Vimbas

Es copēju pa lejasteci.Ūdens vēl līdz malām...Lai gan pēdējos gadus pavasarī vimbu bijis maz vai pat nemaz...Vairāk tās esmu noķēris augustā un septembrī...Un vēl-uz kreveti Gaujā vimbu nekad neesmu noķēris,laikam ne visai viņām tās te patīk...
17.aprīlis 2009, 19:46 | links
 
Motelitis

Jā pie krodziņa jau nav nevaines :) ,bet man tā pilsētas teritorija ne visai,dažreiz kolhozs,un tā jau uz asfalta dzīvoju labāk uz leju vai augšu.:)
17.aprīlis 2009, 19:09 | links
 
Metabo

no kurienes pats esi Valmiera??Manu vietu neaizsit es driz busu klat,pie krodzina:))
17.aprīlis 2009, 18:06 | links
 
to Motelitis Nu redz tā jau ir tās vimbas peld uz augšu, bet tas ūdens tek uz leju.Biju nokāpis līdz Gaujai ,par diennakti kādi 30cm jau nokrities , tā ka ilgi nebūs jāgaida.
17.aprīlis 2009, 17:01 | links
 
Metabo


cik man saprast vimba nak no lejas augsa vai otradak??Un ja tur aukstece jau ir vimbas tad kape mums tads udens???
17.aprīlis 2009, 16:03 | links
 
Vakar no 17-21 tikai4 copes.2 vimbas.Čomam 8 copes-1rauda un 1maza vēdzelīte.Pa nakti pilnīgs klusums
17.aprīlis 2009, 12:42 | links
 
Valmierā vēl Gauja nelaiž sev tuvu klāt ,bet daži vīri jau mēģina. Vakar sazinājos ar kādu paziņu no Virešiem tas mācēja stāstīt ka aukštecē jau ūdens esot normālāks un vimbas sākot ķerties,pats pa 2 dienām esot izvilcis 7gab.
17.aprīlis 2009, 12:30 | links
 
Bet es vizmaz aizlaidu ar bērniem vakar pecpusdinā uz Ventas rumbu paskatīties kā Vimbas lēkā,nu to vajaga redzēt tas ir to vērts....
17.aprīlis 2009, 11:44 | links
 
Vakar ar čomu bijām vienā Kurzemes upitē uz vimbām , pa visu vakaru čoms tikai vienu vimbu izmanīja, pa nakti uzliku uz aķa zivs gabaliņus uz vēdzelēm , bet nekā, čoms gan uz fīdera vienu vimbu izmānīja... Domājām no rīta būs tik cope, bet nekā, katrs pa vienai labai vimbai tik dabūjām un viss...jā ķīši gan man labi kodās 7 dabūju krastā :))
17.aprīlis 2009, 11:33 | links
 
Paldies Uldim!!
16.aprīlis 2009, 09:15 | links
 
Ar Gauju vēl nekas nemainās-vēl vakar pilna līdz malām un vēl drusku vairāk.
Pie Siguldas jau vīri sēž,bet ar rezultatiem īpaši nelepojas:)Kāds pa kādai vimbai izvelk un viss-izskatās ka tik uz maija svētkiem varēs normāli pacopēt.
Pats brīvdienās pāris reizes ar biju noskrējis līdz upei-vienu vietu mēgināju-knapi ar brienamajām biksēm līdz krasta kantei varēja tikt.un rezultāts ar nekāds..
16.aprīlis 2009, 08:35 | links
 
karotājs20 nespamo taču visās tēmās pēc kārtas, kam tas interesē!
15.aprīlis 2009, 20:19 | links
 
nav saistits ar copi bet nju saja krizes laika cilveki viegli var nopelnit
Ieejiet un piereģistrejaties esmu nopelnijis jau 130ls pa 2viem mēnešiem

http://www.burzs.com/edit/arg.php?id=41630

http://www.burzs.com/edit/?reg=1&ref=41630
15.aprīlis 2009, 20:17 | links
 
bet runajot par vimbam to doma mana ir tāda ja aizliegt iekšejos udeņos rupniecisku zveju tad - mums parastiem makšķerniekiem pietiktu vimbu pat bez limita ievierošanas kurš tad ņemtu vaīrāk par kadam 7-10 domaju neviens - nu labi daži būtu . parāk izbadejušie. bet tas zivs kas tiek izvilktas ar tikliem 60 % iet zudumā jo viņus nevar pardot . labakā gadijumā tos aizved kadam zemniekam lopus barot bet parasti met arā tur pat tirgū
15.aprīlis 2009, 17:30 | links
 
Kas ar gauju vel tek pāri malam vai jau savaksies??Paldies....
15.aprīlis 2009, 17:06 | links
 
juons76
Ir jau bariņš savācies ar ko ne viena vien cepumu paka izēsta.
Tagad gaidu karpas un vēja zivis!
15.aprīlis 2009, 15:59 | links
 
Tencinu Brek!Teikšu tāpat kā tu,ka ar tevi un vēl dažiem gribētos pat šnabi kopā iedzert.
15.aprīlis 2009, 15:22 | links
 
Kā jau pavasarī vimbas barojas un arī uz āķa uzliktās ēsmas. Dzirdot izcilu lomu komentārus no bāleliņiem, brāļukiem un devjat poimal teicošiem, atgādināsim viens otram, ka atbildīgi ne tikai par tiem ko pieradinām, bet arī par pašu pieņemto spēles noteikumu ievērošanu, ja kas........
p.s. ēsmai - spogulīša mormiška un paliels balto tārpu pušķīs - ne asakas.
15.aprīlis 2009, 14:57 | links
 
juons76
Ir bijušas reizes, kad vimba naktī ņem labāk nekā dienā, secinājums viens, mazāk trokšņu!
15.aprīlis 2009, 13:44 | links
 
Kāds varbūt zina par vimbu copi naktī,ja tur ir vimbas un dienā ķeras?
15.aprīlis 2009, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager