Vimbas

keras jau keras uz mj.pagaspavasar bija tads joks kad strauji palika silts.princioa keru asarus uz mj. bet keras viss - lieli breksi,mezavimba,lidakas un ari vimbas.tas Barta.
1.marts 2019, 19:29 | links
 
Ļurkasti meklē
1.marts 2019, 19:29 | links
 
urmaas [01.03.19]: Jurik [15:29]: Varbūt kāds ir mērķtiecīgi mēģinājis ar mj un larvām? Iedomājos, ja jau uz strekozu viņas māna, tad tai vajadzētu pat labāk strādāt.Uz mazajiem tvisterīšiem, bērnu vēdera izejas krāsā, ņem. Savulaik, slepenajā vietā, labi pavilku.

Super. Tonis laikam pat ir saimniecībā. Ar vai bez gliteriem? Bet drošāk laikam, ja rīt ar paraugu aizskriešu līdz jigitiem un ebotiem.
1.marts 2019, 19:16 | links
 
Varbūt kāds ir mērķtiecīgi mēģinājis ar mj un larvām? Iedomājos, ja jau uz strekozu viņas māna, tad tai vajadzētu pat labāk strādāt.

Jurik, 1.marts 2019, 15:29


Esmu dabūjis uz REMIX-CHIBY kā arī uz cikādi velcējot līcī. Šosezon provēšu MJ ar KASARI no KRAZY FISH.
1.marts 2019, 19:14 | links
 
Jurik [01.03.19]: Varbūt kāds ir mērķtiecīgi mēģinājis ar mj un larvām? Iedomājos, ja jau uz strekozu viņas māna, tad tai vajadzētu pat labāk strādāt.
Uz mazajiem tvisterīšiem, bērnu vēdera izejas krāsā, ņem. Savulaik, slepenajā vietā, labi pavilku.
1.marts 2019, 18:45 | links
 
Varbūt kāds ir mērķtiecīgi mēģinājis ar mj un larvām? Iedomājos, ja jau uz strekozu viņas māna, tad tai vajadzētu pat labāk strādāt.

Jurik, 1.marts 2019, 15:29


Esmu ar mj pavadiņu sistēmu sliekšotojis, sākumā bija doma par asari, bet tad sāka kosties pliči, brekšuki un arī vimbiņas, tā kā var mēģināt.
1.marts 2019, 17:18 | links
 
Varbūt kāds ir mērķtiecīgi mēģinājis ar mj un larvām? Iedomājos, ja jau uz strekozu viņas māna, tad tai vajadzētu pat labāk strādāt.
1.marts 2019, 15:29 | links
 
Necopēju
1.marts 2019, 12:54 | links
 
Daļa vimbu nārsto Līgo svētkos.Tā vismaz,pirms gadiem 30,notika Gaujā pie Valmieras.
Kopš 80.gadu beigām vimbu nevopēju.Laikam savu limitu esmu savilcis.
Izcilākā vimbu cope Salacā-pieneņu un ceriņu ziedēšanas laikā.Tiesa,strādā tikai viena ēsma.Spāre.Rīts un vakars.Divus kātus neiespējami apkalpot.
1.marts 2019, 12:54 | links
 
Man atkal tīkamākās ir Līgo svētku vimbas.

Kuras bariem koncentrējas bedrēs starp brasliem.

Izvelc vienu, āķa gals karājas ūdenī, kamēr liec vimbeli ķeselē, otra jau galā :)

Nekas diži interesants jau tajā copē nav, vimbu normu saķert prasa pus stundiņu.
1.marts 2019, 11:28 | links
 
Īstā vimbu cope (3-10 makšķerēšanas reizes dienā), tā pat kā iepriekšējos gadus, sāksies 1.aprīlī! Līdz tam no 14.marta razdāča būs pie cepļa uz pludu (ziemas vimbas) un pie Baltās kāpas uz fīderi vai grunteni. intensīvāka cope sāksies no 23.marta Vītoliņos, no 26.marta Tetelē un tā uz augšu...
Vimbas sezona beigsies 03.maijā. Pa kādai jau arī pēc tam varēs dabūt, bet krietni mazāk, un tās vairs nebūs tās smukās, baltās vimbas, bet jau mellas.
Tā kā, sākam jau spodrināt āķīīšus!
Ne asakas visiem!
1.marts 2019, 11:22 | links
 
Jo ilgāk upē,jo melnāka,jo tuvāk nārstam-asāka.
Ja zin kur vimbu meklēt,tad norma dažās minūtēs.
1.marts 2019, 11:16 | links
 
Lielupē, pašā lejas galā jau pa kādam sēž un noķer ar pa kādai vimbai, ķīsim un asarītis. Itkā pat vimbu normu kāds esot salasījis. Es parasti sāku tur ķert kad saulītē pirmās mušas sāk lidināties un krastā dzīvība parādās. Vēl domājams ka kāds brīdis jāpagaida.
1.marts 2019, 10:57 | links
 
Maijā vimbas ir melnas, ka zābaki un nārsto... The and...
1.marts 2019, 10:37 | links
 
Īstā vimbu cope tik sākas maijā.
1.marts 2019, 10:27 | links
 
ledus [01.03.19]: sveiki vīri , vai vimbās ir jēga braukt un uz kuru galu? vai vēl pa ātru?

emilio1, 1.marts 2019, 00:58

Ledus vimba būs jau uzskrējusi pa lielo ūdeni augšā, apakšā tikai tās kuras kādu iemeslu dēļ netika. Ievu vimbas vēl vismaz uz pusotru mēnesi jāgaida

kutis, 1.marts 2019, 09:42



Kā tad :D Katru gadu Vimba tiek veiksmīgi ķerta no marta sākuma līdz maija sākumam!!!
Nejauc cilvēkiem galvu, kas brauc un mēģina ķert vienmēr kaut ko noķer!
Bet tie kas dzīvo pēc teōrijas, sēž mājās un gaida kad zivs pate atpeldēs :D
Ķert un noķert ir divas dažādas lietas. Citam tās ir 3 vimbas, citam 30+
Un cope būs laba bijusi gan vienam, gan otram.

P.s. vimbas upē ir visu gadu, tad jau arī noķert var visu gadu :)
1.marts 2019, 10:10 | links
 
sveiki vīri , vai vimbās ir jēga braukt un uz kuru galu? vai vēl pa ātru?

emilio1, 1.marts 2019, 00:58

Ledus vimba būs jau uzskrējusi pa lielo ūdeni augšā, apakšā tikai tās kuras kādu iemeslu dēļ netika. Ievu vimbas vēl vismaz uz pusotru mēnesi jāgaida

kutis, 1.marts 2019, 09:42




Kā tad :D Katru gadu Vimba tiek veiksmīgi ķerta no marta sākuma līdz maija sākumam!!!
Nejauc cilvēkiem galvu, kas brauc un mēģina ķert vienmēr kaut ko noķer!
Bet tie kas dzīvo pēc teōrijas, sēž mājās un gaida kad zivs pate atpeldēs :D
1.marts 2019, 10:06 | links
 
sveiki vīri , vai vimbās ir jēga braukt un uz kuru galu? vai vēl pa ātru?

emilio1, 1.marts 2019, 00:58


Ledus vimba būs jau uzskrējusi pa lielo ūdeni augšā, apakšā tikai tās kuras kādu iemeslu dēļ netika. Ievu vimbas vēl vismaz uz pusotru mēnesi jāgaida.
1.marts 2019, 09:42 | links
 
sveiki vīri , vai vimbās ir jēga braukt un uz kuru galu? vai vēl pa ātru?

emilio1, 1.marts 2019, 00:58

Bauskā vēl nav ko darīt.
1.marts 2019, 09:06 | links
 
Bralitis [26.02.19]: Sveiki,man jautajums par vimbu kersanu un laisanu ezera! Uz ko pavasari labak kert vimbu metodi un esmu,un vai vimbas ir "dzivotajas" ezera kur dzilums lidz 12m un pietiekosi daudz avotu ! Dalamies ar pieredzi un paldies jau ieprieks

pucejanis95, 25.februāris 2019, 22:43

Man jau liekas ka ezerā vimba aiz skumjām nobeigtos. Viņai vajag jūru un reizi gadā nokniebties saldūdenī .
varētu kniebties cauru gadu... :D
1.marts 2019, 07:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager