Vimbas

PAPINIS [19.03.19]: Kur Lielupē ieteiktu uz vimbu, vai ko citu pasēdēt? Paldies par info....
Uz visu ko var pasēdēt, tik vai gribās.. )) Palasi sadaļu Lielupe
19.marts 2019, 20:18 | links
 
Kur Lielupē ieteiktu uz vimbu, vai ko citu pasēdēt? Paldies par info....
19.marts 2019, 20:16 | links
 
Ķerās
19.marts 2019, 18:58 | links
 
Kas ar "Vimbām" ķerās vispār kkur?
19.marts 2019, 18:34 | links
 
Gan būs arī vimbas
19.marts 2019, 18:18 | links
 
cojs [19.03.19]: psc,trīs lapaspuses par sliekām :)
Un vēl jau nav nekas beidzies
19.marts 2019, 16:17 | links
 
psc,trīs lapaspuses par sliekām :)

cojs, 19.marts 2019, 14:09


tas ir vimbu trūkums organismā!:)
19.marts 2019, 14:14 | links
 
psc,trīs lapaspuses par sliekām :)
19.marts 2019, 14:09 | links
 
Lietus laikā tiešām vis labāk lasīt,tad tie nav uzmanīgi un izlien laukā pilnā garumā.Kurmis ir mūsu lielākais konkurents,garšo tam naktenieki.Un kad paliek sausāks vis labāk ir naktrniekus ķert smuki nopļautā mauriņā,tur mitrums un barības vielu vairāk.Kā Bebrs minēja kapos daudz,bet arī parkos to ir bagātīgi.Tagad pavasarī kad naktenieku vairāk ir vērts saķert tos vairāk un atvest ielaist sev dārzā tos,pēc tam būs vieglāk saķert,es salaižu arī siltumnīcā,tur mitruma gana un kurmis netiek klāt,plus labi arī tomātiem

Ruu, 19.marts 2019, 07:57

Ja man vēl būtu kurmji pie mājas, tad laikam es elektrību ārā neslēgtu vispar, šķiet tas ir vienīgais līdzeklis, kā padzīt šos....:),:). Kur patreiz vimba nobāzējusies......, vai tikai iekustējusies uz nākšanu.
19.marts 2019, 12:24 | links
 
Lietus laikā tiešām vis labāk lasīt,tad tie nav uzmanīgi un izlien laukā pilnā garumā.Kurmis ir mūsu lielākais konkurents,garšo tam naktenieki.Un kad paliek sausāks vis labāk ir naktrniekus ķert smuki nopļautā mauriņā,tur mitrums un barības vielu vairāk.Kā Bebrs minēja kapos daudz,bet arī parkos to ir bagātīgi.Tagad pavasarī kad naktenieku vairāk ir vērts saķert tos vairāk un atvest ielaist sev dārzā tos,pēc tam būs vieglāk saķert,es salaižu arī siltumnīcā,tur mitruma gana un kurmis netiek klāt,plus labi arī tomātiem
19.marts 2019, 07:57 | links
 
Grauza [18.03.19]: Ruu [Vakar]: garik0507 [14:37]: DSV [13:39]: Vadu iespraud zemē.
Otru vadu uz metāla stieni.
Jo tuvāk,jo stiprāka strāva.
Aptuveni 1.2-3m.
Sen to neesmu darijis,jo tagad vairāk uz silicone copēju.
Kā jau šeit pieminēja gar grāvjiem,parkos,gar upēm,dīķiem.
Mālainā zemē var izrakt tāpat,dienā.
Protams arī ar strāvu dienā.
Ir kad citi domā,ka nav tak,jo sākuši ir mazliet par agru.Naktī vajag meklēt,kad satumst pilnībā.Kā abus vadus zemē, vienu pie dakšas vai metāla stieņa, otru galu kontaktā, bet tikai pie plusa savādāk takš īsais būs.1vads vajadzīgs,uztin vienu galu uz dakšas,otru iesprauž fāzē,viss.Šādi ķeru tikai kad maz laika un ātri vajag,bet elektrība traumē tārpus,tapēc šādi ķerti tie neuzglabājas ilgi.Dakšām tuvāk par 50cm nelienu,galvenais lai koka kāts sauss.Vienreiz no zemes izleca kurmisBulšits ! Ja tārpu ieliksi sūnās tad dzīvos ilgi .Man pag gada augustā dauzītie dzīvi joprojām , bet biku kārnāki
Elektrības tirināti tārpi satraumē sevi,parasti nelieli plīsumi un to mirstība ir krietni lielāka
19.marts 2019, 07:47 | links
 
Brekshazobi [18.03.19]: @Ruu Cik tad tu lielu strāvu ielaidi tur? :D
Fāzē tik liela elektrība nemaz nav.Ir tāds vecs pastāsts, ka vecie elektriķi fāzi meklē ar naglu.Protams es ar dumībām nodarboties neaicinu,elektrība ir elektrība un ar to ir jāuzmanās
19.marts 2019, 07:44 | links
 
Man nav ko teikt, sajūta tāda, ka mans zemes gabals ir no marsa grunts.......;.
18.marts 2019, 22:52 | links
 
20 min,
18.marts 2019, 22:46 | links
 
Super apetelīgi, cik daudz proteīna :), cik ilgā laikā ar lukturīti tādu rekordu var uzstādīt. Droši vien salasīji pie kādas kūtiņas.....
18.marts 2019, 22:35 | links
 
ap 70 gab. salasīti. Kur vējš tiek klāt, nekā

18.marts 2019, 22:07 | links
 
Nu ogļrači pie mums neizlīdīs, pa purnu nesados, vienīgi velni var no zemes izlīst, bet tie paraus līdzi, neprasīs, gribi, vai ne.
Tas par elektrību :)
Vispār tagad ir pa kādam, pa nakti izlien, ja nav mīnusi bet mazliet paraku zemi, tur nekā. A pāris sīkie slieķi pagājušonakt bija izdomājuši bērzu sulas padzerties, kannā ielīduši. Pat sliekām kļūst par šauru šajā pasaulē.
Piektdien patreiz sola siltu, tad būs, vienīgi lietus ne pārāk solīts. Rīt būšot lietains, bet vakarā paliks vēss.

Domaataajs, 18.marts 2019, 19:35


Tādēļ laiks uz kapiem, kā man te ieteica un iznākums garantēts, :), bet baidos, ka zeme vēl būs sasalusi zem kokiem un naktenis nav pacēlies no pīšļiem un nav izlauzies pasildīties :).. Tie mazie slieķīši pie bērzu sulas labi der uz mazajiem ašukiem...baigi dzīvelīgie.
18.marts 2019, 19:45 | links
 
Nu ogļrači pie mums neizlīdīs, pa purnu nesados, vienīgi velni var no zemes izlīst, bet tie paraus līdzi, neprasīs, gribi, vai ne.
Tas par elektrību :)
Vispār tagad ir pa kādam, pa nakti izlien, ja nav mīnusi bet mazliet paraku zemi, tur nekā. A pāris sīkie slieķi pagājušonakt bija izdomājuši bērzu sulas padzerties, kannā ielīduši. Pat sliekām kļūst par šauru šajā pasaulē.
Piektdien patreiz sola siltu, tad būs, vienīgi lietus ne pārāk solīts. Rīt būšot lietains, bet vakarā paliks vēss.
18.marts 2019, 19:35 | links
 
Ja līņā lietus smuki var salasīt, Pēc stundas, divām jāmeklē baterija, pagalmā "mājiņu" pilns.

Bebrs, 18.marts 2019, 18:49


Man ir ļoti smilšaina augsne, mājiņas jau ir,un tās jau taisa arī "zilīši", bet kārtīgs naktenis ir deficīts, tādēļ nākas kultivēt pie komposta kudzēm trūdainu zemi un tur taisīt audzētavu, bet nepietiek, tādēļ ievadīju sarunu par elektrību.

Pravietis, 18.marts 2019, 19:00
Tad jāiet uz kapiem, vislabākā naktstārpu lasīšana :)

Bebrs, 18.marts 2019, 19:07

....jā , jā......un pa nakti ar lukturīti, 100 punkti + adrenalīns :).
18.marts 2019, 19:10 | links
 
Ja līņā lietus smuki var salasīt, Pēc stundas, divām jāmeklē baterija, pagalmā "mājiņu" pilns.

Bebrs, 18.marts 2019, 18:49


Man ir ļoti smilšaina augsne, mājiņas jau ir,un tās jau taisa arī "zilīši", bet kārtīgs naktenis ir deficīts, tādēļ nākas kultivēt pie komposta kudzēm trūdainu zemi un tur taisīt audzētavu, bet nepietiek, tādēļ ievadīju sarunu par elektrību.

Pravietis, 18.marts 2019, 19:00

Tad jāiet uz kapiem, vislabākā naktstārpu lasīšana :)
18.marts 2019, 19:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager