Vimbas

Ok, skaidrs par copes metodi, būs brīvā brīdi jāpamēģina, ja uz torpēdām neņems :)

Sestdien izmēģinājos visādi (ar smagajiem) - gan vidū, gan malā, gan atstraumē, u.t.t. + kombinēju ēsmas. It kā tajā dienā Gaujā nekā neesot bijis praktiski..

Vai Tev ir novērojumi, kurus var salīdzināt - respektīvi: viena ūdenstilpne, dažādas metodes (heavy vs light, read - yours) un atšķirīgi rezultāti?
31.marts 2014, 00:24 | links
 
Vecīt - hvz - ja viņš ir vīrs, tad man viņa vietā būtu kauns par tādu rakstītprasmi (ne).


Nu labi, lai vai kā, atstājam no šīs svītras to aiz borta un runājam šeit par copi, ja vien kāds neizpildās tā, ka jāper :)
31.marts 2014, 00:21 | links
 
Silver, gan jau, tik bēda tā, ka visiem tieksme mest uz upes vidu vai pāri tai, bet ir tak zivs arī šitajā krastā :) Sestdienas copē konstatēju, ka tālie metieni nav vajadzīgi, tā bija arī pagājušo pirmdien, vimba labi ņem uz straumes un atsraumes līnijas, pat apakšā nav īstas bedres, vnk lēzens pagarš porms ar vasaras vidējo dziļumu nedaudz virs metra+/-. Iemetiena attālums rfeizēm nepārsniedz 10 metrus.
Man galerijā pie sapalu bildēm ir bilde ar upes skatu(līkumu) tajā līkumā notupoties iemetiena atālums ap 3 metriem(ne vairāk) bet vieta aizaugusi, tapēc labi der īsie vieglie spiningi kam tests līdz kādi 18 grami :) "
Tapēc domāju, ka tāda metode strādās visur.
Te video sadaļā ir pēdējais leišu raidījums par pavasara copi, pamanīji cik Tuvu krastam viņi copē? ;) Uz atraumes robežas.
Meklē zivi tuvāk krastam un tuvāk sev, tik uzvedies klusu :)
31.marts 2014, 00:16 | links
 
Šodien sēdēju pie Jaunsaules-tilta. Divas vimbas blakus dabūja, tas pa pus dienu, bet nu kaut kas jau notiek. Pašam vimbas nebija, bet copes ļoti daudz. Bieži vien tādi rāvieni - piecērt, nekā nav, pat ēsts nekas nav, bet copes kā velns. Nesaprotu.
30.marts 2014, 23:37 | links
 
Irbē 2 dienu laikā 1 zivs uz 2...
30.marts 2014, 23:35 | links
 
Vakar biju Mēmelē,lejpus Skaistkalnes,pašā Skaistkalnē un Kurmenē,ūdens vēl paliels,bet pludināšana laba,ūdens tīrs,vimbu vēl nav...
30.marts 2014, 23:32 | links
 
Pilnīga taisnība ! Jo trakāks laiks,jo labāk ķeras,sniegs,vējš,puņķi un asaras,nagi nosaluši ka motiļus knapi var uzkabināt...Protams,patīkami vimbas ķert īsi pirms nārsta,kad ir jau silts,bet tas brīdis ir īss,sākuma uznāciens ir stipri garāks...
30.marts 2014, 23:28 | links
 
es ceru, ka pa šo nedēļu Mēmeles augštecē sanāks..
30.marts 2014, 23:27 | links
 
Nezinu cik tās augstu iet, tik zinu, ka man zināmajās vietās varēs vēl pavilkt, pat vasarā :) Cerams, ka pa nedēļu sanāks aizbraukt pavimbot un netikai :)
30.marts 2014, 23:24 | links
 
Un kas ar migrāciju? Turpinās iet augstāk ?:)
30.marts 2014, 23:22 | links
 
Nea, tik jāzin vietas. Piemēram tur kur ķērās pirms nedēļas kad bija liels ūdens un laiks auksts(tas par aizvadīto pirmdienu) tur neķērās ne piektdien ne sestdien, kad laiks bija silts un labs. Arī pirms dažiem gadiem, kad pa lieldienām uzsniga varen bieza sniega kārta, vimbām tas apetīti nespēja sabojāt. Tapēc tik jāmeklē pareizā vieta, ēsma un attiecīgi rīki :)
30.marts 2014, 22:55 | links
 
Gribi pateikt, ka nepaliks kūtrākas?
30.marts 2014, 22:41 | links
 
Vimbas tagad uz nedēļu atkritīs, aukstumu sola. Kaut kādus nokrišņus arī, bet domāju, ka līmenis būtiski necelsies.

KlaavsK, 30.marts 2014, 22:08


Vimbas nekur nepaliks, tik jautājums vai mācēsi tās paņemt. Pēc tava komenta spriežot-nē :)
30.marts 2014, 22:37 | links
 
Vimbas tagad uz nedēļu atkritīs, aukstumu sola. Kaut kādus nokrišņus arī, bet domāju, ka līmenis būtiski necelsies.
30.marts 2014, 22:08 | links
 
Ventā drāza baigā,bet nu cītīgi strādājot normu ātri var salasīt.120 g svins norm tur.
30.marts 2014, 21:47 | links
 
Šodien Bauskaas Mūsā pavāji ,ūdens tīrs,bet cope pa retam...tas t.s.-KONGO kooperatīvā,Kompanī laba , prīmā veči, bija ateresanti...:)
30.marts 2014, 18:50 | links
 
tests fiideriem liidz 120 gr, bet man zuud copes prieks un bauda no domas vien par taadiem enkuriem, bet katram jau savs :)
vimba katraa gadiijumaa nav taa ieciiniitaakaa mana zivs, bet ja reiz shii kjeraas shajaa laika posmaa, tad izmantoju izdeviibu un pakjeru shiis.
vietas es izveelos taadas, kur vimba njem garaam ejot, bet taadaas, kur shamaas druzmeejas atpuutas briizhos.
Vieta kur staavu(man pie taadas copes noseedeet gruuti) ir liidz potiiteem uudenii, ja labi pastraadaa, tad straumes saskolotos kokus var sakraameet kaa platformu un tad kaajas vismaz sausumaa. iemeshana problemaatiska. jo metru aiz muguras koku un kruumu siena, un tad prasaas iisie vieglie kaati ar maziem sviniem, lai smuki no apakshas ieshuupinaat :)
Lai nu kaa, es jau nevienu nenosodu un nepaarmetu, tik briinos.
Ar bushu copi ir taapat, ja jaasaak lidinaat vairaak par 60gr sviniem, tad labaak iztieku bez :) man patiik viegli smalki riiki, lai zhuviiti labaak sajust, nevis svinu, kas velk uz grunti :)
Lai nu kaa puikas un onkulji, veiksmi vimbu gaitaas arii Jums turpmaak :) Ne asakas taa teikt :)
30.marts 2014, 18:47 | links
 
To itaali
Nu bedres malā un līkumā jau protams var tā niekoties, bet ja ir savādāk, tad jāpielāgojas situācijai ja gribi to fish;) Kādam māte kādam meita;)

vimbistnieks, 30.marts 2014, 11:38


Tieši tā un ja vēl tava pozīcija kur sēdi ir neliels pleķis kurš izdauzīts no niedrēm tad arī ir ierobežotas opcijas...
To itaalis - tā kā tā ir sezonas atklāšana, un ja tavs gruntenes ļaujas tādam testa smagumam tad arī gr 130 var pamētāt, lai to asini nodzītu...:) nākamreiz jau nāksies likt kādus 60-80 gr.
30.marts 2014, 17:32 | links
 
Un citam kleita !
Mēs vakar ar 45gr straumē ,,staigājošo,, ar kātu rokās ripinājās, bet pa gaisu negāja un copītes juta godam. Rezultāts visiem, norma no 6.00 - 11.00 . :) Ne asakas.
30.marts 2014, 12:01 | links
 
To itaali
Nu bedres malā un līkumā jau protams var tā niekoties, bet ja ir savādāk, tad jāpielāgojas situācijai ja gribi to fish;) Kādam māte kādam meita;)
30.marts 2014, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager