Vimbas

Nevis ķer un met atpakaļ,bet ej mājās ! Te jau vienreiz gudrs cilvēks uzrakstīja,ka vimba ir ļoti vārīga zivs,pēc samocīšanas var neizdzīvot !Tapēc vai nu apēd,vai liec mierā ! Nevar ar dzīvo radību spēlēties,vai nu barības ķēde vai ķer zivis kas to pacieš,piem. karpas ar atbilstošu inventāru-gultiņām u.t.t.
11.aprīlis 2019, 16:15 | links
 
Kam Jums 10 vai vāirāk vimbas, aiznesot mājās piecas, kuras katra sver 600-800 g, var pieēsties līdz "acīm".
Katru dienu lietot uzturā vienveidīgu pārtiku nav labi.
Lai paliek 5, pārējās ķer un met atpakaļ upē.
11.aprīlis 2019, 14:09 | links
 
bucman [9.apr]: Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 19:14

Es nobalsoju par, jau sen.Un?Pat raksts jau ir pazudis no manabalss.lv
Nobalsoju arī par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam.Un?Mūsu gudrie vairākas reizes visu atmeta atpakaļ.
Tā i dzīvojam.
Aizvien vairāk liekas,ka latvieši tomēr ir pastulba tauta....
Bet,šeit par vimbām...

DSV, 9.aprīlis 2019, 19:21
ir jau ir stulba tauta,tāpēc es vairs neiespringstu.zivis man garšo,neesmu no tiem kas ķer un atlaiž.un sāku apsvērt vai maz ir jāievēro makšķerēšanas noteikumi.pie dirsas visi BIORI utt.noķeršu,turpat izfi;ē;su un iet visi dirst.ja jau valstij pie dirsas,tad kāpēc lai es kaut ko ievērotu
Pilnīgi manas domas ,ka pie dirsas

Jurasasaris, 9.aprīlis 2019, 22:33[/quote]
Šis gan vairāk politikāņu sadaļai būtu, bet jāteic, ka varā esošie kampēji ir izskolojuši cienīgus sekotājus... Galvenais- cītīgi turpināt kāpt uz grābekļiem- izmaiņas noteikti būs!
11.aprīlis 2019, 12:52 | links
 
Zem Jelgavas jau jūras līmenis sanāk.
Ūdens vispār zems arī.
11.aprīlis 2019, 11:15 | links
 
Tas par Lielupi, zem Jelgavas.
11.aprīlis 2019, 11:01 | links
 
Nevelk, un man domāt, ka visvairāk ietekmē, nevis vēsais laiks, bet ūdens, attiecīgi - staumes trūkums!
11.aprīlis 2019, 11:01 | links
 
Kas ar vimbu notiekās, dīvains klusums? Vainu visi velk atspērušies, vai arī aukstums dara savu?
11.aprīlis 2019, 10:56 | links
 
Vispār jau MN ir punkts par to, ka niķertās zivis nedrīgst ne kādā veidā sadalīt vai kā citādi mainīt ti veselumu.
Ta kā uz copi nedrīkst ņemt līdzi pat šprotes aizvalcētā bunžā! :)))

Fishmens, 10.aprīlis 2019, 16:57
a neesi iedomaajie ka inspektors maksimums ko driikst paskatiitie ,tas it tavs iemeerktais uzglabaashanas tiiklinjsh.vieniigais valsts policija driikst man paluugt attaisiit mashiinu vai somu.

bucman, 10.aprīlis 2019, 22:27

https://www.tvnet.lv/6566037/adazos-pieker-maluzvejniekus-ar-automasina-pasleptu-lomu

jurciks66, 10.aprīlis 2019, 22:37

vispar jau paarbaudiit nedriikst vieniigi aiztureet liidz VP ierashas briidim.taapat kaa lielveikalos apsardze nedriikst tev prasiit uzraadiit somas saturu.
10.aprīlis 2019, 22:43 | links
 
Vispār jau MN ir punkts par to, ka niķertās zivis nedrīgst ne kādā veidā sadalīt vai kā citādi mainīt ti veselumu.
Ta kā uz copi nedrīkst ņemt līdzi pat šprotes aizvalcētā bunžā! :)))

Fishmens, 10.aprīlis 2019, 16:57
a neesi iedomaajie ka inspektors maksimums ko driikst paskatiitie ,tas it tavs iemeerktais uzglabaashanas tiiklinjsh.vieniigais valsts policija driikst man paluugt attaisiit mashiinu vai somu.

bucman, 10.aprīlis 2019, 22:27


https://www.tvnet.lv/6566037/adazos-pieker-maluzvejniekus-ar-automasina-pasleptu-lomu
10.aprīlis 2019, 22:37 | links
 
Vispār jau MN ir punkts par to, ka niķertās zivis nedrīgst ne kādā veidā sadalīt vai kā citādi mainīt ti veselumu.
Ta kā uz copi nedrīkst ņemt līdzi pat šprotes aizvalcētā bunžā! :)))

Fishmens, 10.aprīlis 2019, 16:57

a neesi iedomaajie ka inspektors maksimums ko driikst paskatiitie ,tas it tavs iemeerktais uzglabaashanas tiiklinjsh.vieniigais valsts policija driikst man paluugt attaisiit mashiinu vai somu.
10.aprīlis 2019, 22:27 | links
 
Vispār jau MN ir punkts par to, ka niķertās zivis nedrīgst ne kādā veidā sadalīt vai kā citādi mainīt ti veselumu.
Ta kā uz copi nedrīkst ņemt līdzi pat šprotes aizvalcētā bunžā! :)))
10.aprīlis 2019, 16:57 | links
 
Vienīgi jā kāds teiks ka līdzi paņemtais katls ar marinētām vimbām ir pusdienām, inspektors var likt to visu apēst, lai pārliecinātos par makšķerniek apaetīti.
10.aprīlis 2019, 11:47 | links
 
Nemaz neiedomājos,super ideja!:)
10.aprīlis 2019, 11:40 | links
 
bucman [Vakar]: Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 19:14

Es nobalsoju par, jau sen.Un?Pat raksts jau ir pazudis no manabalss.lv
Nobalsoju arī par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam.Un?Mūsu gudrie vairākas reizes visu atmeta atpakaļ.
Tā i dzīvojam.
Aizvien vairāk liekas,ka latvieši tomēr ir pastulba tauta....
Bet,šeit par vimbām...

DSV, 9.aprīlis 2019, 19:21
ir jau ir stulba tauta,tāpēc es vairs neiespringstu.zivis man garšo,neesmu no tiem kas ķer un atlaiž.un sāku apsvērt vai maz ir jāievēro makšķerēšanas noteikumi.pie dirsas visi BIORI utt.noķeršu,turpat izfi;ē;su un iet visi dirst.ja jau valstij pie dirsas,tad kāpēc lai es kaut ko ievērotu
Pilnīgi manas domas ,ka pie dirsas

Jurasasaris, 9.aprīlis 2019, 22:33[/quote]

Līdzi uz upi jāņem burka ar marinādi, kur likt filejas. Ja inspektors prasa kas tas, atbilde - pusdienas, vakardienas vimbas.
10.aprīlis 2019, 11:07 | links
 
bucman [09.04.19]: Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 19:14

Es nobalsoju par, jau sen.Un?Pat raksts jau ir pazudis no manabalss.lv
Nobalsoju arī par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam.Un?Mūsu gudrie vairākas reizes visu atmeta atpakaļ.
Tā i dzīvojam.
Aizvien vairāk liekas,ka latvieši tomēr ir pastulba tauta....
Bet,šeit par vimbām...

DSV, 9.aprīlis 2019, 19:21

ir jau ir stulba tauta,tāpēc es vairs neiespringstu.zivis man garšo,neesmu no tiem kas ķer un atlaiž.un sāku apsvērt vai maz ir jāievēro makšķerēšanas noteikumi.pie dirsas visi BIORI utt.noķeršu,turpat izfi;ē;su un iet visi dirst.ja jau valstij pie dirsas,tad kāpēc lai es kaut ko ievērotu[/quote]Pilnīgi manas domas ,ka pie dirsas
9.aprīlis 2019, 22:33 | links
 
Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 19:14


Es nobalsoju par, jau sen.Un?Pat raksts jau ir pazudis no manabalss.lv
Nobalsoju arī par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam.Un?Mūsu gudrie vairākas reizes visu atmeta atpakaļ.
Tā i dzīvojam.
Aizvien vairāk liekas,ka latvieši tomēr ir pastulba tauta....
Bet,šeit par vimbām...

DSV, 9.aprīlis 2019, 19:21[/quote]
ir jau ir stulba tauta,tāpēc es vairs neiespringstu.zivis man garšo,neesmu no tiem kas ķer un atlaiž.un sāku apsvērt vai maz ir jāievēro makšķerēšanas noteikumi.pie dirsas visi BIORI utt.noķeršu,turpat izfi;ē;su un iet visi dirst.ja jau valstij pie dirsas,tad kāpēc lai es kaut ko ievērotu
9.aprīlis 2019, 21:35 | links
 
Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 19:14[/quote]

Es nobalsoju par, jau sen.Un?Pat raksts jau ir pazudis no manabalss.lv
Nobalsoju arī par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam.Un?Mūsu gudrie vairākas reizes visu atmeta atpakaļ.
Tā i dzīvojam.
Aizvien vairāk liekas,ka latvieši tomēr ir pastulba tauta....
Bet,šeit par vimbām...
9.aprīlis 2019, 19:21 | links
 
Tur jau tā lieta, ka visi tikai čīkst savā starpā vai forumos, bet kurš reāli ir gājis un kaut ko darījis, lai kaut kas mainītos? Ja neko nedari - sēdi un klusē.

jurciks66, 9.aprīlis 2019, 10:45

Tikko aicināju balsot par tīklu aizliegšanu Latvijas sabiedriskajos ūdeņos. Varat palasīt, ko saņēmu pretī Toņa sadaļā.
9.aprīlis 2019, 19:14 | links
 
Kas te notiek!Vai nevarētu japāņu valodā!
9.aprīlis 2019, 17:25 | links
 
Limbažos donaviņš vimbas ņem- es ahujevāju...laikam pa Svētupi un caur Dūņezeru uznākušas augšā.

drunk_gnome, 9.aprīlis 2019, 16:53

Have you been drinking homemade Limbažu or anything else?

DSV, 9.aprīlis 2019, 17:21

Inglish pleeez normal....
9.aprīlis 2019, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager