Vimbas

Es, ka Iecavnieks, kurs gandriz katras brivdienas cope Bauska, varu teikt ka, ja neperk Sensas Gordon, tad Dragons ir labaka izvele, vismaz vimbai Bauska un breksim Lielupe. Pats izmantoju Dragon baribu jau divus gadus. Vislabakas atsauksmes.
Man pazistamie copmani, kas izmantoja NG Mix, ari patriz ir pargajusi uz Dragon.

aigars71, 31.marts 2017, 18:17

Es ar no Iecavas rit uz copi, japaluko kas ap Garozu daras!
31.marts 2017, 23:05 | links
 
NG vimba! Uz doto bridi labaka bariba uz vimbu kerot ar fideri!

Spinings25, 31.marts 2017, 15:36

Tas ir tapat, ka cita sadala rakstiji, ka Memele (Bauska) visi vimbu velk. Ticamibas moments, Tev ka copmanim, man ir zudis. Neka personiga.

Sazaans, 31.marts 2017, 17:47

Tu tads baigais pessimists esi ?.. Atbrauc ar mani kopà pacopet.... Varbút tad liksies viss drusku kràsainaks!,?
31.marts 2017, 23:03 | links
 
Labs vakars!
Mani sauc Guntis Andersons un esmu tas cilvēks kurš ražo N-G mix barības. Nekomentēšu visu šo nesmukumu kurš te ir sarakstīts (skumji).
Ja nu tomēr, kādam interesē tie visi ķīniešu brīnumi, kā te tiek pasniegts un ražošanas proces, notiek vai nenotiek LV, tad droši varat man zvanīt un pieteikties uz ražotnes apmeklējumu, kur visu iespēju robežās parādīšu un pastāstīšu, kā tad top tā barība. Mans telefona nummurs ir uz katras barības paciņas. Pirmdien tiks ražota kārtējā barības porcija. Tas būtu piemērots brīdis redzēt visu procesā.
Ja nu tiem zinātājiem nesanāk atbraukt ciemos pie manis uz ražotni, tad satikt mani personīgi varēsiet Vimbu svētkos Bauskā, kuri notiks 16.04.2017, kur dalīsim vimbu barību copmaņiem.
Rīt sinoptiķi sola nu ļoti vasarīgu laiku.
Jaukas brīvdienas un veiksmīgu copi!

GuntisN, 31.marts 2017, 20:44


Cerams ka ari uzradisi sastavdalu izcelsmes sertifikatus ;D Un ta saucmajos Vimbu svetkos, jeb karteja Bauskas dzerstina, vimba kersies ari bez Tavas baribas. Nemot vera, ka sis dzerstins notiks Lieldienas, kad ir pats vimbu top laiks un A zona. Bet kur gan citur pieradit, ka tomer neesi ieekonomejis uz sastavdalam. Butu labak kaunejies par savu tagadejo produkciju.
31.marts 2017, 20:58 | links
 
Labs vakars!
Mani sauc Guntis Andersons un esmu tas cilvēks kurš ražo N-G mix barības. Nekomentēšu visu šo nesmukumu kurš te ir sarakstīts (skumji).
Ja nu tomēr, kādam interesē tie visi ķīniešu brīnumi, kā te tiek pasniegts un ražošanas proces, notiek vai nenotiek LV, tad droši varat man zvanīt un pieteikties uz ražotnes apmeklējumu, kur visu iespēju robežās parādīšu un pastāstīšu, kā tad top tā barība. Mans telefona nummurs ir uz katras barības paciņas. Pirmdien tiks ražota kārtējā barības porcija. Tas būtu piemērots brīdis redzēt visu procesā.
Ja nu tiem zinātājiem nesanāk atbraukt ciemos pie manis uz ražotni, tad satikt mani personīgi varēsiet Vimbu svētkos Bauskā, kuri notiks 16.04.2017, kur dalīsim vimbu barību copmaņiem.
Rīt sinoptiķi sola nu ļoti vasarīgu laiku.
Jaukas brīvdienas un veiksmīgu copi!
31.marts 2017, 20:44 | links
 
Es, ka Iecavnieks, kurs gandriz katras brivdienas cope Bauska, varu teikt ka, ja neperk Sensas Gordon, tad Dragons ir labaka izvele, vismaz vimbai Bauska un breksim Lielupe. Pats izmantoju Dragon baribu jau divus gadus. Vislabakas atsauksmes.
Man pazistamie copmani, kas izmantoja NG Mix, ari patriz ir pargajusi uz Dragon.
31.marts 2017, 18:17 | links
 
NG vimba! Uz doto bridi labaka bariba uz vimbu kerot ar fideri!

Spinings25, 31.marts 2017, 15:36


Tas ir tapat, ka cita sadala rakstiji, ka Memele (Bauska) visi vimbu velk. Ticamibas moments, Tev ka copmanim, man ir zudis. Neka personiga.
31.marts 2017, 17:47 | links
 
Ng-Mix ir Latvijā ražota barība, kas būtu jālieto ikvienam šī foruma copmanim, kaut tikai šī fakta dēļ vien.
Un arī zivis tā sapulcē ne sliktāk kā poļu "labumi".
Tādēļ es esmu par savējiem, bet Jūs, kā paši vēlaties.

EiZii, 31.marts 2017, 14:20


Ja Tu tikai zinatu no kadiem Kiniesu brinumiem vina sastav... Tur no LV nav pat smakas. Iznemot to ka sajauc to visu LV.
Kas attiecas par baribu, tad ka jau rakstiju. Nu nestrada NG Mix vairs ta, ka agrak. Un man poe kajas, kas vinu razo. Ja nekeras uz vinu, tad nav verts izmest naudu.
Tie kuri nav patrioti, iesaku tomer izmeginat Dragona Eliti. Protams ja udeni iemesta bariba, nav tikai keksisa pec.
31.marts 2017, 17:36 | links
 
Par NG kā zīmolu...
Ja mana atmiņa neviļ, tad NG atšifrējums ir Normunds/Guntis. Un no šī tandēma palicis ir pēdējais, tādēļ neredzu pamatu NG cepienam...
31.marts 2017, 17:28 | links
 
Ng-Mix ir Latvijā ražota barība, kas būtu jālieto ikvienam šī foruma copmanim, kaut tikai šī fakta dēļ vien.
Un arī zivis tā sapulcē ne sliktāk kā poļu "labumi".
Tādēļ es esmu par savējiem, bet Jūs, kā paši vēlaties.

EiZii, 31.marts 2017, 14:20

Nu ar NG "zīmola" izmantošanu un ekspluatēšanu gan nav īsti smuki. Korekti būtu to nomainīt, lai nemaldinātu tautu, Normundam ta ar tām barībām jau n-tos gadus nav nekāda sakara.

zaraza, 31.marts 2017, 15:30


ko tu vari te cepties par NG zīmolu? Ja uz pakas būtu rakstīts Normunds Grabovskis - MIX tad vēl kaut ko varētu te cepties, bet savādāk tu velti savu enerģiju tērē. :D
31.marts 2017, 15:54 | links
 
NG vimba! Uz doto bridi labaka bariba uz vimbu kerot ar fideri!
31.marts 2017, 15:36 | links
 
Ng-Mix ir Latvijā ražota barība, kas būtu jālieto ikvienam šī foruma copmanim, kaut tikai šī fakta dēļ vien.
Un arī zivis tā sapulcē ne sliktāk kā poļu "labumi".
Tādēļ es esmu par savējiem, bet Jūs, kā paši vēlaties.

EiZii, 31.marts 2017, 14:20


Nu ar NG "zīmola" izmantošanu un ekspluatēšanu gan nav īsti smuki. Korekti būtu to nomainīt, lai nemaldinātu tautu, Normundam ta ar tām barībām jau n-tos gadus nav nekāda sakara.
31.marts 2017, 15:30 | links
 
Ng-Mix ir Latvijā ražota barība, kas būtu jālieto ikvienam šī foruma copmanim, kaut tikai šī fakta dēļ vien.
Un arī zivis tā sapulcē ne sliktāk kā poļu "labumi".
Tādēļ es esmu par savējiem, bet Jūs, kā paši vēlaties.

Veel obligaati jācopē ar salmo fīderiem un spolēm, par auklām pat nerunāsim )
31.marts 2017, 14:56 | links
 
Ineresanti kas tajā vimbā ir tik vērtīgs ka to drīkst dienā noķert tikai 5 gab un vēl licenci jāpērk. Te pat uz tirgus nopirku 11 kg vimbu par 1,5 eur kilogramā. Kā saka vieni ar tīkliem drīkst tonnas ķert kamēr parastais bada kāta kāsējs tikai 5 vimbas dienā. Taisnības nekādas.
31.marts 2017, 14:46 | links
 
Ūdeņu piesārņotāji!!!
31.marts 2017, 14:30 | links
 
Ng-Mix ir Latvijā ražota barība, kas būtu jālieto ikvienam šī foruma copmanim, kaut tikai šī fakta dēļ vien.
Un arī zivis tā sapulcē ne sliktāk kā poļu "labumi".
Tādēļ es esmu par savējiem, bet Jūs, kā paši vēlaties.
31.marts 2017, 14:20 | links
 
Par NG mix.Tur ar NG sen jau vairs nav pilnīgi nekāda sakara...Nosaukums,kā preču zīme tik palicis.
31.marts 2017, 13:00 | links
 
Ja par mutuli, tad tas tieši pavasarī, tieši vimbai. Ierasti jau vel sīkzivis netraucē. Vēlāk gan, bet es uz to skatos tā - sīkzivis man piespiež biežāk pārmest, līdz ar to uzturēt tempu. Lielāks temps, jo labāks rezultāts. Tas protams, kad zivs ir aktīva.
Ja ķeram breksi vasarā, tad protams tas mutulis nav vajadzīgs.
Cope jau ar to ir interesanta, ka neder katru dienu viena un tā pati aksioma. Jādomā, jāmaina, jāpilnveidojās un nereti tāpat beigās netiec gudrs, kas & kāpēc tur īsti notika. :D

o.
31.marts 2017, 11:56 | links
 
Visu laiku lietoju NG Mix vimbu, bet sogad kut ka vina nestrada. Izmeginaju Dragona Elites serijas vimbu un sarkano raudu ar motili. Man jau liekas, ka strada ideali. Keru gan Venta, gan Lielupe. Maisiju 1kg baribas ar 2-3kg melnzemi un nedaudz mala. Klat liku biki motili un baltos.

Temiida, 31.marts 2017, 07:42

Piekritīšu, ka NG Mix barība vairs nav tāda kā agrāk. Atplēšot paciņu pat aromāts īsti nejūtas(ja salīdzina ar citu ražotāju barībām).
Stipras aizdomas, ka NG Mix vairs nelietošu arī uz citām zivīm, iespaids sabojāts neatgriezeniski.

ggrants, 31.marts 2017, 09:23

ķēru Ventā divas nedēļas nogales. vienā lietoju Sensas otrā NG MIX. starpība nekāda, ķērās vienlīdz labi. Kad ir necope, tad arī barība neko daudz nelīdz.

dev, 31.marts 2017, 09:43

Sasmējos rihtīgi. Var jau arī uzrakstīt ka starp grūbām un Sensas nav nekādas starpības. Un kā jau raksta turpinājumā... Priekš kam vispār barot... Var tak pielīst kādam klāt, kurš baro ;D

Sazaans, 31.marts 2017, 11:30


neviens nesaka, ka starp barībām nav starpības. Ja tā būtu, tad vislaik lietotu 2x lētāko NG MIX :D
31.marts 2017, 11:52 | links
 
sveiki vimbotaji,kads atsauksmes ir kiplokam kerot vimbu,itka kiploks strada auksta udeni,bet vai tas vimbai patik. vispar vimbai pie baribas kads kadus atraktantus ir meginajis,un labi sanacis pacopet?
31.marts 2017, 11:51 | links
 
Es arī: Barība nafig nav vajadzīga, ja mērķis ir noķert netīšu zivtiņu. Nu kādas 5-10 zvīņaines pa dienu. :)
Bet man patīk tā rūpīgāk pacopēt, tāpēc tā ir nepieciešama. Tas ir pierādījies gan lielā gājiena laikā, gan copējot atpūtas bedrēs, kur zivis mudž/ņudz un it kā vajadzētu ēst uz metiena. Bet tā nav.
Mana pieredze te krustojas ar dažiem un viedoklis pa lielam izveidojies šāds. Barokli jāveido mutuli veidojošu, kur tomēr ir visādi krikumi, kas paliek barotās točkas tuvumā, ieskaitot nedaudz dzīvo komponentu. Respektīvi baroklī nedaudz smaržojošas barības + zeme, kāds pinka & ķikurīts.
Ja ar fīderi, tad obligāti klipsējos. Copes punkta izvēle atkarīga no ūdens kur to vimbu gūstī.
Jāpievērš uzmanība pavadas diametram/garumam, āķa lielumam un ēsmai.
Bieži vien, it sevišķi kad ūdens paliek stipri siltāks, zivs ņēmiens ir pirmajās 30 sekundēs pēc iemetiena, tāpēc izvēlos paternosteri garā kājā un pagaru pavadu. Barotavas klipsēju mazas un pārmetu bieži.
Ja ziemai tuvāk, tad bieži vien svarīgi, lai ēsma neplivinās virs grunts, bet ir maksimāli nekustīga, tāpēc nereti lieku svina skroti pie āķīša.

Tas tā palielām šaibām. :)
o.

otinjsh, 31.marts 2017, 11:24


man personīgi ir reizes, kas tas mutulis traucē, jo baigi piesauc sīkās zivis, it īpaši raudu. nav gan mēģināts skroti likt, būs jāizmēģina.
31.marts 2017, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager