Vimbas

Kāds nevar pastāstīt kādai jābūt pareizai vimbu sistēmai.Uz tās ko es lietoju,neko nevaru noķert.

trollingers, 20.aprīlis 2018, 21:45


Nu pastāsti, kas Tev tā pa sistēmu?
20.aprīlis 2018, 21:57 | links
 
Kāds nevar pastāstīt kādai jābūt pareizai vimbu sistēmai.Uz tās ko es lietoju,neko nevaru noķert.
20.aprīlis 2018, 21:45 | links
 
usis [19.04.18]: izmēru ar apskaties.
Jā,paskaties uzmanīgāk:D
19.aprīlis 2018, 22:41 | links
 
izmēru ar apskaties.
19.aprīlis 2018, 22:37 | links
 
Švaks lasītājs esi

16.3. pa piecām akmeņplekstēm, līdakām, līņiem, sapaliem, vēdzelēm, vimbām un zandartiem;
19.aprīlis 2018, 22:36 | links
 
Jautājums-cik vimbad drīkst paturēt? Tikki palasīju likumus,bet tā arī neatradu
19.aprīlis 2018, 22:32 | links
 
Zibeņu atekās bija spāres ka biezs.Parasti ņēmu līdz špini un kādu līdaku pēctam dabuju!
19.aprīlis 2018, 10:57 | links
 
Kāds ir bijis sitajās dienās Gauja ap Lejasciema?
19.aprīlis 2018, 10:01 | links
 
Savulaik kamēr melnā kolka nebija iebāzta zonā vimbu ķēru uz visu dzīvo ko varēja atrast piekrastē sanestās čubās turpat virs bedres. Bija tur gan maksteņi gan lielo un mazo spāru kāpuri un vēl kaut kādi kukaiņi. Visi viņi strādāja bet līdzi atvesto motili varēju likt uz sviestmaizes.
Par komposta slieciņām ir atsevišķa runa jo ļoti atkarīgs ar ko viņas baro, vismaz no manas kaudzes strādā cauru gadu gan ziemā peipī gan pavasarī uz vimbu, breksi,līni un asari. Vasaras karstumā ir pagrūti jo paliek sīkākas un dziļāk salien, bet tā kā vasarā man ir topā špinis tad tas mani nesatrauc. :)
19.aprīlis 2018, 07:20 | links
 
Attekās tāda bakstīšanās,ne spāru vākšana.Īstā štelle lielajos kūdras purvos.Agri no rīta,kamēr spārēm spārni nav izžuvuši.Atrodi vietu,kur kolonija apmetusies uz naktsguļu un īsā brīdī var piegrābt grozu,t.i.krietni virs simta.
Arī sākumā pietinu ar diegu,tā mācīja Ulmaņlaiku copmanis.Bet pie tādas spāru bagātības,ko var sagrābt kūdras purvos,nekādas tīšanas.Pusspārnus nost un pa divām uz āķa.(pludam šī štellīte neder)
Spāru laikā jau lielie ūdeņi noskrējuši un pietiek ar 50gr svaru.Pat labi ja gruntene “soļo”.Var montēt gan slīdošo,gan parasto.
Cope ne tikai krācēs,tiesa,augš vai apakš nārsta vietām.
Ir tā,ka spēj apkalpot tikai vienu kātu.
Labas vietas arī pilsētā.Stāvie krasti virs pašām Lielās liepas krācēm,zem Kazu krācēm(izbūvējot laivotāju trasi šī vieta sačakarēta.noskalota Zaķu saliņa),zem pirts un pie augstāka līmņa Slimnīcas tilts.

BrunoL, 18.aprīlis 2018, 22:24



Vēl tev Bruno vajag uzbērt sāli uz dzimto vietu rētām. Vajadzētu ar tevi ar pacopēt.Ar Ješku ir tādi festivāli uz vēdzelēm bijuši ka uhhh !!

Kad sāksies te Siguldā normāla cope ar vietējo komandu brauksim uz mazo Gauju - uz augšu .Tur pagāšgad bij baigi labie lomi .
18.aprīlis 2018, 22:55 | links
 
Attekās tāda bakstīšanās,ne spāru vākšana.Īstā štelle lielajos kūdras purvos.Agri no rīta,kamēr spārēm spārni nav izžuvuši.Atrodi vietu,kur kolonija apmetusies uz naktsguļu un īsā brīdī var piegrābt grozu,t.i.krietni virs simta.
Arī sākumā pietinu ar diegu,tā mācīja Ulmaņlaiku copmanis.Bet pie tādas spāru bagātības,ko var sagrābt kūdras purvos,nekādas tīšanas.Pusspārnus nost un pa divām uz āķa.(pludam šī štellīte neder)
Spāru laikā jau lielie ūdeņi noskrējuši un pietiek ar 50gr svaru.Pat labi ja gruntene “soļo”.Var montēt gan slīdošo,gan parasto.
Cope ne tikai krācēs,tiesa,augš vai apakš nārsta vietām.
Ir tā,ka spēj apkalpot tikai vienu kātu.
Labas vietas arī pilsētā.Stāvie krasti virs pašām Lielās liepas krācēm,zem Kazu krācēm(izbūvējot laivotāju trasi šī vieta sačakarēta.noskalota Zaķu saliņa),zem pirts un pie augstāka līmņa Slimnīcas tilts.
18.aprīlis 2018, 22:24 | links
 
Kad nāks spāres,tad īstā vimbu cope sāksies krācēs.Agrāk no rīta braucu uz Gaujas ateku pēc spārēm,vakarā uz krāčiem.No astes puses iedur spārē āķi un ar kaprona diegu pietin spārnus.
18.aprīlis 2018, 21:58 | links
 
Starp citu, Mazajā Juglā vella ģīmji ir atskrējuši!!!
18.aprīlis 2018, 21:39 | links
 
Večuki,kas gan jūs par Valmieriešiem,ja neko nezinat par karalisku vimbu copi!
18.aprīlis 2018, 21:37 | links
 
Jā Ješka -tā ir . Bet to ar vairs ne visur var dabūt . Es ar uzskatu jo vmazāks ,vieglāks uzkožamais jo labāka cope. Es tādu copi saucu par semočku copi. Kaut vai zivei negribas ēst - tik un tā viņai kaut ko ,kaut nedaudz gribas pagrauzt .Tāpāt kā man patīk paknakstīties gar ledusskapi :)

Bralitis, 18.aprīlis 2018, 20:40


Tā jau ir, kniebjoties paknakstīties ar semočkām tā ir štelle:)) No atmiņas, ko minēji:)) Ne asaksas.
18.aprīlis 2018, 21:36 | links
 
Tad kad parādīsies spāres - vimbu laiks jau sen būs beidzies. Kāpuri gan ir dūņās.

Bralitis, 18.aprīlis 2018, 20:35

Bračiņ,tad tik īstais vimbu laiks sāksies! Uz citu zaci,jā-beigsies.
18.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
He he he...nākamnedēļ atvaļinājums....pamēģināšu...he he he :-)
18.aprīlis 2018, 21:13 | links
 
Uzsiti nostaļģiju pēc dzimtajiem krastiem :(
18.aprīlis 2018, 20:54 | links
 
Dabūt motili var praktiski vienmēr :-) . Kādreiz krējām no krācēm uz memoriāla dīķi un tur bridām, duļķojām ūdeni un lasijām....pēc tam atpakaļ uz krācēm....ķērās. Tā kā tagad Rīdzinieks, tad nav problēmu nedēļai nopirkt :-)
18.aprīlis 2018, 20:48 | links
 
Jā Ješka -tā ir . Bet to ar vairs ne visur var dabūt . Es ar uzskatu jo vmazāks ,vieglāks uzkožamais jo labāka cope. Es tādu copi saucu par semočku copi. Kaut vai zivei negribas ēst - tik un tā viņai kaut ko ,kaut nedaudz gribas pagrauzt .Tāpāt kā man patīk paknakstīties gar ledusskapi :)
18.aprīlis 2018, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager