Vimbas

Willy [27.03.21]: nelietotaajs [9:14]: kralis [7:38]: Kāds kko izvelk arī???Jā. Divas raudas un viena vimba.Izklausās nopietni!;)
Viss notiek! Nu jau trīs raudas un divas vimbas!:)
27.marts 2021, 10:44 | links
 

Kuldīgā arī gribētāju daudz...
27.marts 2021, 10:28 | links
 
Šorīt no 5-30 līdz 9-30 pie Baltās kāpas nevienas vimbas!
27.marts 2021, 10:18 | links
 
nelietotaajs [27.03.21]: kralis [7:38]: Kāds kko izvelk arī???Jā. Divas raudas un viena vimba.
Izklausās nopietni!;)
27.marts 2021, 10:09 | links
 
kralis [27.03.21]: Kāds kko izvelk arī???
Jā. Divas raudas un viena vimba.
27.marts 2021, 09:14 | links
 
Kāds kko izvelk arī???
27.marts 2021, 07:38 | links
 
Tetelē šorīt jau 3 no rīta vietu nav!
27.marts 2021, 05:48 | links
 
Bauskā vimbas sāk pamazam aktivizēties,šodien atbraucu uz dienas copi,bet izrādījās ka labi ņēmušas no rīta sešos.....Tātad jāgaida pēcpusdiena...Iesila gaiss,varbūt arī ūdens,sajutām arī copi. Tuvākie kaimiņi saķēra +- normas,es tāpat. Vēl 5 dienas bezmaksas cope !!!
26.marts 2021, 23:23 | links
 
Tiko biju pirms Ānes. Vimbu niht, tikai viena cope.
Braukšu otrdien.
26.marts 2021, 16:50 | links
 
:) Nevienā acī nav žēl, kupla ģimene! Jo arī nesaprotu kapē pie mumsīm šī zivs svēto kārtā iecelta ! Ak, te jau rakstija - licenses !
26.marts 2021, 08:14 | links
 
Jon-Hill [26.03.21]: Valmierasvim,,, tas nav kašķis, bet tīri formāli sievai vajag MK,, sīčus vajag ņemt līdz :b
Šogad var nopirkt MK vienai dienai! Maksā 1.50€.!
26.marts 2021, 07:15 | links
 
Valmierasvim,,, tas nav kašķis, bet tīri formāli sievai vajag MK,, sīčus vajag ņemt līdz :b
26.marts 2021, 07:08 | links
 
Labadiena!

Šeit nedaudz interaktīvāka un drāmas pilna episode par vimbu ķeršanu adekvātajā sezonā - kā tad juanie buki ķer vimbas? Ar humora devu un informācijas pilna sērija kā mēs ķeram vimbas (ar rezultātiem)!

(UNCENSORED)
https://www.youtube.com/watch?v=2NrwJ8381K8&ab_channel=ZVE%C5%85%C4%B6TV

Ar cieņu,
ZveņķTV
25.marts 2021, 23:57 | links
 
Protams dilemma paliek, kāpēc tadā Tetelē un citās populārās vietās tik radīta miskaste un tiek spēlēts uz nerviem zemes īpašniekiem, bet grūti pieejamās vietās meldros, kas prom no cilvēku acīm, un kur orientēties vajag ar komposu valda kārtība.
25.marts 2021, 23:41 | links
 
MV-F [17:12]: Man svarīgāk lai kāds sakārto jautājumu par brīvu iekļuvi pie upes, nevis tā katru gadu privātie un SIAs ierobežo piekļuvi, liek naglas, dēļus, betonus, troses (neiet runa par tiem kas kā ziloņi mauc pāri visur pa taisno), tad vēl uzrodas vietējie kas jau jau no vakara rezervē vietas kaut kam "kas te visu laiku copē". u.t.t.
Vispār plašākas tēmas varam citā sadaļā.
Šeit rakstam kā kert, uz ko, kad, kur.man omei arī ir pāri pa kilometru garš posms pie mēmeles. kādreiz visiem ļāva braukt pagalmā un atstāt mašīnas. bija reizes ka pat 30mašīnu pagalmā stāv. bet vairs neļauj nevienam braukt ,jo cilvēki ir cūkas un nevar aiz sevis nekad aiznest tukšos bambāļus un citas drazas. vēl ir tādi indivīdi kuri piedzerās un salauž galdiņus un soliņus.
ir bijuši arī tādi kuri pa nakti nostiepj sētu pāri upei

Niklavs03, 25.marts 2021, 21:17
Vot šitos cūkas ir jāapšauj. Tādu dēļ normālās copes vietās nelaiž. Personīgi man cope ir bauda pie ūdens (var arī bez zivīm), taču nevaru miskastē sēdēt, vienmēr, aiz sevis savācu un vēl citu mēslus vācu. Pretīgi paliek no s šitiem.

Agnams, 25.marts 2021, 22:17

Es arī to nesaprotu, jo parasti sava akā normāls cilvēks nespļaus. Atzīstos, ka esmu noķeris sevi iespejams pie slimīga atzinuma, ka acīmredzot pārsvarā tie ir individuālisti, neveiksminieki, kas dzīvo pēc principa ne sev, ne citam, "pēc manis zāle neaug" un šādā veidā izpauž iekšējo neapmierinātību, jo iespējams ir vīlušies copē. Bez tam, ar nolūku rada neērtības sajūtu tiem, kas nāks pēc viņiem. Iegūst pārākuma, gandarījuma sajūtu pār tiem , kas atnāks vēlāk un būs spiesti lasīt viņu mēslus. Diez vai, tā ir tikai paviršība, nevīžība. Esat ievērojuši, ka tur, kur copē kooperatīvs, tur valda konkrētas grupas nodibināta kārtība. Viss ir maisos. Tādas apmetnes sezonas laikā bieži atrodamas Babītes ezera meldros un rūpīgi tiek slēptas no svešiniekiem. Meldri pacelti, taciņas nomaskētas. Viss ir ideālā kārtībā. Vari nākt un vārīt zivju zupu. Pat katliņš atstāts izmazgāts. Bauda atrasties tādā grupā ar cilvēkiem, kas prot sadzīvot ar dabu.
25.marts 2021, 23:32 | links
 
jautājums kāpēc salakai nav limits,bet vimbai ir?abas tak migrē no jūras.

bucman, 25.marts 2021, 22:11


16.7. reņģes, salakas un plekstes – 10 kilogramu no katras sugas;
25.marts 2021, 22:55 | links
 
KristapsS [25.03.21]: valmierasvim [7m]: Voblas ,marinēti romopši ,ka lasīti un kūpiņam ..tur daudz vajagŠodienas mēģināšu marinēt.Redzēs,kas sanāks.Nekad neesmu marinējis.Izlasīju NG recepti ekspertu sadaļā,provēšu.
Ir ir labs ..es tik negriež fileju gabalos bet satinu romopšos un tā marinēju ..turu 3 dienas ..pacik nav mazi gabali
25.marts 2021, 22:30 | links
 
valmierasvim [25.03.21]: Voblas ,marinēti romopši ,ka lasīti un kūpiņam ..tur daudz vajag
Šodienas mēģināšu marinēt.Redzēs,kas sanāks.Nekad neesmu marinējis.Izlasīju NG recepti ekspertu sadaļā,provēšu.
25.marts 2021, 22:26 | links
 
Tās arī aiziet uz urrā.A cept vai kā citādi hatavot pietiek piecu.
25.marts 2021, 22:19 | links
 
valmierasvim [25.03.21]: Es parasti ņemu meitu līdz un sievu lielāks kaifs ,ka 15 var paņemt ..jeb ar pazvani lai brauc pasēž ja ķeras ...
Jā,kad gribu nokūpināt,tad arī paņemu sīkos,lai ar ķeseli darbojas.Katram pa piecām un viss likumīgi.Tieši piecpadsmit arī vajag.
25.marts 2021, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager