Vimbas

Bebrs [18.mar]: Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.

Cope321, 18.marts 2024, 22:59
Viena paciņa Krišjāna barības, zeme no kurmju rakuma, balto kastīte pa 2 EUR, motilis pa 3 EUR, degviela ap 4 EUR. Tā ka var arī lētāk:)
Kuldīgā manis nosauktais komplekts noteikti nav vajadzīgs. Tur citādāka cope.
Es vairāk nosaucu Lielupes variantu, lai būtu gatavs arī kaprīzai copei.
18.marts 2024, 23:17 | links
 
Sveicināti! Kas ar vimbu notiek ap Bausku?
18.marts 2024, 23:16 | links
 
Cope321 [18.mar]: Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.
Ja ar deeper atrod vimbu ceļu upē, tad ar šo komplektu (pareizi izmantojot) var noķert un atlaist ļoti daudz vimbu.
18.marts 2024, 23:09 | links
 
Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.

Cope321, 18.marts 2024, 22:59

Viena paciņa Krišjāna barības, zeme no kurmju rakuma, balto kastīte pa 2 EUR, motilis pa 3 EUR, degviela ap 4 EUR. Tā ka var arī lētāk:)
18.marts 2024, 23:09 | links
 
Overkirils [18.mar]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.
Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.
18.marts 2024, 22:59 | links
 
ctx1 [18.mar]: ...un keramika nebūt nav lēta!zini cik maksā viens zobiņš!??:)

Willy, 18.marts 2024, 09:05


Ķenguriem nav ilkņu, un starp priekšzobiem un dzerokļiem veidojas atstarpe. Silīcija dioksīds, ko satur zāle, aktīvi deldē zobus, tādēļ dzerokļi visas ķengura dzīves laikā augot stumjas uz priekšu un vienkārši krīt laukā, bet to vietā izaug jauni dzerokļi...
Kāda vēl nahren keramika...[/quote]

;))
18.marts 2024, 19:01 | links
 
Cope321 [18.mar]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!
Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.
18.marts 2024, 19:00 | links
 
...un keramika nebūt nav lēta!zini cik maksā viens zobiņš!??:)

Willy, 18.marts 2024, 09:05[/quote]

Ķenguriem nav ilkņu, un starp priekšzobiem un dzerokļiem veidojas atstarpe. Silīcija dioksīds, ko satur zāle, aktīvi deldē zobus, tādēļ dzerokļi visas ķengura dzīves laikā augot stumjas uz priekšu un vienkārši krīt laukā, bet to vietā izaug jauni dzerokļi...
Kāda vēl nahren keramika...
18.marts 2024, 18:34 | links
 
Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!
18.marts 2024, 13:35 | links
 

Piekdien ,sestdien Gaujā uz diviem ,6 vimbas un viens taimiņš.Spiningotāju kā biezs ļoti daudzi arī izvilka .
18.marts 2024, 13:31 | links
 
Šis te bij man adresēts?
Ja kas, es varu atļauties, un nebraucu pēc zivju maisa. Bet aizbraukt, kad zivs nav ienākusi, vai straume kā kalnu upei, ar na jēga.
P.s. nav ko uz citiem no dīvāna dirst, prātvēders b...t

WILKS, 18.marts 2024, 11:49[/quote]
Nebija konkrēti tev adresēts. Bet kolektīvajiem raudātājiem par to, ka re kā, iztērēju tikuntik rubuļus un neko nenoķēru. Ak vai!
P.S. Un savus apvainojumus vari iestūķēt, kur pašam gribas.
18.marts 2024, 12:10 | links
 
Headhunter [18.mar]: Un ko tad, ja jābrauc uz Ālandiem vai Norgi? Tur tač vispār vajadzētu ar likumu ieviest, ka latviešu bāleliņiem pienākas kaut kādas valsts līdaku un mencu kvotas brauciena izdevumu apmērā!!!
Cirks kaut kāds. Nevari atļauties braukt makšķerēt, meklē citu hobiju. Keramiku, izšūšanu, jogu. Viss pa lēto....
Šis te bij man adresēts?
Ja kas, es varu atļauties, un nebraucu pēc zivju maisa. Bet aizbraukt, kad zivs nav ienākusi, vai straume kā kalnu upei, ar na jēga.
P.s. nav ko uz citiem no dīvāna dirst, prātvēders b...t
18.marts 2024, 11:49 | links
 
Headhunter [18.mar]: Un ko tad, ja jābrauc uz Ālandiem vai Norgi? Tur tač vispār vajadzētu ar likumu ieviest, ka latviešu bāleliņiem pienākas kaut kādas valsts līdaku un mencu kvotas brauciena izdevumu apmērā!!!
Cirks kaut kāds. Nevari atļauties braukt makšķerēt, meklē citu hobiju. Keramiku, izšūšanu, jogu. Viss pa lēto....
Tie trīs hobiji arī nebūs lētā gala, ja nu neskaita pašdarbības jogu mājās. :D
Kā jau iepriekš teicu, tā izmaksu rēķināšana par vienu zivi ir pilnīgi nevajadzīga un pat bezjēdzīga.
Ja svarīgi ir atsist izmaksas, tad jāizvēlas legāla zveja ar tīkliem. Būs pat neliela apmēra bizness blakus pamatdarbam. Pie tam vidēji varēs noķert vairāk zivju nekā makšķerējot.
18.marts 2024, 09:35 | links
 
Es domāju parasto podu taisīšanu :) Saroc dubļus un lipini :):):)
18.marts 2024, 09:30 | links
 
Headhunter [18.mar]: Un ko tad, ja jābrauc uz Ālandiem vai Norgi? Tur tač vispār vajadzētu ar likumu ieviest, ka latviešu bāleliņiem pienākas kaut kādas valsts līdaku un mencu kvotas brauciena izdevumu apmērā!!!
Cirks kaut kāds. Nevari atļauties braukt makšķerēt, meklē citu hobiju. Keramiku, izšūšanu, jogu. Viss pa lēto....

Cilvēks vienk.uzjautāja!...un keramika nebūt nav lēta!zini cik maksā viens zobiņš!??:)
18.marts 2024, 09:05 | links
 
Un ko tad, ja jābrauc uz Ālandiem vai Norgi? Tur tač vispār vajadzētu ar likumu ieviest, ka latviešu bāleliņiem pienākas kaut kādas valsts līdaku un mencu kvotas brauciena izdevumu apmērā!!!
Cirks kaut kāds. Nevari atļauties braukt makšķerēt, meklē citu hobiju. Keramiku, izšūšanu, jogu. Viss pa lēto....
18.marts 2024, 08:53 | links
 
Vai kāds zina, kas ar vimbām Mēmelē? Pagājušogad tur cope bija aprīļa vidū, bet šogad tas pavasaris pasteidzās! Mums no Latgales gabaliņš braukt, līdz ar to uz labu laimi kau kā negribās riskēt.
18.marts 2024, 07:46 | links
 
Ventā LM nolikumā ir rakstīts - 7 vimbas vienā makšķerēšanas dienā. Bezmaksas licences pienākas personām, kas jaunākas par 16 un vecākas par 65 un jebkuras grupas invalīdiem. Pārsvarā LM vietās nav šādas bezmaksas licences, bet gan licences par samazinātu maksu, piemēram Jelgava no 9 samazināts uz 7 EUR dienā.
17.marts 2024, 21:20 | links
 
Kuldīgā katrs otrais razdaču dienās nes zivis uz mājām un atgriežas atpakaļ. Vēl kko atļaujas dirsties,ka vietu viņu aizņem, jo viņš tikai bija uz 5 min pazudis. Kādreiz viņiem arī licenzes nebija jāpērk, jo vietējie,kā tagad nezinu.
17.marts 2024, 20:49 | links
 
Enkurs40 [17.mar]: Cope321 [18:04]: Enkurs40 [16:38]: Cope321 [Vakar]: Bebrs [Vakar]: Ja zaudējumi zivju resursiem pārsniedz 5 minimālās mēnešalgas, iestājas kriminālatbildība, viena vimba ir 29 EUR ×3 vai 5, atkarībā no apstākļiem.Ir un būs vimbu "biznesmeņi", kuri riskēs katru gadu. Vienīgi var šādus cilvēkus pārmācīt ar arābu metodēm, kad par apzinātu zagšanu 100 procentos gadījumu nocirstu roku.
Cerams, ka šajā saitā sēž arī VVD inspektori un kopā ar policiju izskaitļos IP adresi un sāks ķert cilvēku. Vismaz uzliks sodus, kurus nesamaksās.Pirms ko raksti noskaidro lietas būtību!
Es varu ielikt bildi kaut ar 100 vimbām, noķertām vienā dienā un nepārkāpjot noteikumus. Nejauciet 1 makšķerēšanas reizi, ar 1 makšķerēšanas dienu....Dienā var paturēt vienu normu. Jau viens jūtūberis par šo bija kaut kad interesējies.
Tad jau sanāk, ja es paņemu visus rīkus un zivis un aizeju līdz automašīnai vai mājai, esmu beidzis makšķerēt. Tad zivis atstāju automašīnā vai mājā un eju atkal ar rīkiem atpakaļ uz upi un ķeru nākamo normu.
Sen jau inspektori pārbauda arī makšķernieku transportlīdzekļus.
Ar mājām būs sarežģītāk kaut ko kontrolēt, bet vietējie to jau arī ir atkoduši un noķer piecas (licenzētajā zonā tur atbilstošo normu), nes uz māju un pēc 10 minūtēm atgriežas pie upes. Cik tas ir normāli vai amorāli, varētu diskutēt. Būtu labi, ja VVD inspektori pavaktētu arī šos "biznesmeņus". Nevar būt, ka juridiski nevarētu arī viņus paņemt pie dziesmas.Tieši tā, Tu visu pareizi esi uzrakstījis.
Izņemot tekstu par auto....
Tad sanāk sava veida cirks. Makšķerniekam, kurš atbrauc no Latgales ir lemts tikt pie 5 vimbām, bet vietējais var veikt zivju masveida ieguvi. Likumdevējiem vajadzētu drusku kaut ko pamainīt noteikumu tekstā, lai vietējiem atņemtu "biznesu".
Ak šī postpadomju valsts!
17.marts 2024, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager