Vimbas

Pie manis vēl no pagājušā gada rimi maisiņs ar vītinātām vimbām saldētavā guļ. Nesaprotu to ažiotāžu ar tām. Ja aizbrauktu paķert tad tikai lai paķertu, bet attēdies esmu pa pilno. Tikai kāpēc pie mums to zivi tur gandrīz zelta godā un ir drastiski ierobežojumi, kamēr jūrā to zvejo nepajokam un visu izmēru. Igaunijā lūdzu ķer cik vēlies. Zive nav apdraudēta, bet liegums tāds it kā palikusi 1 tonna.
31.marts 2021, 06:18 | links
 
Arī pēc darba aizskrēju līdz upei (Jelgava - Pils sala), vieni vienīgi pliči un pāris raudas, ar 2 h pietika, gan jau citreiz ...
30.marts 2021, 22:41 | links
 
uz mikrodžigu ir reāli vimbu paspiningot? Esmu dzirdējis ka tā arī ķerot..varbūt kāds no pieredzes var kko paatāstīt kā to darīt?
30.marts 2021, 21:46 | links
 
Tas Lielupē, nedaudz virs Teteles.
30.marts 2021, 21:26 | links
 
Šodien pēc darba ap 17.00 aizskrēju līdz upei! Vimba līdz pat tumsai ķērās lopā! Fīderis, 70cm 0.14 pavada un 12# āķis. 2-3 baltie pluss....
Rīt būs labais kūpiņš!
30.marts 2021, 21:24 | links
 
Vakar no 9 vakara līdz 11 6 smukas vimbas, parasts tārps uz parastas gruntenes sistēmām , bez barotavām ... pēc copes visas smuki peld atpakal , lai priecētu vēl kādu copmani. Lai veicas

Babillon, 28.marts 2021, 22:04

Būtu labāk kādiem vecāka gadagājuma kaimiņiem aiznesis, novērtētu! Jūrā viņu pietiek, mums izdomāta tikai norma.
30.marts 2021, 21:21 | links
 
KristapsS [30.03.21]: Sadomāju vimbas uz pludiņa paķert.Aizbraucu uz Bausku un aplauzos!
Uz fīdera pa kādai vilka.Mājās braucot,iebraucu Tetelē,tur uz fīdera normāli ķērās.
30.marts 2021, 17:42 | links
 
Sadomāju vimbas uz pludiņa paķert.Aizbraucu uz Bausku un aplauzos!
30.marts 2021, 17:41 | links
 
Sveiks visiem! Salacā tagad vimba ir virs Staicele?
29.marts 2021, 14:35 | links
 
Vakar Bauska. Pie upes biju ap 7 no rīta, priekšā jau bija kādi 25-30 makšķernieki. Uz pluda sākumā kāds kaut ko vilka. Makšķerēju ar fīderi. Normu saķēru 20 minūtēs, pēc tam jau sākas- lielāku noķer, mazāko atlaid. Kopä noķēru pāri par 30 vimbām. 5 lielākäs 800+ grami aizceļoja mājās.
29.marts 2021, 08:20 | links
 
Vakar no 9 vakara līdz 11 6 smukas vimbas, parasts tārps uz parastas gruntenes sistēmām , bez barotavām ... pēc copes visas smuki peld atpakal , lai priecētu vēl kādu copmani. Lai veicas
28.marts 2021, 22:04 | links
 
nelietotaajs [27.03.21]: Tādu copmaņu aktivitāti kā šodien, netiku vēl novērojis! Visi nocietušies!:)
Tetelē jau 3 no rīta brīvu pleķīti nevarēja atrast. Cilvēki ar teltīm, ugunskuriem utt.
Pārbraucu uz Garozu. Tur vietu atradu. Ne to labāko, bet tomēr. Ap 4.30 arī tur vairs vietu nebija, bet mašīnas tik brauca un brauca, cerībā atrast kādu vietu.
Cope gan švaka. Man 2 vimbas un divas nopūdelētas copes, kolēģim viena zivs un pārs copes. Pārējiem līdzīgi, izņemot vienu čali, kurš saķēra +-10 vimbas. Kas par fišku, tā ar neatkodu. Vienīgi tas, ka viņš āķa vietā lika mormiškas.
personiigi jau visus pedejos gadus iesakot vimbu copi , kamer udens auksts lieku plastmasas mormenes, sogad strada spilgti dzeltena
bariba trapijas trapers ziemas ar tiem krikumiem tad ari bija sogad labaka cope
28.marts 2021, 07:38 | links
 
Lielupe, aiz Dubultiem. Laiks bij labs! Pamērcēju copenes, patrennēju spoles pēc ziema migas, bet copes nevienas...! Citu gadu, kaut ķīši uzjautrināja!
27.marts 2021, 22:54 | links
 
Laicins smuks protams ka aktivitāte liela. Bārtā vimba kopš februāra jau ņem:):) un tīri smukas
27.marts 2021, 22:15 | links
 
nelietotaajs [27.03.21]: Tādu copmaņu aktivitāti kā šodien, netiku vēl novērojis! Visi nocietušies!:)
Tetelē jau 3 no rīta brīvu pleķīti nevarēja atrast. Cilvēki ar teltīm, ugunskuriem utt.
Pārbraucu uz Garozu. Tur vietu atradu. Ne to labāko, bet tomēr. Ap 4.30 arī tur vairs vietu nebija, bet mašīnas tik brauca un brauca, cerībā atrast kādu vietu.
Cope gan švaka. Man 2 vimbas un divas nopūdelētas copes, kolēģim viena zivs un pārs copes. Pārējiem līdzīgi, izņemot vienu čali, kurš saķēra +-10 vimbas. Kas par fišku, tā ar neatkodu. Vienīgi tas, ka viņš āķa vietā lika mormiškas.
Noteikti tas džeks bija trāpījis apsēsties uz vienīgā padziļinājuma tajā rajonā.Ūdens jau tagad diezgan zems un dzidrs,lai mormiška būtu copes uzlabotāja.Šogad biju dažas reizes,ķēru uz parasta 12 nr. āķa.Svarīgi ir bieži pārmest,lai tad,kad bariņš peld garām,tam tur būtu ko ēst.Vimbu uzmanību labi piesaista tie dzeltenie un sarkanie krikumi.Traperim ir tādi,gan jau arī citiem ražotājiem.Izvelkot zivi,tie citreiz pat no mutes krīt laukā.
27.marts 2021, 22:07 | links
 
Šodien braucu uz verņaku lai godam ar kādu zivi atklātu sezonu. Wimbas baigi cimperliga. Visām āķis pašos lūpas galiņiem tā kā žora nav vēl. Un jāpastrada bija lai pieeju atrastu. Kopā gandrīz norma smukas 35 40 cm. A nju ja tas biku zem Goldingenas.
27.marts 2021, 18:20 | links
 
Tādu copmaņu aktivitāti kā šodien, netiku vēl novērojis! Visi nocietušies!:)
Tetelē jau 3 no rīta brīvu pleķīti nevarēja atrast. Cilvēki ar teltīm, ugunskuriem utt.
Pārbraucu uz Garozu. Tur vietu atradu. Ne to labāko, bet tomēr. Ap 4.30 arī tur vairs vietu nebija, bet mašīnas tik brauca un brauca, cerībā atrast kādu vietu.
Cope gan švaka. Man 2 vimbas un divas nopūdelētas copes, kolēģim viena zivs un pārs copes. Pārējiem līdzīgi, izņemot vienu čali, kurš saķēra +-10 vimbas. Kas par fišku, tā ar neatkodu. Vienīgi tas, ka viņš āķa vietā lika mormiškas.
27.marts 2021, 13:32 | links
 
Šoreiz arī es paliku tukšā, spriežot pēc laika prognozēm, jāpaciešas vēl kādas pāris nedēļas. Garozā tautas traki daudz. Vai tikai man tā šķiet, ka vimbu kārotāju ar katru gadu vairāk un vairāk.
27.marts 2021, 12:09 | links
 
nelietotaajs [27.03.21]: Willy [39m]: nelietotaajs [9:14]: kralis [7:38]: Kāds kko izvelk arī???Jā. Divas raudas un viena vimba.Izklausās nopietni!;)Viss notiek! Nu jau trīs raudas un divas vimbas!:)
Super!Laiciņš labs,zivtiņa ir...kur vēl labāk!?;)
27.marts 2021, 10:55 | links
 
MV-F [26.03.21]: Tiko biju pirms Ānes. Vimbu niht, tikai viena cope.
Braukšu otrdien.
No rīta biju staļğenē, straume liela, zivis neviens neredzēja arī es.
27.marts 2021, 10:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager