Vimbas

Jau divus gadus nespeeju nobriest nopirkt fiideri. Katru reizi ka ieeju veikala atceros izstiepto roku, saspringto feisu un baribas spaini.

Uz vimbam patik sentevu metode. Iemest lielu pljentaku, sakarinaat zvaninus un atlaisties sauliitee.

Uz breksiem gan cita lieta. Tur fideris ir neaizstajams. Kaut gan es veljoprojam lietoju ta saucamo bombu.
4.aprīlis 2014, 22:35 | links
 
nu par fīderi sakot -labāks-intersantāks par grunteni ,bet tieši vimbā necopīgāks,bet dažādās zivis copējot inčīgāks...kā pludiņš -iesaku mēģināt katram makšķeres lietotājam-nebija man nožēlas...
4.aprīlis 2014, 22:29 | links
 
:):):) atšķirība.... Pat reiz , pa lielo ūdeni uz vimbām bieži vien lielas nav, vēlāk starp fīderi un grunteni ir atšķirība milzīga, bet.... tad ja Tu nevis nopērc fīdera kātu un uzskati ka jau esi fīderists, tādā gadījumā Tu paliec tāds pats gruntenists, tikai ar fīdera kātu :):):),
bet gan tad, ja Tu tiešām mācies ķert ar fīderi (lasīt grunti, barot cītīgāk, ķert kaifu no visa ko dari), tad gan lomos , gan arī copes kaifā atšķirība ir milzīga :):):)
4.aprīlis 2014, 22:26 | links
 
Fīders domāts intensīvai,bet gruntene pasīvai copei.Pielietot jebkuru makšķeri var kā grib.Pareizi to darot,var saprast starpību.
4.aprīlis 2014, 22:19 | links
 
fīderim pēc idejas ir jāsēž uz jāblenž uz galu. kā cope tā dodam pa zobiem. ar parastu makšķeri sēžam un gaidam, kamēr zivis pašas uzķeras. tur uz bomi boloties copi neredzēt.

kkas, 4.aprīlis 2014, 22:07


Nav visi šie veidi mans ampluā, bet nebolies! Uzliec zvaniņu,citu,jebkuru signalizatoru un aidāā! :D
4.aprīlis 2014, 22:11 | links
 
fīderim pēc idejas ir jāsēž uz jāblenž uz galu. kā cope tā dodam pa zobiem. ar parastu makšķeri sēžam un gaidam, kamēr zivis pašas uzķeras. tur uz bomi boloties copi neredzēt.
4.aprīlis 2014, 22:07 | links
 
varbut cilveki velas but gudraki,tapec iedala vienu copes veidu divos nosaukumos,fiideris un gruntene.vai nu ari es neka nesaprotu un esmu pa stulbu.cik liela ir atskiriba starp tiem copes veidiem,drosvien japrasa gudrajam Grabovskim.
4.aprīlis 2014, 22:02 | links
 
===Es fīderēju, bet šamējs grunteņoja.===
...gribējās jautāt,,kur šķirba ?
...ja atmetam: man fideris par 80 EU,bet viņam makšķere 3.6m (12Ls tirgū pirkta),ar testu 80 gr.pārējais identisks!
....nekā personīga,,,tā interese!...man bračka arī saka fideris,,,fideris bet es neredzu kur atšķirība !!!
4.aprīlis 2014, 21:47 | links
 
Ak jā. Kolēgam bij pilns komplekc - tīģerene, garnele vulgaris, kapars utt. rezultāts tāds pats. Es fīderēju, bet šamējs grunteņoja.
4.aprīlis 2014, 21:15 | links
 
Vellsviņzin.... Biju šodien Ventā - no 8ām vimbām 6as noķeru uz sarkano slieķeli, pārējās uz garnele+balts.
4.aprīlis 2014, 21:12 | links
 
Izskatās,ka veikalos problēmas ar garneļu realizāciju,notiek intensīva reklamēšana,varbūt vimbinieki kaut ko izpirks....
4.aprīlis 2014, 20:59 | links
 
Labākās, ir lielveikalā svaigo zivju stendā,var nopirkt uz skaitu.Nebūs tās oranžās pakās,kuras ir pārsaldētas,un termiski apstrādātas.
4.aprīlis 2014, 20:47 | links
 
Uz svaigu,starpcitu,soogad vispär pat paméginäjis neesmu!?
4.aprīlis 2014, 20:36 | links
 
Käpuru vajag,garneli bez nekä,var pat väritu,naktenis plus garnele,värita,varintii daudz un dazädi,vajag experimentét un viss notiks.Ne asakas visiem.
4.aprīlis 2014, 20:35 | links
 
Klau, vīri! Padalās ar gudrību - uz vimbām garneli svaigu vai vārītu vajag?

klifs, 4.aprīlis 2014, 17:18

Sogad svaigu.
4.aprīlis 2014, 17:20 | links
 
Klau, vīri! Padalās ar gudrību - uz vimbām garneli svaigu vai vārītu vajag?
4.aprīlis 2014, 17:18 | links
 
To klaavs
Ko tu sauc par Mēmeles augšteci? Tā jau ir kaut kur aiz Neretas, LT teritorijā;)

vimbistnieks, 4.aprīlis 2014, 00:47

Augšteci saucu virs Bauskas, sākot no 10-15km! :)
4.aprīlis 2014, 01:06 | links
 
Tur viņas pie šada līmeņa varbūt ap Jāņiem tik parādīsies;) Grīvnieku hesels aiklapēja slūžas ciet ūdens katostrofāli krītas:(
4.aprīlis 2014, 00:50 | links
 
To klaavs
Ko tu sauc par Mēmeles augšteci? Tā jau ir kaut kur aiz Neretas, LT teritorijā;)
4.aprīlis 2014, 00:47 | links
 
Mēmeles augštecē vienkārši vēl nav īsti sācies, gan būs!:))) Sestdien provēšu.

KlaavsK, 4.aprīlis 2014, 00:32

Nu vo, taa jau cita runa. :)
4.aprīlis 2014, 00:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager