko! Labāk sēdi un paklusē!Ja kādam ļoti labi ķeras, man tik nav un nebija tik daudz. Komentāros kilogrami izaug. Ja Tev tagad tāds numurs, kā Tu zini, kas agrāk runāts. Un ar ko Tu esi tāds paraugs citiem ? Bučo zivis ?Kada starpība, ķeras vai nē! Ir noteikumi un tie ir jāievero! Vuens atstaj savus meslus krastmalā, cit stumj uz mājām 30 kg zivis. Ar ko tu esi labāks, ko a?
Un es zivis nebučoju, es viņas ēdu! Un svētais arī nēsu. Bet lielīties publiski ar likuma neievērošanu tas ir tupums un bezkaunība. Un pēc tam tāds vēl ņem un kādam kaut ko pārmet vai vnk ponta pēc uzbrauc!:)))

cope87, 28.februāris 2020, 21:40

Vai esi redzējis, kur būtu lielījies ar virsmēra kilogramiem ?
Ja Tu brauci vienā vilcienā ar slepkavu - Tu arī esi slepkava ?
Tu esi admina klons lai piedirstu mums dvēseli ?
Vai pats dirs visiem dvēselē ? Tu esi zapadlo ? Gribētu Tevi pieņemt kā normālu copes cilvēku, ja Tu pats to gribētu. Bet vai gribi ? Bet varbūt Tu gribi būt par asiem stringiem sasvīdušā dibenā ? Pasūdzi adminam, lai mani nobano, jo tādus idiotus visgudreļus , krastādiršus nevaru ciest ... Bļadj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tie kas mani pazīst nesapratīs, bet Copes klons perversi piedirš visas copes lietas ... Varbūt esi īpašnieks ? Bet kāpēc tik perverss ...Tu gan šodien ar alko esi pamatigi iegrābies! Ne pue tā paņēmi?:)
Uz Ziemassvētkiem sūti apsveikuma dzejolīšus, bet tg šitā uzdirs!:))
Pats tu šodien to visu uzsāki. Tas, ka tu te butēs braukā, nenozīmē, ka vari te dirst uz visiem bez iemesla, un pēc tam kļūt prasts un vulgārs, kad tev aizrāda!
Un, ja tu tāds pareizs esi, tad ko tu pieļāvi, ka tavs copes biedrs pārkāpj likumu? Aizrādiji viņam? Šaubos!
Iedzer 50 pilienus volikordinu un liecies gulēt!

cope87, 28.februāris 2020, 22:02

Tas ka te visiem piepisies, nedod nekādas priviliģējijas. Nezinu, kur Tu braukā, kad Tev privilēģijas ... Varbūt uz tualeti... varbūt uz kūts bedri .... varbūt uz sūdu čupu ...
:))))
Nu tu vecais esi riktīgi norāvies no ķēdes šodien!:)
Tev kāda privāta bēda? Pajautā savam brakaram čomam, viņam esot sakari pie attiecīgiem dakteriem!
Bet nevajag te to žulti tā laistīt! Esi pālī?:)
28.februāris 2020, 22:11 | links
 
Tu esi ļauns, pašapmierinājies, Tev tek gar kāju ... Apmierinies, lai Tev tīk ...
28.februāris 2020, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager