Vimbas

Viss spēks ir rociņās un gudrība galvā!

P.S. Ar fīderi vakar saķēru 4 normas+ breki dagruzkā, kad blakus brutālistiem(tjipa ar jūras sistēmu un kusaku galā) pa vienai zivij un uz telefona zavanu atbild,, segodņa ujovij kļov,,!!!
Ja arī fīders rokā, jeb gruntene ir jāsaprot vietas izvēle un vēl desmitiem knifiņju..........
Ne asakas!
4.aprīlis 2017, 12:24 | links
 
10 kg dienā ???
Man ar 1kg paku pietika 3 copes reizēm! :)
4.aprīlis 2017, 12:24 | links
 
Ideālā copes metode un inventārs – manuprāt tā, kura pašam makšķerniekam sniedz baudījumu. A pārējais – pa lielam pofig, ka tik pēc noteikumiem. Diskusija līdzīga tēmai par ziemas ūdām – vienmēr atradīsies kāds kompleksains dzīvot mācītājs.
P.S. Pats vimboju ar fīderi, jo man tā patīk.
4.aprīlis 2017, 11:30 | links
 
Tā tad baro vairāki tūkstoši,vidēji,pa 10kg dienā. Protams,daļu apēd zivis,daļa sadalās,bet daļa sadaloties rūgst un bojā ūdeņu kvalitāti.Arī pārbarotās zivis to pašu.
4.aprīlis 2017, 11:24 | links
 
Vakar biju vimbās. Ar fīderi. Norma ~45 minūtēs. Visas ~40 cm. Un VISĀM puncīši pilni ar barību :) Te arī ir atbilde - to barību zivis APĒD ;)
4.aprīlis 2017, 10:53 | links
 
Jautājums barotājiem.Cik tonnas tos sūdus pa sezonu sagāžat ūdeņos? Domăjat tas viss bez sekăm?

BrunoL, 4.aprīlis 2017, 08:54

Virs 120 kg. Bet diez vai to var saukt par sūdu. Par kādām sekām tu runā?
4.aprīlis 2017, 10:50 | links
 
Jautājums barotājiem.Cik tonnas tos sūdus pa sezonu sagāžat ūdeņos? Domăjat tas viss bez sekăm?

BrunoL, 4.aprīlis 2017, 08:54


pagājušajā sezonā +/- 50kg varētu būt
4.aprīlis 2017, 10:46 | links
 
Tas fīderis tā pati gruntene vien ir un nav ko lauzt šķēpus tādēļ. Nu nebija man vēl fīderis, biju Mēmelē ar mačkātu, vieta pludam neparocīga bet pļentaks klusēja.Sabaroju celiņu un pārtaisot mačkātu par vieglu soļojošu grunteni sāku vilk visu dienu uzturot barības līniju piemetot ik pēc pāris noķertām zivīm.Lielākā daļa copes notiek ēsmai atrodoties kustībā,vai grimstot vai pavirzoties pie grunts kad zivis to aplūkotu, tad zivīm nostrādā instinkts un tās satver ēsmu bet cik ilgi viņa to patur mutē jau atkarīgs no ēsmas. Tas moments var būt ļoti īss un nemanāms un tieši šeit izpaužas smalko štrumu priekšrocības.
4.aprīlis 2017, 10:36 | links
 
Bija gadījums kad ar ūberfīderiem un barotavām redzēts aplauziens, tajā pašā laikā blakus ar svina pļentakiem, bez barošanas norma 40 minūtēs#
4.aprīlis 2017, 09:16 | links
 
Jautājums barotājiem.Cik tonnas tos sūdus pa sezonu sagāžat ūdeņos? Domăjat tas viss bez sekăm?
4.aprīlis 2017, 08:54 | links
 
..vēlreiz atkārtošot priekš .....
VISĀS MAKŠĶERĒŠANAS METODĒS IR SAVI PLUSI UN MĪNUSI, ARĪ PERSONISKĀ PATIKŠANA,TAPĒ NEVAJAG MĒĢINĀT VIENU VIEDU PADARĪT PĀRĀKU PAR CITIEM !!!
4.aprīlis 2017, 08:51 | links
 
.. vēl viens dīvains uzskats, ka grunteni ar svinu iemet un gaida pus dienu :)
Tā nebūt nav, jo tieši ar barotavu pats *piesaisties* vietai un mēģini piedabūt zivi tur, kur tev sšķet, ka viņai būtu jāpienāk! (runāju par svešu vietu, nezināmu, parbaudītas vietās un uz zivju takām ķer visi) !
Bet ar svinu var *iztaustīt* krietni plašāku teritoriju, nebaidoties, ka, ja aiziešu prom, manā piebarotajā vietā atnāks zivis, bet es jau citur meģinu sasaukt viņas !!!
4.aprīlis 2017, 08:47 | links
 
Dresden: Man gan liekas, ka vajag meklēt iemeslus kāpēc ķeras, ne?

otinjsh, 4.aprīlis 2017, 08:35


Nu iemeslu kāpēc ķeras sapratīsi pēc veiktajām izmaiņām. Respektīvi kad kaut ko izmaini un cope aiziet... :) Bet parasti līdz tam ir jānonāk un ne vienmēr tas notiek ātri. Principā viss atkarīgs no makšķernieka pieredzes!
4.aprīlis 2017, 08:41 | links
 
Labrīt, jautājums nav gluži par to kā gājis, bet par pašu vimbu pagatavošanu - vai vimbas var gatavot uz grilla un ja jā vai varat lūdzu ieteikt kādu padomu tajā sakarā? Jau iepriekš liels paldies!
4.aprīlis 2017, 08:36 | links
 
Dresden: Man gan liekas, ka vajag meklēt iemeslus kāpēc ķeras, ne?
4.aprīlis 2017, 08:35 | links
 
Pa lielam jau ķer ne makšķere, bet gan makšķernieks! :) Ja nav naudas, tad ari ar grunteni var mēģināt ķert progresivāk. Mana skatījuma donka vulgaris ir slinkā cope, iemet uz gaida pus dienu brīnumus. Fīderis personīgi man nozīmē aktīvāku darbību. Sākot ar pareizu vietas izvēli un beidzot ar daudz biežākiem pārmetieniem ( ja tas ir nepieciešams) , bet vispār jau galvenais ir meklēt iemeslus kā pēc neķerās, nevis gaidīt brīnumus! Rīki... nu kādi tie ir - ar tādiem jāķer.
4.aprīlis 2017, 08:22 | links
 
Nav jau arī visiem tik daudz naudas, lai pirktu barību. Īpaši laukos.
4.aprīlis 2017, 08:07 | links
 
P.S.Uldis...
Pirmīt varbūt nepareizi izteicos,bet uzskatu,ka
cope ar piebarošanu ir mērķtiecīga darbība,lai noķertu zivi;
cope ar svina pļantaku ir laimes spēle (trāpot zivij uz galvas,viss notiek,bet krietni retāk)
4.aprīlis 2017, 06:10 | links
 
Nevar un nevaig uzspiest citiem savu viedokli.
Katrams savs.
Visi fīderisti kādreiz bij grunteņotāji parastie,tikai vēlme attīstīties,pilnveidoties,izzināt ko jaunu copes jomā-dzen uz priekšu.:)
4.aprīlis 2017, 06:03 | links
 
Tad iznāk ka fīderisti ir gaļenieki!!!
4.aprīlis 2017, 00:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager