Vimbas

Kāds laiks ? Mežotne 42 gb :DDDDDDDDD
9.aprīlis 2011, 15:55 | links
 
zēni ,nesaspringstiet,vēl nav laiks...
9.aprīlis 2011, 15:52 | links
 
Veči nezinat kā abavā ir ar līmeni,kāds jau ir mēģinājis copēt? un ja jā tad kā ar lomiem, vnk gribas uz abavu aizlaist vimbās,tapēc domāju uzjautāt kāda tur situācija...! =)
9.aprīlis 2011, 15:31 | links
 
Iecavā, nav dzirdēts
7.aprīlis 2011, 22:21 | links
 
brīvdienas gribu aizbraukt izmēģināt vimbu pirmo reizi paķert, jautājums vai vimba iet arī Iecavas upē?
7.aprīlis 2011, 22:18 | links
 
Juniors 1986. Vimbas Gaujā ķer pavisam vienkārši, samet gruntenes ar attiecīgiem svariņiem, lai nenes prom un zvaniņus, kā copes signalizatorus. Uz āķa liec sliekas vai garneli var arī maivaboļu kāpuru bet tad melnums jāizspiež un spārkāpurs ar cieņā. Ja liec garneli, tad ne visu gabalu apmēram pusi vai 1/3 no garneles. Pats āķus izmantoju garenus, bet ne pārāk lielus, jo vimbai mute maziņa. Vieta tev pašam jāatrod un laiks arī jānovaktē, kad vimbas iet.
23.marts 2011, 09:49 | links
 
Cik augstu ir ķeramā vieta ?
23.marts 2011, 00:38 | links
 
sveiki man tads interesants jautajum var but kads var apstastitt vai izpalidzet uz ko ritigi labak kert vimbas gauja un ka to pareizak dari
22.marts 2011, 23:38 | links
 
Ruu - divi Hesi - Aiviekstes un Spridzēnu. Kamēr nebija Spridzēnu Hesa, tad uz augšu zivis vēl tika.
22.marts 2011, 23:10 | links
 
Aiviekstei HES priekshaa,mums daudz kas netiek klaat:(
22.marts 2011, 22:29 | links
 
It kā vimba visvairāk saistās ar pavasari - tā ar ir kad iet uz nārstu tad brīžiem cope laba, bet brīžiem, pavasarī ar par daudz tautas (jenotu) grozās un citas zivis ar tai laikā ir interesentāk vilkt. Pēc nārsta ir otrais copes vilnis - piemēram pagāšgad bij krietni labāka cope kā agrā pavasarī. Pa vasaru - periodiski, bet regulāri ja piemeklē pareizo ēsmu, kad "vitāļiki" netraucē ar labi var pavilkt. Rudenī jau atkal sāk nākt iekšā uz nārstu, bet kā kuru gadu - dabā viss cikliski, labākie lomi kad jau "čaga" sāk pa upi peldēt. Tad neliels copes atslābums bet noķert protams var, no ledus pavasarī - pareizā vieta, pareizā smaguma murmulis un viss notiekās.
Man jau vislābāk tā pēcnārsta cope tīk - mierīgi vienatnē var pacopēt, bet tik vietas jāatrod(jāzin).
22.marts 2011, 20:31 | links
 
Tad skaidrs,Aiviekstē jau laikam pat Daugavas sīkaļas nelien iekšā!
22.marts 2011, 20:20 | links
 
makšķerēju no 5 gadu vecuma, tātad jau 22 gadus. Ja tā padomā, tad vienīgā upe, kurā esmu makšķerējis ar pludiņu un grunteni ir Aiviekste, visu pārējo laiku tikai stāvošos ūdeņos vai jūrā, Ventā, tās pietekās, Salacā tikai ar spiningu.
22.marts 2011, 19:49 | links
 
jopcik;A Tu upē vispār makšķerējis esi un cik tas mūžs garš?
22.marts 2011, 16:21 | links
 
Nu,jopcik,pa lielam te nav nekādas glupības!;)
Tā arī ir ,kā saki!
A vimbas jau tagad ir/bijušas pie Skrundas.Visu gadu!
Bet protams,ka pavasarī būs arī svaigais vimbu kāpiens!
22.marts 2011, 11:19 | links
 
Savu mūžu neesmu vimbu mēģinājis noķert un izdomāju, ka šogad VAJAG.
Kad vimba varētu būt uzkāpusi līdz Skrundai?
Dzirdēju večus runājam, ka lejpus rumbas ir baigie ledus krāvumi un tāpēc šopavasar zive būšot vēlāk kā parasti.
Atvainojos, ja sarakstīju glupības :)
22.marts 2011, 10:28 | links
 
vakar biju uz savu ierasto upi domāju noķert kādu sapalu, vimbu bet pilnīgi nekā pat copes nebija!! uz grunteni, un pludiņu
mošk pa ātru vēl, bet sapaliem tak butu jāņem
19.marts 2011, 15:03 | links
 
Viss atkarīgs no straumes un kādu āķi izmanto;) Tā optimālais ir ap 50cm ;) Es jau esmu pārgaidījies to vimbu laiku:D
14.marts 2011, 10:31 | links
 
Nu nu!Drusku nepārspīlē?!Es lieku aptuveni 70cm.
12.marts 2011, 17:35 | links
 
jo seklāks jo garāka ~1,5 m
12.marts 2011, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager