Vimbas

Varbūt kāds zin kāda situācija Valmieras pusē ar vimbām?

clishe, 24.marts 2022, 12:27

facebookā veči rakstija, ka klusums
24.marts 2022, 14:49 | links
 
Varbūt kāds zin kāda situācija Valmieras pusē ar vimbām?
24.marts 2022, 12:27 | links
 
Lielupe pagājušo nedēļu nedeva, tad šorīt Venta uzreiz, daudz un līdz saullēktam.... Sākumā sametu 2 kāti un trešais rezervē, bet kulminācijā varēja apkalpot tikai vienu! Uzleca saulīte un iestājās miers ar retu bakstīšanos. Nu ja ne, tad ne. Savācu savu normu un braucu mājas. Sanāca vēlākas brokastis jau mājas. Ar tām vimbām ......ux!
22.marts 2022, 20:45 | links
 
kāda situācija Ventā ap Skrundu? Ir kāds bijis?
22.marts 2022, 09:34 | links
 
Spinings27 [19.03.22]: Mēmelē
Kurš Mēmeles posms?
21.marts 2022, 19:52 | links
 

Bilde gan tada nekada.
Šodien venta no 19:00-20:20
4 dabuju krastā, un 2 vel nokrita.
Cope ļoti aktīva
21.marts 2022, 00:25 | links
 
Šodien Ventā norma stundā. Lielākā 42cm 750g.
20.marts 2022, 22:19 | links
 
Ventā viss ir labi :)
20.marts 2022, 21:45 | links
 
Brekshazobi [20.03.22]: Lielupē šodien viss ok, laiciņš pasaka, strādāja garnele un baltais ..

xctaps,

Kurā pusē un cikos labāk ņēma?
Netālu no Jelgavas, sāka labāk ņemt kad sāka izklīst migla, pirms desmitiem, ap 13 jau aizbraucu ...
20.marts 2022, 17:29 | links
 
Lielupē šodien viss ok, laiciņš pasaka, strādāja garnele un baltais ..

xctaps,


Kurā pusē un cikos labāk ņēma?
20.marts 2022, 17:24 | links
 
Lielupē šodien viss ok, laiciņš pasaka, strādāja garnele un baltais ..

20.marts 2022, 17:09 | links
 
Šodien Irbē,jūras galā ne piesitiena.
20.marts 2022, 16:21 | links
 
vai leišu pusē , tur ņem cik grib
20.marts 2022, 09:21 | links
 

Mēmelē
19.marts 2022, 23:43 | links
 
BMWPower [19.03.22]: BMWPower [24m]: Vimbas.
Tu tās vimbas privātā udenstilpnē makšķerēji?
19.marts 2022, 20:47 | links
 
BMWPower [19.03.22]: Vimbas

.
19.marts 2022, 20:20 | links
 
Vimbas
19.marts 2022, 20:18 | links
 
Praviets [19.03.22]: Praviets [18:23]: skiperis [16:41]: Vimbu copē es arī ,copi beidzot, katru zivi piebeidzu. Jautājums vairāk noteikumu sacerētājiem - kā ievērot noteikumus stinšu un reņģu copē??? Kautkā neesmu redzējis, ka katrai reņģei kāds mēģinātu ielauzt galvaskausu!!! Bet, principā, par to var sodīt ;)))Paldies Tev par netiešu atbalstu. Te ir maz cilvēku, kas saprot par ko ir runa un vēl mazāk valdībā cilvēku, kas ir kompetenti profesionālās lietās, lai logiskus cirkularus spētu uzrakstīt, bet savus likumus veido tikai ES politisko vadmotīvu vadīti bailēs no rīkstes un sankcijas. Domāt ar savu galvu ir dabas dots tikai nedaudzajiem, bet runāt atļauts tikai patiesi patstāvīgajiem un neatkarīgajiem. Tev pēc būtības, kas nesaprot, ir 100% taisnība. Ar ko atšķiras mazas zivs ciešanas no lielās zivs. Es to uzrakstīju tādēļ, ka dubults neplīst..... :).Atvaino, domāju ne Tev, bet priekš tiem, kas nesaprot. Tas tā, lai nebūtu pārpratumu. Akliem, bailīgiem cilvēkiem vienmēr būs jābūt likumu paklausīgiem, jo tad nav jāpiepūle smadzenes, vai jābaidās no "pareizajiem" sodiem. :).
Pravieti,
Čemodan, vokzal....!
19.marts 2022, 19:31 | links
 
Praviets [19.03.22]: skiperis [16:41]: Vimbu copē es arī ,copi beidzot, katru zivi piebeidzu. Jautājums vairāk noteikumu sacerētājiem - kā ievērot noteikumus stinšu un reņģu copē??? Kautkā neesmu redzējis, ka katrai reņģei kāds mēģinātu ielauzt galvaskausu!!! Bet, principā, par to var sodīt ;)))Paldies Tev par netiešu atbalstu. Te ir maz cilvēku, kas saprot par ko ir runa un vēl mazāk valdībā cilvēku, kas ir kompetenti profesionālās lietās, lai logiskus cirkularus spētu uzrakstīt, bet savus likumus veido tikai ES politisko vadmotīvu vadīti bailēs no rīkstes un sankcijas. Domāt ar savu galvu ir dabas dots tikai nedaudzajiem, bet runāt atļauts tikai patiesi patstāvīgajiem un neatkarīgajiem. Tev pēc būtības, kas nesaprot, ir 100% taisnība. Ar ko atšķiras mazas zivs ciešanas no lielās zivs. Es to uzrakstīju tādēļ, ka dubults neplīst..... :).
Atvaino, domāju ne Tev, bet priekš tiem, kas nesaprot. Tas tā, lai nebūtu pārpratumu. Akliem, bailīgiem cilvēkiem vienmēr būs jābūt likumu paklausīgiem, jo tad nav jāpiepūle smadzenes, vai jābaidās no "pareizajiem" sodiem. :).
19.marts 2022, 18:36 | links
 
skiperis [19.03.22]: Vimbu copē es arī ,copi beidzot, katru zivi piebeidzu. Jautājums vairāk noteikumu sacerētājiem - kā ievērot noteikumus stinšu un reņģu copē??? Kautkā neesmu redzējis, ka katrai reņģei kāds mēģinātu ielauzt galvaskausu!!! Bet, principā, par to var sodīt ;)))
Paldies Tev par netiešu atbalstu. Te ir maz cilvēku, kas saprot par ko ir runa un vēl mazāk valdībā cilvēku, kas ir kompetenti profesionālās lietās, lai logiskus cirkularus spētu uzrakstīt, bet savus likumus veido tikai ES politisko vadmotīvu vadīti bailēs no rīkstes un sankcijas. Domāt ar savu galvu ir dabas dots tikai nedaudzajiem, bet runāt atļauts tikai patiesi patstāvīgajiem un neatkarīgajiem. Tev pēc būtības, kas nesaprot, ir 100% taisnība. Ar ko atšķiras mazas zivs ciešanas no lielās zivs. Es to uzrakstīju tādēļ, ka dubults neplīst..... :).
19.marts 2022, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager