Vimbas

taa cereju ka 6dien pavilksu kadu vimbinu ventaa,bet taa rezultataa tris copes un 1realizeta(raudina);)bet jau pirmdien upe pa metru pacelas un saka pluust lielaa varza pa udens virsu;(zeel,sezonu isti nepaspeju atklaat;(
31.marts 2009, 21:45 | links
 
P.S. principā man jau po#$%^j, tik diezgan izbrīnēts biju...
31.marts 2009, 16:04 | links
 
kāpēc gan neatklātu par brekšu vai foreļu vietām? Īpaši jau brekšu - kuri ir nejēgā daudz?? Tāpēc, ka tās ir "tavas" vietas, bet uz tādu Irbi tu reizi 3 gados aizbrauc? Neredzu nekādas loģikas...
un ne jau par godīgajiem copmaņiem mēs te runājam ;)
31.marts 2009, 16:03 | links
 
Tai upē pat vēdzeļojot bieži pieķeras tie.
31.marts 2009, 15:44 | links
 
labi......šoreiz ir runa par taimiņiem un vimbām, ai,ai,ai Jurčiks palaida muti....ko neteiksi!!!!! bet palasi vairāk par citām sugām zivju un tad redzēsi kā čaļi apspriež līdaku vietas, brekšu vietas un visas pārējās vietas.....man nav žēl ja citi arī aizbrauc uz kādu labu vietu palauzt kaifu ..... un runa ir par lašveidīgajiem, kurus kā zināms nedrīgst paturēt lomā!!!! tad kāda hrena pēc man būtu kas slēpjams, jo kaitējumu dabai nenodara......tas par godīgajiem copmaņiem!!!!!!
brakaņeri tās vietas jau zināja vēl pirms šis saits tika dibināts un daudz labāk par mani!!!!!! Bet var teikt lielu paldies inspektoriem kuri šo upi no tiem ir atbrīvojuši un lašveidīgo tur tagad ir vairāk nekā varbūt vajadzētu, ja pat vmbu noķert ir grūtāk nekā taimiņu.....nu nesaskatu es panikai iemeslu!!!!!!
jā...ja tu man tagad prasītu vietu kur es ķeru brekšus vai foreles, nu sory, bet to gan es tā vienkārši tev neatklātu!!!!!
31.marts 2009, 15:40 | links
 
jurchix,
nu nav tev taisnība. Ne jau visu laiku taimiņi tur ir izvelkami. Vietu pēc taviem foto laikam tikai dunduks neatpazītu. Parasti tā neviens nebazūnē! Kad tu pēdējoreiz esi manījis tik izsmeļošu informāciju par konkrētu, zivīgu vietu??? Ir vesels lērums ļaužu, kas nereģistrējās portālos, bet tik sēž, lasa un gaida šāda tipa informācijas un āāāiiiziet! Cerēsim uz inspektoru modrību. Parasti tur kāds tiek satikts ;)
31.marts 2009, 15:25 | links
 
nedomāju ka kāds nezinātu ka irbē ir taimiņi..:):):)
tikai tos ir arī jāatrod un vēl jānoķer.....un visam pa labu tur arī inspektori apgrozās regulāri!!!!
Vimbas šogad labāk copējas uz sarkano slieku un baltā kokteili!!!!
31.marts 2009, 13:54 | links
 
Andri 23. Kas Šogad garšo vimbām? Jo kā gads tā citi gardumi.
30.marts 2009, 21:55 | links
 
svetdien lielupee gandrīz pa metru bija pacēlies ūdens,nenormāli bačus nesa, cik biju izriņķojis vietas,dzirdēju ka viena vimba bija noķerta.bet sestdien bija ideāla copes diena,viena otra liela vimbiņa.Gala rezūltāts,kūpinātava tiek karsēta :)
30.marts 2009, 19:09 | links
 
Nresatraucies, tad jau Gauja un Salaca būtu makšķernieku apsēsta. Copes raidījumi pa TV būtu anonīmi un neteiktu kur copē :)
30.marts 2009, 18:20 | links
 
piekrītu tev! jurcikam tiesam nevajadzētu tik daudz stāstīt kur tik labi ķeras taimiņi!!!!!!!
30.marts 2009, 15:53 | links
 
Jurchix-
nu izbazūnē vēl pa visiem iespējamajiem medijiem par taimiņu paradīzi - riktīgs kirdik arī šai upei būs :(((
Īsto mērķzivi (cik saprotu - vimbu) ar kādu noķērāt?
30.marts 2009, 10:01 | links
 
Piektdien pirmoreizi savā copmaņa stāžā aizgāju uz vimbām Lielupē ( aiz sarkanās mājas) , pirms tam izlasīju kolēģu komentārus, Roļa albūmā( paldies viņam) izpētīju grunteņu sistēmas , pēc darba 2,5 stundu laikā 7copes, divas nogulēju, divas pieķērās ,bet pusceļā aizgāja, trīs smukas dabūju 570-580 gramus, 37cm garas.
Svētdien notupēju tanī pašā vietā -divas copes, viena tukša , vienu skaistuli dabūju( iemesls varētu būt lietus, ūdens kā kafija ar pienu, daudz zāles, 10-20 min., jātīra,jāpārmet.
30.marts 2009, 08:54 | links
 
NU TAD BEIDZOT......A TO VEČI DOMĀ KA ES DZENU ZOSI!!!!!
29.marts 2009, 20:59 | links
 
tūlīt ielikšu bildes no copes irbē!
29.marts 2009, 20:59 | links
 
Nekādu aizvainojumu...:):):) bet zinot situāciju citās upēs tad par irbi varu droši teikt "taimiņu paradīze" !!!
29.marts 2009, 17:21 | links
 
jurchix Piedod ja aizvainoju,taču neko sliktu nebiju domājis.Vienkārši man nekad vēl nav paveicies ar tiem taimiņiem.Ar cieņu...
29.marts 2009, 16:02 | links
 
nu nepatīk tai vimbai tās krasās laika maiņas, te sals ,te saulīte, te lietus.....Būs jāpagaida kad nostabilizēsies tie laika apstākļi un tad jau būs OK !!!!!
29.marts 2009, 12:58 | links
 
es vakar pārsalu izliju un pat copi neredzēju:)))
bijām trīs veči, tātad seši kāti un no 13:30 - 18:00 neviena cope, tas Gaujā Siguldas apkaimē
29.marts 2009, 12:52 | links
 
SORRY....bildes un video būs biku vēlāk!!!!! :):):)
29.marts 2009, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager