Vimbas

Vēl viena lieta iekš Centrāltirgus, ja ir liegums uz līdakām, tad man domāt ka arī vajadzētu to ievērot zvejniekiem, un nestāstiet man ka viņas nāk no privātiem dīķiem(((((((
5.aprīlis 2009, 20:40 | links
 
Kaasis>>> piekriitu tev! riebjas tie kroplji un pats esmu staaveejis centraaltirguu un skatiijies uz mazajaam vimbeleem! ir jaamaina zvejnieciibas likums un makskereesanas likums! tas nav pareizi, ka zvejnieku patur simtiem zemmeera vimbnju, bet makskernieks panjem piecas meera un aabrauc maajaas! un citreiz vispaar neko nedabuu!
5.aprīlis 2009, 20:33 | links
 
Nu es nelamaasjos! lai nu izmet visi savu zulti ja nav saprasanas! deelj taadiem kretiiniem kaa es tiek mainiiti stulbi noteikumi! un peec tam visi priecaajas un sit plaukstas u n neatceras, ka saukusi dazu labu par kretiinu! lai veicas! un neaizmirstiet, ka 7 v imbas driigst patur;et tikai ventā ar licenci, a gaujā un citur 5 un uz maajaam!
5.aprīlis 2009, 20:31 | links
 
Ziniet ko, man šitās pareizās runas riebjas, dēļ tādiem vai šādiem tās vimbas nav, beidzat vienreiz d..... jēlo, paskatieties kas notiek Centrāltirgū, vai pāgājušo gadu Abavas upē pie Rendas, tīkls aiz tīkla, zvani kam gribi visiem pie dirsas.
Salacā staigā inspektori un dr... visus pēc kārtas par svaru, būtu labāk tīkliniekus un elektriķus drāzuši, nevis mūs makšķerniekus kuri pērk licences un makšķerēšanas kartes
5.aprīlis 2009, 20:29 | links
 
Dēļ tādiem kretīniem arī šī zivs Latvija ir palikusi tik maz, cik tā ir! Un ja ķer vairāk nemetājies ar šiem pretigajiem komentāriem. Tiešām kretīn ar lielo burtu
5.aprīlis 2009, 20:14 | links
 
Forsi es atbraucu uz Ventu 6.00 no riita, ir kljovs un 8.00 man ir septinjas vibas. forsi atlikusjo dienu kaa taads lohs met vinjas atpakalj. riebjas! mēs aizbraucam uz x... vietu pie x... coma kam ir zaaveetava! nokeru septinjas un zaavaatavaa ieksjaa! un peec triis stundaam jau eedot kuupinaatu vimbu un uzdzerot alinju keram naakamaas! ne asakas un galvenais ieveerojiet likumu! bet es pats izdomāsu, kas ir pareizi un kas nē.
5.aprīlis 2009, 20:01 | links
 
Nu ja es sakertu vairaak es noteikti aizvestu uz mājām visas 15 un vairāk vimbas! Un dirsat ko jūs gribat! noliekat un uzgāžat savu žulti! nēsmu badā, bet ar kūpinātām vimbām un gimeni un comiem man ar 7 ir par īsu! Alus un vimbinjas MMMMMMMM garsīgi! likums par 7 vimbām s..ā.ja keras vienreiz gadā tad keras!!!!!!
5.aprīlis 2009, 19:56 | links
 
nu ja sadala 7 vimbas uz diviem nav jau tik traki!! taa ka chali nevajag cepties!!
5.aprīlis 2009, 16:29 | links
 
kādi mēs badaini ka jāpatur septiņas un pat astoņas vimbas:(:(:(
5.aprīlis 2009, 12:10 | links
 
Vakar pirmoreiz pabiju uz vimbaam Ventaa. Ljoti skaista upe.Mani taa panjeema uz sitiena-jaaliek sarakstaa pirmajaa vietaa.Uudens liimenis augsts, zaales arii daudz nesa.Pirmaa doma bija- buus atpuuta bez copes. 7.00 pieteicaas pirmaa fisha ,uzreiz kljuva jautraak.Tad sekoja paaris kaartigi zacepi ar sisteemu apraushanu.Mainiijaam taktiku , un cope aizgaaja.Chomi dabuuja katrs pa padsmit, man astonjas, plus triis dabuuju pavilkt liidz krastam ,brikshnju deelj iepinaas ,aizgaaja, bet tomeer tas vilkshanas feelings ....
5.aprīlis 2009, 10:07 | links
 
kaza 242. man teikt, ka gaujā šitajā kafijā ar biezuiem nav ko darīt ar pludu. sameistaro divas gruntenes. Svinu mauc 150 gr un tad jau kaukā vinja tev tai straumē turēsies.
5.aprīlis 2009, 05:43 | links
 
Vakar aizbraucu uz Ventu! Liimenis it kaa augsts, bet noleemaam meegjinaat! Pa nakti pieteicaas vien plichi un raudas ! no riiita ap 9iem koleeģim pirmaa vimba! taalaak sekoja interesantas lietas ...saaka diezgan intensiivi njemt! beigu galaa braucaam peecpusdienaa maajaas ar 7aam vimbaam un kur nu veel taas dazjas ko neizvilkaam, jo par cik liimenis augsts tad vimbinja var viegli ieskriet kaut kaados chakšņos un tad viss..!
lielaakaa ..ganriiz 40cm ... Nu taa nekko sezonas atklaashanas reizee!? Jaazin tik vieta , jaamaak iemest gruntene :p ... un jaabuut arii mazliet veiksmei! UN ,Venta, gaidi mani lieldienaas!!! :)
4.aprīlis 2009, 20:03 | links
 
Ja nepielec vāgis no pirmās vai otrās reizes tad tas nav kodējs :)) Tā ir arī ar copi ja nesaprot no pirmā mājiena tad tālāk nav vērts skaidrot,jo tāvaitā nesapratīs kamēr pats nebūs to izkodis uz savas ādas...Ne asakas vīri.
3.aprīlis 2009, 22:52 | links
 
kaza242
Par tādiem nepiedzimst, bet paliek, katrs savas laimes kalējs. Nu nekā personīga, apvainotības kungs, ņem cepumu, brauc ciemos, pamācīšu!
3.aprīlis 2009, 19:27 | links
 
Ļoti atvainojos tev cienījamais Breka kungs! Piedodiet! Nu ja nevēlies atbildēt, tad netbildi vispār, neviss sāc kautko uzreiz buksēt! Visi nevar būt tādi vimbu pavēlnieki, kā Jūs kungs! Piedodiet vēlreiz!!!
3.aprīlis 2009, 16:42 | links
 
kaza242
Tu esi viena nekaunīga kaza, gribi lai visu uz paplātes pasniedz, mļin neesi slinks un paprasi mātei "GOOGLE"
VArbūt man noķert un Tev aizvest kūpinātu?
Vimba tagad dzīvo straumes kantē!
3.aprīlis 2009, 16:18 | links
 
bet labāk copēt straumītē, vai arī iespējams mierīgākā vietā tikt pie vimbas?
3.aprīlis 2009, 10:29 | links
 
kaza242
Biežāk ir 10-30cm no grunts
3.aprīlis 2009, 10:24 | links
 
tiešām rīt jubīlis man! :) Breks, no kā tas ir atkarīgs? Doma copēt Gaujā pie Ādažiem, upee ir daudz ķērāji, tā kā noraut pludu ir diezgan viegli, tādēļ arī gribu precizēt, vai laižot vidējā dziļumā ir cerība uz šo zivi?
3.aprīlis 2009, 10:20 | links
 
kaza242
Kā kuru reizi, bat parasti no 10cm-1.0 m no grunts!
3.aprīlis 2009, 10:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager