Vimbas

Neņem vārītas, viņas ir sālītas un vimbas neēd viņas, daudz labāk jelās.
24.marts 2016, 20:47 | links
 
Ja tie ķīši, grunduļi tā vimbu copē uzmācas, vai kāds nav mēģinājis to ķīšu, grunduļu fileju uz āķa likt, varbūt, nekādus "tīģerus" nevajag...???!
24.marts 2016, 20:24 | links
 
Recigi, ka veci Maxima perk tris garneles.

Sazaans, 23.marts 2016, 06:19

es ar pērku, super!

klejotajs, 23.marts 2016, 17:24



Maxima ir dažādas garneles. Šodien skatīju, ir jēlās, dzesētās tīģerenes arī pa 49e kg...., ap 30 cm. garumā, ta kā pa šerpu!? Apvārītās dzesētas, mazākas, ap 17E kg., daudz reālāk!? Iepriekš ņēmu saldētās, tālā iemetienā baigi bieži nolec no āķa...!?
24.marts 2016, 20:10 | links
 
Kāda starpība 1gab,vai 1kg,katrs pērk cik vajag.Man ir pieejamas tikai fasētās,cope vēl ir tik žēlīga,ka līdzi ņemšu tikai puspaku,pārējās lai gaida labākus laikus.
24.marts 2016, 12:38 | links
 
Recigi, ka veci Maxima perk tris garneles.

Sazaans, 23.marts 2016, 06:19


es ar pērku, super!
23.marts 2016, 17:24 | links
 
Es ar tīģreni vienmēr un bez tārpa ķeru. Rezultāti labi.
23.marts 2016, 14:36 | links
 
Recigi, ka veci Maxima perk tris garneles.
23.marts 2016, 06:19 | links
 
Uz kapariem nekad neesmu keris un tos nekad dzivajaa neesmu redzejis.bet tas nekas,jo nevariita garnele ir ideeaals kumoss vimbai.keras pat ljoti labi .viena garnele der piecu vimbu nokersanai!
22.marts 2016, 22:03 | links
 
var jau but kad kadreiz izshauj,bet ja paeksperimente ar pavadas tievumu,garumu un akja nr.,tad viss notiekas tapat ar parastajam pieejamajam esmam
22.marts 2016, 18:27 | links
 
Ir kāpuri uz kuriem ķeras vēl labāk nekā izslavētiem
"kapariem "kurus meklē kā zeltu klondaikā,tiem kāpuriem pat ir uztaisīta imitācija un atrast arī nav tik sarežģīti.:)
22.marts 2016, 18:22 | links
 
Labi, kapari da kapari, atklāšu savu brīnum ēsmu, vismaz man vienmēr ir darbojusies Abavā un Ventā, daži baltie un kukurūzas grauds, citreiz visi pārējie ar savām sliekām, garnelēm un pārējiem brīnumiem ir sūkājuši īkšķi ;)
22.marts 2016, 18:19 | links
 
copmanji ir debila tauta:)visu ko varu pateikt,pats esmu copmans,bet ar tadu hu...ju lai nodarbotos,jabut pamuljkjim

sushnjaks, 22.marts 2016, 17:33


Nesaki viss. Katru gadu gan ir savādāk, bet man pašam Zlēkās ir bijis, ka es uz kāpuriem stundas laikā savilku normu+, bet kaimiņi bez kāpuriem pa 6 stundām bija noķēruši tikai pāris vimbas. Viens ventspilnieks pat izlauzās pa taisno cauri krūmiem, lai uzzinātu: ''na čto tak kļujot!?''. Pagājušo pavasari nebija izteikti labāka cope, bet šogad, spriežot pēc ''luksofora'' ieliktajiem video, varētu būt, ka viņi tomēr noder. Jāizvērtē gan, vai tā vimba ir to pūļu vērta. Sarakt ir diezgan smagi, bet galvenais ir atrast KUR rakt.
22.marts 2016, 17:46 | links
 
copmanji ir debila tauta:)visu ko varu pateikt,pats esmu copmans,bet ar tadu hu...ju lai nodarbotos,jabut pamuljkjim
22.marts 2016, 17:33 | links
 
Hmmmm,skaidrs ka nav skaidrs nekas,ņemu lāpstu un eju rakties tālāk.
22.marts 2016, 15:13 | links
 
Nu man no pagājušogad pēc copes pāri palikušajiem kapariem pagrabā izšķīlās spainī pelēki brūni, naktstauriņiem līdzīgi tauriņi. Varbūt kāds pa to baru ir arī vaboļu kāpurs.
Šogad, tie kuri atradīs, kur šie mīt, bez lielas piepūles tiks pie vimbu delikateses, jo šogad tie ir ļoti lielā skaitā un smuki.
22.marts 2016, 14:47 | links
 
Domas dalās par to, kas no tā kāpura vēlāk izšķiļas. Maijvabole - laikam nē. Pēc 1965.gada Makšķernieka rokasgrāmatā lasītā drīzāk tā varētu būt meža maijvabole, jūlijvabole vai rožvabole.
Neliels citāts no grāmatas:
"...meža maijvaboļu un jūlijvaboļu kāpuri sastopami smilšainās vietās gar meža malām, laucēs, virsājos. Te tos var sarakt ar lāpstu. Ja kāpurus uzglabā kopā, tie parasti cits citu saplosa....... rožu vaboļu kāpuri ir līdzīgi maijvaboļu kāpuriem, tikai ar vāji attīstītām kājām un žokļiem. Sastopami rūsgano meža skudru ligzdās, galvenokārt gar to malām..... rakt neizpostot pašu ligzdu, kurā kāpuri parasti nav arī sastopami...uzglabā kārbā, tajā pašā substrātā, kurā atrasti.....makšķerēšanai izmanto līdzīgi maijvaboļu kāpuriem..."
Tiec nu gudrs, bet vai baigi vajag???
22.marts 2016, 14:36 | links
 
Paldies par bildi.Redzamajā bildē tie nav ne maijvaboļu kāpuri(daudz lielāki) ne rožvaboļu kāpuri (ar matiņiem un lielāki).
22.marts 2016, 14:17 | links
 
 
Pag vai tad tie kapara kāpuri ir maijvabolu kāpuri??? Tie lielie?
22.marts 2016, 12:08 | links
 
Hahaha, ja ja, skudru un lapseņu pužņos tie kāpuri ir visvairāk, īpaši viegli salasāmi ja lasa tumsā un ar plikām rokām. Galvenais teikt "tiš " lapsenēm.
22.marts 2016, 12:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager