Vimbas

Nedaudz piecērtu uz augšu feederiti un ir zivs galā ;) ! Jā bet ir vīri kas cērt tā ka liekas zivij galvu noraus ;))

Jolantaartis, 9.aprīlis 2021, 12:30[/quote]

Tas gan. Esmu redzējis grunteņotājus kas vimbas velk ārā tādā stilā kā tunčus okeānā ar ielo multu.:)
9.aprīlis 2021, 14:50 | links
 
MV-F [09.04.21]: MV-F [47m]: Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?

Sams122, 9.aprīlis 2021, 09:22

Atkarībā no copes stila. Ja rauj zivi krastā pār plecu tad jau vajag pamatīgu striķi. Ja velk normāli tad arī normālas auklas.
Es lietoju 0.12-0.14 Colmic Fishing Line NXGEN NX80 vai Milo Krepton Ghost Line. Bez problēmām. Pavadas garums 0.3-0.5m.Katrs coppē ka grib ! Vari ķert ar saviem diegiem bet es ķeru ar normālu auklu , toties droši ! Vimba nav tā zivs kur diegi jāliek ! Vienīgi stroft auklu var tievāku likt , jo tiešām stipra aukla ! Tā lūk !

Jolantaartis, 9.aprīlis 2021, 12:06

Diemžēl Colmic un Milo auklas pārspēj Stroftu. Un Stroft aukas ir bišķi resnākas nekā norādīts, tāpēc maldīga stiprība.
Kaut gan tās ir labākās aiz Colmic un Milo auklām. Stoftu arī dažreiz lietoju.
Var jau būt ;) tiešām nezinu ! Man kādi 10 rullīši mētājas pa kasti ar visādām pavadu auklām ;) , ņemu tik un sienu ;) ! Vajadzēs nopirkt un pārbaudīt tās auklas !
Bet pār plecu necērtu ;)) !
Nedaudz piecērtu uz augšu feederiti un ir zivs galā ;) ! Jā bet ir vīri kas cērt tā ka liekas zivij galvu noraus ;))
9.aprīlis 2021, 12:30 | links
 
MV-F [47m]: Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?

Sams122, 9.aprīlis 2021, 09:22

Atkarībā no copes stila. Ja rauj zivi krastā pār plecu tad jau vajag pamatīgu striķi. Ja velk normāli tad arī normālas auklas.
Es lietoju 0.12-0.14 Colmic Fishing Line NXGEN NX80 vai Milo Krepton Ghost Line. Bez problēmām. Pavadas garums 0.3-0.5m.Katrs coppē ka grib ! Vari ķert ar saviem diegiem bet es ķeru ar normālu auklu , toties droši ! Vimba nav tā zivs kur diegi jāliek ! Vienīgi stroft auklu var tievāku likt , jo tiešām stipra aukla ! Tā lūk !

Jolantaartis, 9.aprīlis 2021, 12:06


Diemžēl Colmic un Milo auklas pārspēj Stroftu. Un Stroft aukas ir bišķi resnākas nekā norādīts, tāpēc maldīga stiprība.
Kaut gan tās ir labākās aiz Colmic un Milo auklām. Stoftu arī dažreiz lietoju.
9.aprīlis 2021, 12:13 | links
 
MV-F [09.04.21]: Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?

Sams122, 9.aprīlis 2021, 09:22

Atkarībā no copes stila. Ja rauj zivi krastā pār plecu tad jau vajag pamatīgu striķi. Ja velk normāli tad arī normālas auklas.
Es lietoju 0.12-0.14 Colmic Fishing Line NXGEN NX80 vai Milo Krepton Ghost Line. Bez problēmām. Pavadas garums 0.3-0.5m.
Katrs coppē ka grib ! Vari ķert ar saviem diegiem bet es ķeru ar normālu auklu , toties droši ! Vimba nav tā zivs kur diegi jāliek ! Vienīgi stroft auklu var tievāku likt , jo tiešām stipra aukla ! Tā lūk !
9.aprīlis 2021, 12:06 | links
 
Hamurapi [09.04.21]: Tak ko jūs ņematies!? Nepārkāpiet likumus un nebūs galva jālauza par to kurš krata vai nekrata...
Zelta vārdi! Kas vainīgs, tas bailīgs.

Īpaši te viens tāds, kuram nekad neapmierina likumi, tad vimbas par maz var ņemt, butes par maz var ņemt, Varkalī liegumi, un tagad vēl pie upes pārbaudes... Nu nekāda brīvība.
Šim mūžīgajam čīkstulim jau pierē zīmogs un viss skaidrs, ko dara pie ūdeņiem
9.aprīlis 2021, 11:40 | links
 
Tak ko jūs ņematies!? Nepārkāpiet likumus un nebūs galva jālauza par to kurš krata vai nekrata...

Hamurapi, 9.aprīlis 2021, 10:11


Tā ir. Kaš kaiš visu dienu copēt kaut vai 100 vimbas, bet vest mājas 5. Uz doto brīdi tā ir likumā, neko darīt.
9.aprīlis 2021, 11:24 | links
 
Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?

Sams122, 9.aprīlis 2021, 09:22


Atkarībā no copes stila. Ja rauj zivi krastā pār plecu tad jau vajag pamatīgu striķi. Ja velk normāli tad arī normālas auklas.
Es lietoju 0.12-0.14 Colmic Fishing Line NXGEN NX80 vai Milo Krepton Ghost Line. Bez problēmām. Pavadas garums 0.3-0.5m.
9.aprīlis 2021, 11:22 | links
 
Neviens mani nekad nav pārbaudījis, varbūt tāpēc, ka uzskatāmi visas vimbas beru un laižu vaļā un tikai ļoti reti pa kādai paņemu. Ja laba cope, tad pavadām, āķiem un ēsmām nav nozīmes vispār, tas ir pārbaudīts praksē nevienu vien reizi. Bet gadās, ka strādā tikai garas, smalkas pavadas galā mazs āķītis ar pāris baltajiem.
9.aprīlis 2021, 11:21 | links
 
Citreiz gadās ļoti cimperlīga cope, tad lieku 0.14 mm un metrs+ garumā ar 12,14 nr āķi, bet kā ķērās normāli tad standartā 0.16-0.20 un 70 cm garums.
9.aprīlis 2021, 10:52 | links
 
Hamurapi [09.04.21]: Tak ko jūs ņematies!? Nepārkāpiet likumus un nebūs galva jālauza par to kurš krata vai nekrata...
Tieši tā ;)) !
9.aprīlis 2021, 10:34 | links
 
Sams122 [09.04.21]: Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?Ex
Es lieku 0,20 mm vimbām un bēdu nezinu ! Nav jādomā velkot zivi : noplīsīs vai nenoplīsīs ;)) !
9.aprīlis 2021, 10:32 | links
 
Tak ko jūs ņematies!? Nepārkāpiet likumus un nebūs galva jālauza par to kurš krata vai nekrata...
9.aprīlis 2021, 10:11 | links
 
Pēc būtības apskate ir līdz tam brīdim, kamēr tu pēc varas pārstāvja lūguma pats ar savām rociņām viņam interesējošo mašīnas saturu izrādīsi. Cik zinu, tad tas neaprobežojas tikai ar bagāžnieka un pārsega atvēršanu. Kratīšana ir KPL procesuāla darbība, t.sk. slēpņu meklēšana un personas izģērbšana, ja nepieciešams.
9.aprīlis 2021, 09:57 | links
 
Es domāju, ka reidi ir atrunāti, un policija drīkst pārbaudīt mašīnas. Varbūt arī inspektori tikai novēro no malas un padod ziņu kurus pārbaudīt.
Jebkurā gadījumā noteikumiem ir kāds pamatojums un tie ir paredzēti, lai tos ievērotu.
Nu apiet, protams, ka arī var.
9.aprīlis 2021, 09:27 | links
 
Kada izmera pavadiņu jus liekat uz vimbam?
9.aprīlis 2021, 09:22 | links
 
Tētelē pārbaudes reidus veic valsts policija, inspektori nav redzēti.
9.aprīlis 2021, 08:12 | links
 
Manuprāt ar šo pilnibā pietiek:
"apturēt transportlīdzekli un veikt tā apskati, ja ir pamats domāt, ka transportlīdzekļa vadītājs pārkāpis ceļu satiksmi reglamentējošo normatīvo aktu prasības vai transportlīdzeklis tiek izmantots likumpārkāpuma izdarīšanā."
Katrā ziņā pār baudīt auto saturu, vēl pie kam uz autoceļa, drīkst tikai VP darbinieks. Inspektori pat apturēt auto nevar. Ja nu vienigi lai novēlētu veiksmīgu mājupceļu! Tāpēc izskatās, ka stāstā par to, ka mašīnas inspektori ir kratījuši izbraucot tām uz šosejas, kau kas pietrūkst vai arī neatbilst patiesībai.
9.aprīlis 2021, 07:40 | links
 
Tieši tā viņiem ir tiesības veikt auto virspusēju apskati nevis kratīšanu.
9.aprīlis 2021, 07:15 | links
 
 
No kura brīža inspektoriem ir tiesības pārbaudīt mašīnas?

skeps, 8.aprīlis 2021, 21:32

Viņiem ir tiesības veikt mantu apskati tiešā ūdens tuvumā, un ja viņi ir kopā ar policiju, tad jau policija darbojas. Policijas rīkojums pildot dienesta pienākumu ir saistošs visiem un ir jāizpilda, bet to var pēc tam apstrīdēt.
https://www.vvd.gov.lv/lv/jaunums/ari-turpmak-sabiedriskie-vides-inspektori-veiks-zvejas-un-makskeresanas-kontroli
https://lvportals.lv/skaidrojumi/310538-policijas-darbinieka-tiesibas-apturet-transportlidzekli-un-veikt-ta-apskati-2019
8.aprīlis 2021, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager