Vimbas

Šodien,Gauja 4 zives un 3 copes! sakas normāla cope,un udens arprata krit..
22.aprīlis 2010, 21:36 | links
 
Šorīt Venta pie Zlēku tilta copes sākums jau ar pirmo gaismiņu.Ap 7 pirmā cope,viena ēdama,tālāk klusums,nosēdēju līdz 9 galīgs necops.Pamainīju vietu,aizvilkos m50 pret straumi,šeit jau iepriekš veči bija sēdējuši,nobradāts,svaigi atkritumi(neizprotu tos cūkmenus,vai tiešām dirsa pārplīsīs,ja aiz sevis savāks)pirmais iemetiens līdz upes vidum,un tad sākās,15 minūtēs 4 ņemamas.Protams,kā parasti,lielākā aizgāja,bremze par vaļīgu,pie krasta šī uztaisīja sprintu zālēs iekšā un čau.Visas noķēru uz garneli un balto.Tā ņemšana gan tāda jokaina,īsti nevar saprast vai straume vai zive,no īstas raustīšanas ne miņas,tā lēnām pumpē,ja noguļ piecirst,tikai noēsti āķi,Kad sapratu,kas par lietu,tad sāku vilkt.
22.aprīlis 2010, 19:21 | links
 
vinji uzlaidas uz kkadas salinjas man tieshi pretii ...
22.aprīlis 2010, 13:22 | links
 
shoriit biju ventaa pie vecā tilt ap 6 kaadi 25 vechi jau nu stabil. ap pus 8 saka sildit saule peectam sāka liit...
citiem njeema cietiem ne(t.s. arī man) veel kkadi divi ar laivu atbrauca paarcelas man tieshi retii un vilka dafigaa
vinjiem pirmajos 5 metienos 4 zivis. es staveju preti a man nekaa!! (vinji saka stastit kas un kaa- man viss apmeram taa pat bet nenjem!) uznaaca taada shkrobe.. aizgaaju citur arii nekaa saka snigt sniegs =D pohuj skrobiidamies aizgaju majas apraavu kadus 4 aakjus un salauzu pludinju a jeega ta nekaada.
22.aprīlis 2010, 13:20 | links
 
Vieplis.Tik stulbs es gluži neesmu lai neatškirtu zivju gārni no tā tārpa 30-80 cm garumā 1mm diametrā.Šodien Gaujā švaki 7.00-18.00 4gab.naktstārps+spogulis,citu ēsmu nepazīst.
21.aprīlis 2010, 22:11 | links
 
blitka,ej nu sazin,nekur jau shamaa nepalikaas,varbuut pusuudeni staav bars,varbuut jau uz naarstu diktam sarosiijushaas,un liek nikolaju virsuu pashlaik....
21.aprīlis 2010, 19:04 | links
 
sorry...Skaistkalne...man nedaudz apsajukās:)
Bet vot vienalga jautājums,kur tad īsti tagad ira tie vimbveidīgie?
Turp braucām caur Teteli un Garozu...atpakaļ caur Vecsvirlauku...nu nemanīju es ne večus cītīgi sēžam...ne auto gar krastiem...braucām pētot vietas kur var piebraukt pie upes...vismaz viens labums...tagad zināšu kur un kā var...ja nu aiziet tā cop nemaņā:)
21.aprīlis 2010, 19:00 | links
 
Skaistkalne
21.aprīlis 2010, 18:56 | links
 
blitka,pag..ko tie vechi muldaas...Saulkalne tak Salaspils novadaa,kur ta tur Lielupe....
21.aprīlis 2010, 18:51 | links
 
Kā es braucu vimbu lūkoties...pie Staļģenes tilta bijām 6:30...nolaidāmies kādu 1 km lejāk un meklējām vietas lūkojoties kur jau ir bijis iesēdēts....sēdēja viens onka...piekompelējāmies tuvumā un sākām cop....a ši nekādi nesākās...nokūkojām līdz 12:00...vien vimb..pāris piesitieni,divi ķīši,viens raud...un viss:) Onka noķēra 2 vimb...un aizdevās mājās ar tekstu ,ka šogad vimbas neesot nemaz tā pa īstam ķērušās:) Mēs nobraucām līdz Lāčiem...kur nosēdējām līdz 17:00 bez nevienu cop...bij vīri piebraukuši ,kas meklējās pa Lielupes krastiem sākot no Saulkalnes...vimb neesot manīta nekur:)
Vot interesanti...kur tad ši tagad slēpjās:)
Ēsma..baltais,garnele,dārza kobras:) Nu kaut kā tā...vismaz tagad zinu,kur un kā jāpiebrauc...veicām izlūkošanu...arī nav slikti:) Lai veicās...ne asakas:)
21.aprīlis 2010, 18:48 | links
 
Kekss, par Zivgārni.
:)))
21.aprīlis 2010, 16:17 | links
 
To murks: Par kādiem "garajiem lokanajiem" ir runa?
21.aprīlis 2010, 15:54 | links
 
Vakar Gaujā no 7.00-13.00 4 vimbas,tiešam skaistas.Uz garneli neņēma,naktstārps+spoguļāķis 10-15m no krasta,baigi daudz garo lokano runā ka viņi esot bīstam,ja kāds zin ko vairāk labprāt uzklausīšu.Ne asakas!
21.aprīlis 2010, 08:27 | links
 
Vakar pie teteles Lielupē forš laiciņš, bet nekāda cope, jo pāris breksēnu un dažas nerealizētas copes neskaitās. Toties skaitās noplēsti āķi un padēti svini, jo raugi, tai vietā upes vidū guļot vecs koks ar visiem zariem (laikam jau man melots netika...) Arī tā ir pieredze- citreiz būšu gudrāks! varbūt...
21.aprīlis 2010, 08:10 | links
 
Paldies vīri par info...atskaite par vimbošanu būs:)
20.aprīlis 2010, 22:11 | links
 
Bļitka, brauc pie Lāčiem, bet esi tur jau 13:00, jo savādāk nebūs vietas, vai meklē citas piebraukšanas vietas bazela norādītajā saitā
20.aprīlis 2010, 21:44 | links
 
tiem kas meklē vietas pie upēm ezeriem, tad šeit kautko var sazīmēt, kur piebraukt

http://www.balticmaps.eu/
20.aprīlis 2010, 21:15 | links
 
Sveiki vīri:) Rīt taisos pamedīt vimbas Lielupē aiz Jelgavas...posmā Garoza-Staļģenes tilts...ir kādas ziņas...kā tur tagad ar vimbām...un kur labāk ir piebraukt:)
20.aprīlis 2010, 21:11 | links
 
Gribēju uzjautāt copmaņiem, vimbas sākšu šogad pirmo reizi pats copēt, tapēc gribēju uzjautāt varbūt kāds var pateikt kur Gaujā viņas meklēt? Pats esmu no Valmieras, esmu redzējis kad Valmierā stāvajos ķersta bet pats īsti neiznu nevienu vietu. VArbūt kāds var padot padomu, kko par Strenču galu ja nav žēl kko atklāt, būšu ļoti patteicīgs :)
20.aprīlis 2010, 21:04 | links
 
Rīt ir doma doties uz Gauju ar kursa biedru bet mēs nezinam kur Gaujā lai pacopē. Varbūt dosiet kādu padomu kur lai brauc Gaujā copēt netālu no Rīgas? Un vai vajadzīgas kādas papildus atļaujas?
20.aprīlis 2010, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager