Vimbas

Man vimba labāk garšo kūpināta, bez nekādiem pribambasiem, izņemot sāli! Tikko izņēmu no kūpinātavas! Kas var būt labāks par šo! Tas uz diviem, informācijai tiem, kam skaitīt patīk!:) Divas jau galdā.
Protams, arī mazsālīta, vītināta un mareinēta vimba arī dikti laba!
Bet kūpināta super!

nelietotaajs, 21.aprīlis 2022, 20:05

Cukuru vajag, lai labāk asaciņa atlec vaļā un sāls labāk ievelkas +saspiests ķiploks, tad ar pietiek.
21.aprīlis 2022, 22:03 | links
 
nelietotaajs [21.04.22]: Man vimba labāk garšo kūpināta, bez nekādiem pribambasiem, izņemot sāli! Tikko izņēmu no kūpinātavas! Kas var būt labāks par šo! Tas uz diviem, informācijai tiem, kam skaitīt patīk!:) Divas jau galdā.
Protams, arī mazsālīta, vītināta un mareinēta vimba arī dikti laba!
Bet kūpināta super!
Skaisti!....tā ir īstā copes garša!;)
21.aprīlis 2022, 20:32 | links
 

Man vimba labāk garšo kūpināta, bez nekādiem pribambasiem, izņemot sāli! Tikko izņēmu no kūpinātavas! Kas var būt labāks par šo! Tas uz diviem, informācijai tiem, kam skaitīt patīk!:) Divas jau galdā.
Protams, arī mazsālīta, vītināta un mareinēta vimba arī dikti laba!
Bet kūpināta super!
21.aprīlis 2022, 20:05 | links
 
Willy [21.04.22]: Praviets [5m]: Ceturtdienas vimbas cepetis. Kas var būt labāks par šo.... Majonēzē ar dārzeņiem un galvenais asakas nāk viegli ārā. Nākošā dienā veidojas zivs želejā. Kad vēl, ja ne tagad...Čo ta daudz!?tur jau kādas 6-7vimbas!?skaties man!
Precīzi piecas, ļoti lielas....
21.aprīlis 2022, 19:17 | links
 
Praviets [21.04.22]: Ceturtdienas vimbas cepetis. Kas var būt labāks par šo.... Majonēzē ar dārzeņiem un galvenais asakas nāk viegli ārā. Nākošā dienā veidojas zivs želejā. Kad vēl, ja ne tagad...
Čo ta daudz!?tur jau kādas 6-7vimbas!?skaties man!
21.aprīlis 2022, 19:16 | links
 

Ceturtdienas vimbas cepetis. Kas var būt labāks par šo.... Majonēzē ar dārzeņiem un galvenais asakas nāk viegli ārā. Nākošā dienā veidojas zivs želejā. Kad vēl, ja ne tagad...
21.aprīlis 2022, 19:12 | links
 
edvinss [16.04.22]: To putuplasta bumbiņu liek uz parsto āķi vai uz plasmasas mormiškas
Uz parasto āķi, kam garāka kājiņa.
17.aprīlis 2022, 03:44 | links
 
Sveicināti! Kas ar vimbām Bauskas pusē notiek? Ir sākusi ņemt jau?
16.aprīlis 2022, 23:02 | links
 
nelietotaajs [16.04.22]: user1962 [58m]: edvinss [21:07]: Davis-Di Paldies un kādas krāsas plasmasa mormiškas ieteiktu ieteiktuVienkārši un efektīgi ir āķis ar spogulīti uz āķa kātiņa, bet ne lielu āķi. Ja labi ņem, ir likti karpu āķiPriekš kam jāliek karpu āķis, ja labi ņem?
Ja copes brīdī trakā nepaķeras nekas labāks. Iemetienā pieredzējis copmanis nostājās aizmugurē pa metienam. Metot norāvu sistēmu un steigā uzliku gatavu karpu sistēmu Zlēkās . 3 vimbas paņēms
16.aprīlis 2022, 22:41 | links
 
Atceros, kā astoņdesmitajos gados uz sveces āķus karsējām un locījām lēzenākus un no sadauzītiem pagriezienu un aizmugurējo lukturu stikliem kausējam virsū pērlītes un sanāca plastmasas mormiškas, bet tas uz pludiņu tikai, ēsmā baltais ar motili.
Uz gruntenēm nekādas mormišakas nelietojam, parasts āķis ar garāku kātiņu un mēslu sliekas vai pat naktstārps.
Mūsdienās ar katru gadu vien vairāk un vairāk jau sāk izvirst :D
16.aprīlis 2022, 22:41 | links
 
To putuplasta bumbiņu liek uz parsto āķi vai uz plasmasas mormiškas
16.aprīlis 2022, 22:22 | links
 
user1962 [16.04.22]: edvinss [21:07]: Davis-Di Paldies un kādas krāsas plasmasa mormiškas ieteiktu ieteiktuVienkārši un efektīgi ir āķis ar spogulīti uz āķa kātiņa, bet ne lielu āķi. Ja labi ņem, ir likti karpu āķi
Priekš kam jāliek karpu āķis, ja labi ņem?
16.aprīlis 2022, 22:14 | links
 
edvinss [16.04.22]: Esmu dzirdējis par tiem putuplasta gabaliņiem,tie ir kaut kur speciāli nopērkami vai vienkārši putuplasta gabaliņu sprauž uz āķa
Smaržai un krāsai nav nozīmes. Neesmu noverojis. Ideāli stradā arī parasatā putuplasta granuliņa.
16.aprīlis 2022, 22:06 | links
 
nelietotaajs [26.03.22]: Šodien no apm 5 lītdz 10tiem biju Garozas rajonā un cietu totālu fiasko! Viena vimba, viena rauda un viena nerealizēta cope. Mēģināju gan pavadu garumus, gan āķa izmērus utt. Rezultāts nemainīgs. Ja no rīta vēl izskatījās daudz maz ok, tad pirms 8ņiem sāka tā pūst, ka viss gāja pa gaisu. Arī copes pazuda. Metu mieru.
Katrā copes bodē ir nopērkami ar visādām smaržām.
16.aprīlis 2022, 21:59 | links
 
Esmu dzirdējis par tiem putuplasta gabaliņiem,tie ir kaut kur speciāli nopērkami vai vienkārši putuplasta gabaliņu sprauž uz āķa
16.aprīlis 2022, 21:41 | links
 
edvinss [16.04.22]: Davis-Di Paldies un kādas krāsas plasmasa mormiškas ieteiktu ieteiktu
Vienkārši un efektīgi ir āķis ar spogulīti uz āķa kātiņa, bet ne lielu āķi. Ja labi ņem, ir likti karpu āķi
16.aprīlis 2022, 21:41 | links
 
Cik pēdējas reizes copēju, mazais kumoss rullēja. Garneli pat mēģinajis neesmu. 2 baltie + 2 pinki uz 12# āķīša un viss notiek.
Pat, ja neplāno strādāt ar barotavu, rekomendēju copēt ar vienu mazu āķi, garā pavadā! Ja vēl uz šī āķa pirms tārpiņiem uzliksi putuplasta granuliņu, lai tie tarpiņi plederējas straumē tai pavadā, domāju, ka novertēsi rezultātu!
16.aprīlis 2022, 21:34 | links
 
user1962 Paldies par padomu
16.aprīlis 2022, 21:15 | links
 
edvinss [16.04.22]: Davis-Di Paldies un kādas krāsas plasmasa mormiškas ieteiktu ieteiktu
Neaizmirsti, ka ēsma svarīga, piemēram, garnele plus baltie vai pinki
16.aprīlis 2022, 21:14 | links
 
Davis-Di Paldies un kādas krāsas plasmasa mormiškas ieteiktu ieteiktu
16.aprīlis 2022, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager