Vimbas

Kapars esot sienāžu kāpurs,ar aromātu,kurš patīk vimbām.
23.marts 2019, 16:59 | links
 
uu, tad gan galīgi garām abi, nav arī rožvaboļu, īstie kā tajā 145. lapas bildē:
23.marts 2019, 16:02 | links
 
Un kurš no tiem tad ir īstais )))
23.marts 2019, 15:55 | links
 

Maijvaboļu un “kaparu” atšķirības.
23.marts 2019, 15:39 | links
 
Kāds pa kādai izvelk nav nemaz tik slikti
23.marts 2019, 10:23 | links
 
Jā un zemēs īpašnieki ir ļoti, ļoti nikni ka rokot kaparus tiek uzraksta viņu zeme. Pēc kaparu meklētājiem zeme līdzinās kara laukam.
Sveiciens zēniem Ķirpēnos, gaidiet ciemos policiju.
22.marts 2019, 20:18 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/180/?sort=desc&p=144

Kapars.

Nepaslinkoju un 144.lapā atradu.(sāku no beigām)
22.marts 2019, 19:53 | links
 
Bļ, kā katru pavasari kapara tēma kļūst karsta... Ir aizdomas, ka tas ir rožvaboles kāpurs.
P. S. Uz muguras gan šim nekas nav rakstīts...
22.marts 2019, 19:15 | links
 
Rimants54 [22.03.19]: ivars78 [50m]: bums [02.04.10]: Kapars ir maivaboļu kāpurs krš mīt 3-4 gadu vecās zāģu skaidās pie skudru pūžņa dienvidu puses Vecā pārdegušā kompostā Vislabāk likt uz āķa vispirms izspiežot melno sulu kura atrodās vēdera apakšā Tad viņš paliek drusku ļerpataināks ,bet vimbai tāds patīk.Kad uz viņiem ķeru pirmo reizi -jaunībā nme;no suslu neizspiedu un copju nebija kaut kā netīšām liekot uz āķa tā susla izspiedās tad jau arī skola bija rokās Triju dienu un nakšu copē Ventā man bija 58 vimbas Tie bija laiki kad zivis bija un ierobežojumu nebija .Vienīgais klīda runas ,ka uz kaparu ķert nedrīkst jo to meklējot izposta skudru pūžnusLiels paldiesNē, nē nē, tas nav maijvabolu kapurs
Kas tad galu galā ir kaparnieks!?
22.marts 2019, 18:38 | links
 
ivars78 [22.03.19]: bums [02.04.10]: Kapars ir maivaboļu kāpurs krš mīt 3-4 gadu vecās zāģu skaidās pie skudru pūžņa dienvidu puses Vecā pārdegušā kompostā Vislabāk likt uz āķa vispirms izspiežot melno sulu kura atrodās vēdera apakšā Tad viņš paliek drusku ļerpataināks ,bet vimbai tāds patīk.Kad uz viņiem ķeru pirmo reizi -jaunībā nme;no suslu neizspiedu un copju nebija kaut kā netīšām liekot uz āķa tā susla izspiedās tad jau arī skola bija rokās Triju dienu un nakšu copē Ventā man bija 58 vimbas Tie bija laiki kad zivis bija un ierobežojumu nebija .Vienīgais klīda runas ,ka uz kaparu ķert nedrīkst jo to meklējot izposta skudru pūžnusLiels paldies
Nē, nē nē, tas nav maijvabolu kapurs
22.marts 2019, 17:55 | links
 
bums [02.04.10]: Kapars ir maivaboļu kāpurs krš mīt 3-4 gadu vecās zāģu skaidās pie skudru pūžņa dienvidu puses Vecā pārdegušā kompostā Vislabāk likt uz āķa vispirms izspiežot melno sulu kura atrodās vēdera apakšā Tad viņš paliek drusku ļerpataināks ,bet vimbai tāds patīk.Kad uz viņiem ķeru pirmo reizi -jaunībā nme;no suslu neizspiedu un copju nebija kaut kā netīšām liekot uz āķa tā susla izspiedās tad jau arī skola bija rokās Triju dienu un nakšu copē Ventā man bija 58 vimbas Tie bija laiki kad zivis bija un ierobežojumu nebija .Vienīgais klīda runas ,ka uz kaparu ķert nedrīkst jo to meklējot izposta skudru pūžnus
Liels paldies
22.marts 2019, 17:47 | links
 
Pardon, ne tur iekopēju linku.
22.marts 2019, 16:54 | links
 
 
BrunoL [21.03.19]: Pareizi,Renār! Ieved kārtību! Citādi Andreiko ar Urmaasu izlaidušies kā teļi! Noņem kārtīgu strušku!
:)
Parasti aizrāda "fotogrāfi" kuriem vajadzīga informācija! :)
Par tēmu:
Vimbas ķērās un daudz!
21.marts 2019, 16:03 | links
 
Pareizi,Renār! Ieved kārtību! Citādi Andreiko ar Urmaasu izlaidušies kā teļi! Noņem kārtīgu strušku!
21.marts 2019, 15:38 | links
 
Kas par sadaļu,zandartu?
21.marts 2019, 14:37 | links
 
Pilnībā ticu, mums "kaimiņš", kas breksi pa nakti ķēra netālu, arī tajā naktī vismaz vienu līdz krastam nedabuja. Ja pareizi atceros uz baltajiem.
21.marts 2019, 13:33 | links
 
andreiko [21.03.19]: andreiko [28m]: Trīs gadus nav bars ienācis (parasti uzreiz pēc Jāņiem). Vispār jau zanders ir, tikai ņem negribīgi, un, ja nezini, kur, ko un kā un cikos, tad bērni nāk ārā. Atbrauc uz vasaras beigām, uzraksti PM, padalīšos ar fiškām. Forumā jau visu nevar rakstīt, pašam nebūs vietas pie upes, kur apstāties.
Vispār jau zanderam teorētiski vajag cietāku kātu, vismaz līdz 40 gramiem testā. Taču tik niknu un tajā pašā laikā vieglu nav izdevies atrast (laikam nav izdomāts), man mierīgi pietiek ar esošo. Man jau vairāk patīk ar spini, ar bolonēzi vajag pieredzi un meistarību, kaimiņš viens šancē kā burvis.Zanderam nevajag bomi. Man ir viegls 6-18gr testa kātiņš un ar kaulģīmi emocijas tieku galā. Kaulģīmis ir mana mērķa fishiņ. :)
Šī guļošo vietējie ar 3m bomjiem šeptē, tas gan. Tev to kā vietējām labāk zināt. :)

urmaas, 21.marts 2019, 09:48

Boris, piedod, tu nesaprati. Rakstīju par bolonēzes testu!
Spinim, protams, ka cita lieta. Pats ar kaifu velku ar jamagu blū kurentu long kāstu tz, kam augšējais tests - 15 grami. 277cm garumā un sver, bļin, 84 gramus. Dieva dziesma! Neviena shoda (ja nu vienīgi lūpas kaktiņā)
Uz zander laiku kā reiz būs atvaļinājums. Būs jā pastaigā gar tavu krastu. :)
21.marts 2019, 13:12 | links
 
Sarunāts, vasaras otrajā pusē noteikti došu ziņu. Es tur katru gadu mēģinu.

Pagājušajā gadā, kad uz spini nekas nenotika, mēģinājām kompānijā pa nakti ar gruntenēm uz dzīvo/fileju. Uz 6 kātiem divi sīkuļi, pēc tam vairs nebraucu.

Paldies! :)

visumaisaa, 21.marts 2019, 09:40


Pagājušajā vasarā, trīs iebraucēji, sēžot pa nakti ar fīderiem uz breksi, uz buterbroda divos naktī izcēla zanderu apmēram 5-6 kg, man zivs bilde ir telefonā. Te neviens neko tādu nebija vilcis.
21.marts 2019, 10:05 | links
 
andreiko [28m]: Trīs gadus nav bars ienācis (parasti uzreiz pēc Jāņiem). Vispār jau zanders ir, tikai ņem negribīgi, un, ja nezini, kur, ko un kā un cikos, tad bērni nāk ārā. Atbrauc uz vasaras beigām, uzraksti PM, padalīšos ar fiškām. Forumā jau visu nevar rakstīt, pašam nebūs vietas pie upes, kur apstāties.
Vispār jau zanderam teorētiski vajag cietāku kātu, vismaz līdz 40 gramiem testā. Taču tik niknu un tajā pašā laikā vieglu nav izdevies atrast (laikam nav izdomāts), man mierīgi pietiek ar esošo. Man jau vairāk patīk ar spini, ar bolonēzi vajag pieredzi un meistarību, kaimiņš viens šancē kā burvis.Zanderam nevajag bomi. Man ir viegls 6-18gr testa kātiņš un ar kaulģīmi emocijas tieku galā. Kaulģīmis ir mana mērķa fishiņ. :)
Šī guļošo vietējie ar 3m bomjiem šeptē, tas gan. Tev to kā vietējām labāk zināt. :)

urmaas, 21.marts 2019, 09:48


Boris, piedod, tu nesaprati. Rakstīju par bolonēzes testu!
Spinim, protams, ka cita lieta. Pats ar kaifu velku ar jamagu blū kurentu long kāstu tz, kam augšējais tests - 15 grami. 277cm garumā un sver, bļin, 84 gramus. Dieva dziesma! Neviena shoda (ja nu vienīgi lūpas kaktiņā)
21.marts 2019, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager