Vimbas

Ne jau gaļā ir tārpi.
4.marts 2014, 18:53 | links
 
Principā tādu tableti vajadzētu iekļaut komplektā ar makšķernieka gada karti ;)
4.marts 2014, 18:35 | links
 
Es to ar humoru rakstiju! Mani tas nesatrauc vispar! Atarposana jataisa katru gadu, neskatoties uz to vai ed vimbu vai abolus no koka!
4.marts 2014, 17:49 | links
 
Bear Grills savā raidījumā ēd visu, kas kust un dzīvāks par dzīvu izskatās :D Galvenais ik pa laikam ar kko 40% kārtīgi iekšas izsutināt :D
4.marts 2014, 17:48 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37

Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.

snitraM, 4.marts 2014, 16:19
Ja vimba ir tarpaina! tad ar mani ir cauri! Pirmo reizi dzirdu ka vimbai ir tarpi!

Spinings25, 4.marts 2014, 17:24


Un kas tad notiks ? Aiziesi uz aptieku , nopirksi tableti , izdzersi un viss , nevajag taisīt paniku nieku dēļ .
4.marts 2014, 17:34 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37

Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.

snitraM, 4.marts 2014, 16:19

Ja vimba ir tarpaina! tad ar mani ir cauri! Pirmo reizi dzirdu ka vimbai ir tarpi!
4.marts 2014, 17:24 | links
 
ta jau gurku zivis cienitaji sen staigat ka serkocin :D
4.marts 2014, 17:11 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37


Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.
4.marts 2014, 16:19 | links
 
cukurs555. Rožvabole, mēļi-zaļa vabole. Sarakt var tikai noteiktās vietās un, laikam, tikai Zemgalē. Smags darbs! Pašķir atpakaļ kādu gadu, vai divus šajā pašā sadaļā - būs daudz informācijas.
4.marts 2014, 13:58 | links
 
http://www.diena.lv/arhivs/zarnu-paraziti-joprojam-dzivi-10015009 diezgan labs raksts par šamiem parazītiem, pa lielam ārstējamas kaites, bet apetīti uz kādu laiku atsit.
4.marts 2014, 11:46 | links
 
Gaujas lašos arī ir lentiņi, bet kas tur traks, vismaz na šaru notievēt var nekustinot pakaļu :D
4.marts 2014, 10:13 | links
 
Uzdzer ar šņabi, būs labi! :)
4.marts 2014, 09:22 | links
 
savulaik, kad varēja Salacā no ledus ķert posmā zem tilta, tad VISAS zemmēra vimbiņas bija ar lenteņiem, mēra nē, bet zemmēra jā ...

gadus 7 atpakaļ mana radiniece no Cēsu brakariem nopirka lasi ap 7 kg, kuram bija lenteņi, pats gan neredzēju...., bet viņa lasi izmeta :):)
4.marts 2014, 09:13 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.
4.marts 2014, 08:37 | links
 
gribēju jums jautāt vai varat pateikt tieši kādas vaboles kāpurs ir šis sauktais "kapara" tārps. maijvaboļu kāpurs tas nau jo tam ir melna aste bet netā atrast līdzīgas vaboles kāpuru, kas ir mazāks un atbilst "kapara" aprakstam, nevaru. varbūt varat palīdzēt?
3.marts 2014, 22:11 | links
 
kā ir ar vimbām lielupē?
3.marts 2014, 17:34 | links
 
Atskaite:
Irsā! No vimbām ne miņas ne man, ne paziņām šodien, ne vakar...
Visādi sūdi peld... Straume biku lielāka kā vasarā!
Auksti un pretīgi. Pāris raudas un pličuki...
Vēl nedēļas 3 nelīdīšu...
2.marts 2014, 21:05 | links
 
Vo vo! Kur atskaite?
2.marts 2014, 20:56 | links
 
Bandito, rīt iedod atskaiti! :)
1.marts 2014, 17:41 | links
 
Šodien pastaigāju ar bērniem gar Gauju Siguldā! Sākumā likās, ka vimbas sanākušas, jo ik pa 100m copmaņi! izrādās - nē, lašotāji!
Vienam prasu - ir? Šis atbild - jesli bi bila, jab tut ņestojal.... Vot līmenis, ibio... :(

Ber rīt ar čomiem mēģināsim papludināt, pagrunteņot un pafīderēt...
Līmenis kā vasarā, drazas nav, ūdens krāsa normāla!
1.marts 2014, 17:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager