Vimbas

Lasu un briinos ar kaadiem tik sviniwm vai smagaam barotavaam vimbo citi... ja man buutu jaakabina uz sava fiidera 120gramu svins, es laikam atteiktos no copes vispaar. Vot vakar piemeeram,tad kas taas 14 vimbas un 2 sapalus dabuuju, vienam fiidwrim bija pumpainaa pile-svins ar svaru 30 grami, otram fiideriitim visi vieglie svini bija beigushies i uzliku sliidosho (8gr ar kembriku pa vidu, nu taads ko pludiem liek)i nekaadu beedu nezinaaju. Jaabmetu protams straumes un atsraumes malaa :) lai nu kaa, mani vairs cope neuzrunaa briidii, kad makshkjeres galaa ir jaasien enkurs...
30.marts 2014, 11:30 | links
 
...vakar pretīt Tetelei ar fīderi no 15:00-18:00 apmēram....četras tīkliņā trīs pamuka(paša vainas dēļ), bet viss ok sezona atklāta. Būtu mazāk drazas būt pa skaisto. 50-80 nieci barotavu, trīstūri, tur labi vimba iet netālu no krasta;)
30.marts 2014, 11:19 | links
 
Parasti ,tas piesakās pats,šī reize laikam nav izņēmums.

brato, 29.marts 2014, 18:42


Ja tu to atiecini uz mani,tad galigi nesaprotu kadel!:DUn ja jau esi iesacis apvainot,tad ludzu dari to lidz galam,un pietiekosi izsmelosi lai nerastos stulbi jautajumi..
30.marts 2014, 10:21 | links
 
Vakar Garoza uz grunteni no 5:00 - 14:00 uz diviem tik 2 vimbas, 30 cm un 40 cm, vēl pašvaki - straume liela un nes baigo drazu... svins 135g bij jāliek ja gribēj tā daudz maz konkurētajā vietā trāpīt, mazākus nes kā vellus... Jāgaida kad biki pierimsies upe... bet kā jau Spinings rakstīja degunus varēja pasvilināt :)
30.marts 2014, 09:51 | links
 
Sodien Tetele- Garoza! No rita zales bezjega uz vakaru palika mazak, ar fideri darit nav ko vel kadu nedelu. kads jau nokera ari bet nu cope pasvaka! Ja ir pacietiba nemties ar zalem tad var braukt! Bet ta atputa super, deguns nodedzis! :)
29.marts 2014, 20:12 | links
 
Nu redz, bet ir meistari kas maisiem stiep un mazākas par 35mm neņem.Nezinu es laikam tāds neveiksminieks vienīgais.Ir kur augt, tas priecē.
29.marts 2014, 19:13 | links
 
Ziņkāres dzīts biju aizskrējis līdz Bauskai uz vimbām palūkoties.Palūkojos....,Mūsā ūdens esot pacēlies,nes drazu un niedras.Veči pa kādai no rīta puses esot dabūjuši,bet švaki.Mēmelē drazas tik pat kā nav,bet rezultāti tādi paši...Tagadiņ domāju,kamēr esu LV, kurp rītdien aizlaizt...Kas Kuldīgā notiek ?Gaidīšu kādu ziņu,var uz PM.
29.marts 2014, 18:59 | links
 
Parasti ,tas piesakās pats,šī reize laikam nav izņēmums.
29.marts 2014, 18:42 | links
 
Nu nezinu,mes sodien 3 veci loti svaka cope tomer katrs normu Lielupe sabakstijam.Un izmeri loti skaisti,neviena kriminalka,un pat trapas tadas pa 45.cm,vecu vairak ka vietu,bet nu po pilnigs,savu kaifu dabujam,laicins ideals,desas pacepam,un alu padzeram,varbut pat par daudz nedaudz,nu bet visi apmierinati:)
29.marts 2014, 18:17 | links
 
Manuprāt, kāds te ir baigais dirsējs, un tas neesmu es.

brato, 28.marts 2014, 19:22


stasti,kurs tad tas ir???:D
29.marts 2014, 16:08 | links
 
staasta turpinaajums ir taads, ka ap kadiem trijiem pecpusdienaa no kalnciema aizbraucu uz balto kaapu, tur tjipa njemot vimbas.

jaa njem. bet nu izmeers vienkaarshi kriminaals. kas taas par vimbaam, vimbu beernelji tie ir, lielaka dalja no vinam ne tikai meeru netur, bet ir lielu eesmas raudinju izmeeraa. tas ziemaa var savilkt steriem seklumaa tieshi pie buljupes ietekas.

vaardu sakot es tocna metu mieru vimbaam veel vismaz nedeelju. kalendaariiti uz priekshu nepatiisi, vienalga vai spraud garneli, taarpu vai savu pipuku uz aakja,.
28.marts 2014, 20:53 | links
 
Šodien Lielupē no 13:00 līdz 17:00 Jumpravās divatā 11 zives, viena amnestēta - maziņā, bet 10 mājās. Copju bija diezgan daudz, dažas izrādijās izveicīgākas par mums. Ēsma - svaiga garnele.Zāļu diezgan daudz, bet varēja pieciest.
28.marts 2014, 20:38 | links
 
Manuprāt, kāds te ir baigais dirsējs, un tas neesmu es.
28.marts 2014, 19:22 | links
 
Kas Pie Cēsīm Gaujā darās ? Cik ienāca info pēdejās dievas dienas krasti pilni ar Copmaņiem ;) kāds izvelk arī kko ?
28.marts 2014, 18:21 | links
 
Nesmu lielais makšķernieks, tādēļ gribēju pakonsultēties. Ir jēga braukt sestdien uz Ventu pie Kūldīgas ar grunteni? Nebūs tās zāles un par lielu straume un līmenis? Pagājušo gadu biju aizbraucis ap aprīļa otru pusi un ļoti labi pavadīju laiku - 1 mega (priekš manis) breksis un 2 vimbas. Paldies!

Sirams, 28.marts 2014, 15:08

Pie pasas pilsetas tagat uz grunten nav kur,bet zemak var,zale biku ir,limenis augsts,bet pa kadaj velk
28.marts 2014, 17:47 | links
 
Ja negribi no pludiņniekiem pa degunu dabūt, tad labāk uz Kuldīgu pie rumbas nebrauc :)... Varbūt man ir nepareizs priekštats radies pa šiem gadiem cik es tur braucu, bet fīderisti un gruntiņņieki tur tomēr ir eksotika...

Par copi nezinu, it kā esot ļoti augst līmenis un daudz drazas - tāda bija info pirms 2 dienām, bet nu varbūt kāds vietējais ko vairāk var pateikt...

Nesmu lielais makšķernieks, tādēļ gribēju pakonsultēties. Ir jēga braukt sestdien uz Ventu pie Kūldīgas ar grunteni? Nebūs tās zāles un par lielu straume un līmenis? Pagājušo gadu biju aizbraucis ap aprīļa otru pusi un ļoti labi pavadīju laiku - 1 mega (priekš manis) breksis un 2 vimbas. Paldies!

Sirams, 28.marts 2014, 15:08
28.marts 2014, 17:17 | links
 
Nesmu lielais makšķernieks, tādēļ gribēju pakonsultēties. Ir jēga braukt sestdien uz Ventu pie Kūldīgas ar grunteni? Nebūs tās zāles un par lielu straume un līmenis? Pagājušo gadu biju aizbraucis ap aprīļa otru pusi un ļoti labi pavadīju laiku - 1 mega (priekš manis) breksis un 2 vimbas. Paldies!
28.marts 2014, 15:08 | links
 
Sliekas un baltie.
Bet te veci uz visu kko provee, pa visu to baru ir viens plakanais.

martins_riga, 28.marts 2014, 13:17


Sk.Jāgaida kad ies kads barins garam...
28.marts 2014, 14:43 | links
 
šīr hahahaha es teicu, ka nav ponta kratīties nekur :D man jau pietika ar vakardienas Gaujas atsosu
28.marts 2014, 14:14 | links
 
Gauja. Kreisais krasts. Pie murjaniem. No 6 rita nevienas copes. Talak kaiminam 1 cope stundu atpakal. Zale ik pa bridim uzpeld.
28.marts 2014, 14:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager