Vimbas

Pagāšpavasar jau te nedēļu bij dziesmas par kaparniekiem :))) Viss no gala :))
13.aprīlis 2011, 20:57 | links
 
bet nu ir kaa pieaugushi rozhvaboles kaapuri,taa nepieaugushi maajvabolju,kaa nekaa shie zemee 3 gadus pavada un ir tak veel manis piemineetie degunradzh vabolju kaapuri,tiem gan ir garaakas kaajas
13.aprīlis 2011, 20:54 | links
 
Apskaidrojiet vienreiz man jūras pelei kas ir kaparnieks(varinieks), dzirdēts ir, bet sajēgas vav par to nosaukumu....
paldies jau iepriekš :)
13.aprīlis 2011, 20:50 | links
 
arī. kaparnieks ir garumā tāds pats bet krietni tievāks
13.aprīlis 2011, 20:42 | links
 
bebr tu domaa taa ka viens mazaaks,otrs lielaaks:)kaut kaa taa,vai ir kaut kaadas citas atshkjiriibas?
13.aprīlis 2011, 20:38 | links
 
Maijvaboļu kāpurus mēslu kaudzēs saujām varēja lasīt, tēvs vecs karpinieks, teica ka tā ir labākā karpu ēsma, tas bija pirmsboilu laikā un dziļā komunismā :)
13.aprīlis 2011, 20:33 | links
 
 
Tos abus kāpurus nekādīgi nevar sajaukt
13.aprīlis 2011, 20:30 | links
 
:)nu ja cilveeks saka ka var atshkjirt maajvaboles kaapuru no rozhvaboles,tad cepuri nost:)
13.aprīlis 2011, 20:25 | links
 
Nu, un, kas tad tur tik īpašs dzīvo? Tie paši rožvaboļu kāpuri vien ir, vaitad nē?
13.aprīlis 2011, 20:22 | links
 
aigaigars runa iet par tiem zemee kas dziivo:)zem viibotnju sakneem.Pashi viibotnieki man uz raudaam ir eesma nr1,reizeem kad breksis slikti njem,tad izmantoju.
13.aprīlis 2011, 20:17 | links
 
Kādus trīs gadus ar viņiem neesmu copējis, bet, cik atceros, parasti, izvelkot ārā makšķeri, viņiem bija nograuzta galva... nu vai arī kāda zivs galā :)
13.aprīlis 2011, 20:16 | links
 
kādreiz uz tiem mizgraužiem smukus sapalus un ālantus vilku, bet tas bij sen, neatceros kā bij pareiz jāsprauž, jo cik min , ja no astes sprauda bija copju deficīts...
13.aprīlis 2011, 20:11 | links
 
P.S. Jā, pareizāk laikam būtu rožvaboļu kāpuri.
13.aprīlis 2011, 20:09 | links
 
Vai nu kāds te kko jauc, vai arī nemāk pareizi izskaidrot. Mizgrauži nav tie paši, kas maijvaboļu kāpuri vai vēl jo vairāk vībotnieki.
Mizgraužus atrod zem vecu priežu un egļu mizas, ja gadās uziet labu koku, var simtu ātri vien salasīt.
Maijvaboļu kāpuri visvairāk (vismaz man tā ir gadījies) ir atrodami vecu, sausu mēslu čupās, bet atkarīgs no gada, ir reizes, kad var gandrīz vai kā sliekas lasīt un ir reizes, kad pāris pa visu kaudzi. Tikai viņi ir ļoti atšķirīgu izmēru. Mazākie ir kā muškāpuri, lielākie, ja ne īkšķa lielumā, tad tuvu tam. 5-6cm garumā un 1-1.5cm resnumā. Tādus gan nav pārāk patīkami rokās ņemt, ja ieknābj, var labi just :D
Nu vībotnieki ir vībotnieki, ļoooti maz tādus esmu redzējis, laikam pie mums neaug pareizās vībotnes :))
13.aprīlis 2011, 20:07 | links
 
a kaa tu vinjus atshkjir:)?
13.aprīlis 2011, 19:58 | links
 
P.s. Tas nav maijvaboles, bet rožvaboles kāpurs.
13.aprīlis 2011, 19:57 | links
 
Ne jau vienmēr viņi ir zem vībotnēm. Šogad vispār ir ziepes ar baltajiem kāpuriem - viņu gandrīz nav. Svētdien pus rajonu nobraukāju, sačakarēju muguru, salauzu lāpstu, bet 40gb. saraku. Iesākumam būs, bet taupīšu Ventai. Lielupē skāde vēžiem barot.
13.aprīlis 2011, 19:55 | links
 
droshi vien domaa maajvabolju kaapuru:)kaut gan man ir arii degunradzh vabolju kaapuri,kuri izmeeraa ir varenaaki un buutu saudzeejami
13.aprīlis 2011, 18:56 | links
 
a kas tas par kapuru zem vibotnju sakneem?
13.aprīlis 2011, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager