Vimbas

kā īsti tajā likumā ir rakstīts? 5vimbas vienā makšķerēšanas reizē ja nemaldos. bet kas tad īsti ir tā viena makšķerēšanas reize? piemēram es vēlos vairāk par 5 tad es aizeju uz mašīnu nolieku 5vimbas un nāku atpakaļ un sākusies jauna makšķerēšanas reize. vienkārši braukt pāri pa 100km reizi gadā lai noķertu tikai piecas 5vimbas liekas tā stulbi.

Niklavs03, 25.marts 2021, 08:36

Aizskāri sāpīgāko tēmu. Tas patiesībā ir par jebkuru zivi, laikam izņemot lasi, samu, kas ir lieta trofeja jau vienā eksemplārā. Triekties pāris simti km, 3,4, pat 6 stundas mašīnā, negulēt nakti un ar dažiem iemetieniem, varbūt jau stundas laikā jau esi samakškerējis normu un jābrauc mājās.. . Tālāk parasti seko cīņa ar savām iekšējām pretrunām: - ķert vēl un kļūt par likumpārkāpēju; - snaikstīties ap citām zivīm, kas patiesībā maz intresē, jo raudas, sapalus, ašukus var pieķerstīt arī nejājoties pāri visai Latvijai. "Ķer un atlaid" fanāti tūlīt gavilēs, ka dari tā un problēmu nebūs. Taču problēmas tāpat būs. Parasti limitētās zivis - vimbas, foreles, zandarti ir arī ļoti jutīgas un nereti nepārdzīvo šis eksekūcijas. Daudziem šo zivju arī gastranomiskās vērtības ir ļoti svarīgas. ...Varbūt kāds grib padalīties ar pieredzi kā viņš pārvar šis pretrunas attiecībā uz vimbu? Es nezinu labu metodi kā labāk vilju pabarot, bet kaza lai paliek dzīva..
25.marts 2021, 09:53 | links
 
Kā Lielupē ar straumi kalnciemā, valgundē? Pagaišnedēl 120gr nesa ..

xctaps, 24.marts 2021, 20:53



Vakar Kalnciema pa nullem. Copmanu daudz, abos krastos. Straume nebija liela, 3 piramidu tureja.
25.marts 2021, 09:52 | links
 
Abavnieks [25.03.21]: Niklavs03 [40m]: kā īsti tajā likumā ir rakstīts? 5vimbas vienā makšķerēšanas reizē ja nemaldos. bet kas tad īsti ir tā viena makšķerēšanas reize? piemēram es vēlos vairāk par 5 tad es aizeju uz mašīnu nolieku 5vimbas un nāku atpakaļ un sākusies jauna makšķerēšanas reize. vienkārši braukt pāri pa 100km reizi gadā lai noķertu tikai piecas 5vimbas liekas tā stulbi.Neviens jau neliek braukt. Tas nav obligāts pasākums.
protams tas pats jau ir ar līdakām drīkst paturēt 5gb bet nekad tik daudz neņemu maximums 2paņemu vienā reizē vienkārši vairākas reizes gadā braucu makšķerēt bet ar vimbām ir tā ka sanāk tikai 1reiz gadā
25.marts 2021, 09:18 | links
 
Niklavs03 [25.03.21]: kā īsti tajā likumā ir rakstīts? 5vimbas vienā makšķerēšanas reizē ja nemaldos. bet kas tad īsti ir tā viena makšķerēšanas reize? piemēram es vēlos vairāk par 5 tad es aizeju uz mašīnu nolieku 5vimbas un nāku atpakaļ un sākusies jauna makšķerēšanas reize. vienkārši braukt pāri pa 100km reizi gadā lai noķertu tikai piecas 5vimbas liekas tā stulbi.
Neviens jau neliek braukt. Tas nav obligāts pasākums.
25.marts 2021, 08:40 | links
 
kā īsti tajā likumā ir rakstīts? 5vimbas vienā makšķerēšanas reizē ja nemaldos. bet kas tad īsti ir tā viena makšķerēšanas reize? piemēram es vēlos vairāk par 5 tad es aizeju uz mašīnu nolieku 5vimbas un nāku atpakaļ un sākusies jauna makšķerēšanas reize. vienkārši braukt pāri pa 100km reizi gadā lai noķertu tikai piecas 5vimbas liekas tā stulbi.
25.marts 2021, 08:36 | links
 
Vakar Valmierā pie tilta pa 4 stundām 26 vimbeles
25.marts 2021, 04:10 | links
 
gincchs [24.03.21]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28

Fideri kautkur pagrabā vāļājas sen jau, vienkārši ir liela vēlme vienreiz aizbraukt un paskatīties, kā tas process notiek :)
Pacieties vēl paris nedēļas. Tādu gabalu ir vērts braukt tad, kad lielais ņēmiens. Tad arī varēsi izbaudīt procesu. Pagaidām tikai laimes spēle.
24.marts 2021, 22:35 | links
 
Ādaži, Sigulda, Līgatne, Inčukalns... Jeb tā licenze ir domāta tieši kā lašotāju licence un uz parasto balto zivi(pludu/fīderi) neattiecas?

badapiicka, 24.marts 2021, 18:57


Jau vairākas reizes ir skaidrots,ka neattiecas

DSV, 24.marts 2021, 19:12[/quote]
neņemiet ļaunā, lai gan mana dzimtā mala, bet es par lašupēm(konkrēti Gauju) nekad nebiju interesējies.
24.marts 2021, 22:03 | links
 
badapiicka [18:57]: badapiicka [19m]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28
Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.Kopš kura laika Gaujā ir licenzētais posms kaut kāds uz vimbu ķeršanu?!

Abavnieks, 24.marts 2021, 18:45
https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=45884
Ādaži, Sigulda, Līgatne, Inčukalns... Jeb tā licenze ir domāta tieši kā lašotāju licence un uz parasto balto zivi(pludu/fīderi) neattiecas?Licenci vajag tikai spiningošanai

Abavnieks, 24.marts 2021, 19:13

Skaidrs, paldies, es to nezināju.
24.marts 2021, 22:01 | links
 
Vakar Jelgava pie dzelzcela tilta 40 gr. Visu laiku sukāja tikai raudiņas
24.marts 2021, 21:26 | links
 
Kā Lielupē ar straumi kalnciemā, valgundē? Pagaišnedēl 120gr nesa ..
24.marts 2021, 20:53 | links
 
Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28


Fideri kautkur pagrabā vāļājas sen jau, vienkārši ir liela vēlme vienreiz aizbraukt un paskatīties, kā tas process notiek :)
24.marts 2021, 20:16 | links
 
Biju šodien Tetelē.Vimbas ķeras.Ne katrā metienā,bet normu noķert var.Kam vajag,var noķert arī vairāk.Makšķerēju uz pinkiem.Fīdera barotavā Salmo lielais breksis+ zeme+pinki+Traper krāsainie krikumi.
24.marts 2021, 20:11 | links
 
badapiicka [24.03.21]: badapiicka [19m]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28
Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.Kopš kura laika Gaujā ir licenzētais posms kaut kāds uz vimbu ķeršanu?!

Abavnieks, 24.marts 2021, 18:45
https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=45884
Ādaži, Sigulda, Līgatne, Inčukalns... Jeb tā licenze ir domāta tieši kā lašotāju licence un uz parasto balto zivi(pludu/fīderi) neattiecas?
Licenci vajag tikai spiningošanai
24.marts 2021, 19:13 | links
 
Ādaži, Sigulda, Līgatne, Inčukalns... Jeb tā licenze ir domāta tieši kā lašotāju licence un uz parasto balto zivi(pludu/fīderi) neattiecas?

badapiicka, 24.marts 2021, 18:57[/quote]

Jau vairākas reizes ir skaidrots,ka neattiecas
24.marts 2021, 19:12 | links
 
badapiicka [19m]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28
Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.Kopš kura laika Gaujā ir licenzētais posms kaut kāds uz vimbu ķeršanu?!

Abavnieks, 24.marts 2021, 18:45

https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=45884
Ādaži, Sigulda, Līgatne, Inčukalns... Jeb tā licenze ir domāta tieši kā lašotāju licence un uz parasto balto zivi(pludu/fīderi) neattiecas?
24.marts 2021, 18:57 | links
 
badapiicka [24.03.21]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28
Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.
Kopš kura laika Gaujā ir licenzētais posms kaut kāds uz vimbu ķeršanu?!
24.marts 2021, 18:45 | links
 
badapiicka [24.03.21]: Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28
Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.
No Staļģenes tilta uz augšu ir licencētā zona no 1.aprīļa.
24.marts 2021, 18:39 | links
 
Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !

Jon-Hill, 24.marts 2021, 18:28

Gaujā garš gabals ir licenzētais, bet kā ir Lielupē?- no Bauskas lejup pa upi- tur tāpat?- epakalpojumos neredzu.
24.marts 2021, 18:35 | links
 
Un dēļ vienas reizes pirki fideri/us ? Un dēļ tām 5-7 (siļķes izmēra) zivīm esi gatavs braukt !?
Attālums līdzīgs, gan Gauja, gan Lielupe !
Lielupē (zem Jelgavas) pašlaik skumīgi,, vēl jāpagaida. Seko forumam,, gan sāksies !
24.marts 2021, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager