Vimbas

Ūdens ir normāli silts, tāpēc mailes baigi aktīvas, ar tām vakar riktīgi nomocījos. Gan jau kaut ko vēl varēs sakasīt, bet tā vairs nav tā cope.
22.aprīlis 2020, 11:39 | links
 
Ir doma izveidot līdzīgu watsap čatu kāds ir jūras makšķerēšanai, kur nebūtu visādi Archi un tamlīdzīgi spamotāji, dēļ kuriem daudziem negribās dalīties ar info. Ko tauta saka ??? Nebūs pa vēlu šosezon ???
22.aprīlis 2020, 11:34 | links
 
tik drīz vis silts nebūs. pāris dienas un atkal vēsums.

Domaataajs, 22.aprīlis 2020, 10:36

Godīgi sakokt, pat labāk. Vismaz tā vimbu sezona paliks garāka. Pagājušo gadu palika riktīgi silts un ... jau maija pirmajos datumos normāla cope beidzās, jo visas iznārstoja. Tā , pa lielam normāli ķērās tik knapi divas nedēļas. Šogad jau marta beigās ķērās pat loti OK. Nu tagad, sakarā ar ziemeļu vēju/aukstumu tāda pauze, bet , ja paliks silts lēnām, tad atsāks ķerties un vēl būs normāli pāris nedēļas.
22.aprīlis 2020, 11:17 | links
 
Gan šeit, gan Lielupes tēmā, nemanu, ka trāpītos brekši (brekši, ar to saprotu - 2+)Metodes un ēsmas tak tuvu līdzīgas,, arī man nav,,die zi, ko tā?
Brekšu tēmā vispā, pēdējais ieraksts 28.01. !!
Ja līņus, jau pa kādam, tie klusē !
Sorry par offtopiku,, vinbojot !
22.aprīlis 2020, 11:07 | links
 
tik drīz vis silts nebūs. pāris dienas un atkal vēsums.
22.aprīlis 2020, 10:36 | links
 
Neķeras drīzāk ka no silta laiks/ūdens palika aukstāks. Tur , kur es, parasti makšķerēju, vimbas arī nārsto. Nebija, pagājušo sestdien, nekādu pazīmju ka kas notiktu. Tā ka vēl tik būs. Vismaz augšpusēs, nārsta rajonos. Pagājušo gadu, kamēr bija vēss ūdens, tad dažbrīd ķērās, dažbrīd nē. Palika silts, sāka ķerties regulāri. Šogad , tas pirmais vilnis, kas ķērās lejtecē, drīzāk bija tās kas dodas uz nārstu pirmās, augštecē. Kas nārsto zemāk, domāju ka vēl tik būs. Laikam nārsts sākās kad ūdens virs 10 grādi. Pagaidām, Lielupe ir zem.
22.aprīlis 2020, 10:34 | links
 
Domāju, ka sezona tajā galā ir cauri. Vakar biju, kaut ko izmocīju pašā vakarā un viss.
22.aprīlis 2020, 09:53 | links
 
Aizvakar Tetelē,no 15.00 - 21:00
Normu sakasīju,bet ar lielu mocīšanu..3baltie un pinks galā,cits nekas neintereseja...
Cilvēku daudz.
Ne asakas )))
22.aprīlis 2020, 09:36 | links
 
Jūs esat dīvaina tauta. Veidojat vairākus profilus. Tikai priekš kam. Jums ko darīt nav ko. Vienā profilā tēlo gudro, bet citā sūta visus talāk. Vēl pketrūkst lai pats ar sevi gudroties sāktu. Tad vispār būs gudrības kalngals. Ja tā turpināsies tad šo te forumu gaida tāds pats liktenis kā daudzi citi forumi. Tur ir vairāki profili kad palasot vairs nekādas velmes nav ieiet iekša, ne palasīt info ne jautājumu uzdot, ne uz jautājumu atbildēt. Jo uzreiz seko uzbraucieni un sāk gudroties it kā uz pasaules viss zinošākie un nodzīvojuši 100 gadus. Pats personīgi sen sapņoju aizbraukt vimbās uz kādu Skaistkalnes pusi, bet laika trūkuma dēl nesanāk. Pat uz tuvāko ezeru kas atrodas 13 km attālumā nepietiek laika izrauties. Tie kas būvē un kaut ko remontē sapratīs mani.
22.aprīlis 2020, 09:09 | links
 
Džeki, sorry par vakardienas marazmu! Es tak ar Abavnieku vakar tā piepļāsos, ka sajaucu profilus un sāku drukāt žulti no sava īstā profila!
Bet nu jau vairs ne ko nepadarīsi!:(
Un par adminu, taisnība. Tā pēc ar uztaisīju Artx2 lai varētu šeit gānīties, bet Artx man ir tāds pozitīvais un citreiz arī bargais tēls!:)
Tā vai citādi, tuvāko stundu laikā šeit daži tiks izbanoti, viņu IP adreses identificētas un telefoni konfiscēti!:)
Lai visiem jauka diena!
22.aprīlis 2020, 08:54 | links
 
Tik tiešām jāpadomā, vai likt šajā forumā vēl kādu atskaiti, ja pēc tam ir jātaisnojas, jāskaidrojās un jālasa šitādi teksti!
Artx, pastāsti pats arī, kā Tev šogad veicās vimbu copē? Labprāt palasītu arī kādu Tavu atskaiti! Kur biji šajās dienās, kur iepriekš, kā veicās? Iemet kādu atskaiti, lai šī sadaļa nedaudz atkoptos! Citādi vienas vienīgas negācijas!
22.aprīlis 2020, 08:30 | links
 
Artx [22.04.20]: malamuts [9m]: Artx, palasīju tavu rakstīto man privati! Labu laiku atpakaļ!
Tiešām dīvains jaunietis tu esi! Tu privāti raksti un aicini nereaģēt uz visādām provokācijām forumā, bet pats ņem un tā šmucējies šeit!
Atmosfēras spiediens, vai divkosība?
Ar labunakti!Es Tev uzdevu jautājumu. Atbildi saņēmu tikai par to, ka jā, tu esi bijis 3 reizes vimbās. Pārējais, ko rakstīji, jāatdzīst, ka runāja tavas emocijas, un noteikti pārprati. Bet nešmucējies arī Tu tad, dīvains tipāžs. Komunicēt ar mani nevēlas, bet ieraksta vēl vienu vēstījumu man. Kāpēc tā?

Nu labi malamut, ne asakas Tev, gaidīšu atskaiti nākamo no Tevis.
Jā, cien Artūr, es noteikti pārpratu. Sevišķi tavu smaidiņu rakstītā beigās.:)
Labs ir, netēlo te gudro. Tu te atnāci un sašmuceji visu. No paša nav ne vienas atskaites kopš pag gada, bet kaut ko uzstājīgi prasa no manis!
Ko tu te ielīdi vispār! Es nokomentēju Diametra nekorekto ierakstu. Tevi tas tik dikti aiszkāra? Personīgi?
Un vēlreiz.. netieku skaidrībā! Atmosfēras spiediens vai divkosība? Kas pie vainas, Artūr?
22.aprīlis 2020, 01:03 | links
 
elgreko [21.04.20]: Nelietotāj paņēmi visas?
Atvaino, bet šajās jūsu dīvānu intrigās un lūrēšanā svešos tīkliņos nepiedalos! Ieliku tikai atskaiti.
Brauciet vimbās, kamēr laps laiks un viņas ņem! Pēc pusotras nedēļas jau būs pavisam citas prioritātes!
21.aprīlis 2020, 23:08 | links
 
Nelietotāj paņēmi visas?
21.aprīlis 2020, 22:47 | links
 
Ap pus 9ņiem cope pieklusa un metu mieru. Kopā 18 vimbas. Izmērs laps!
21.aprīlis 2020, 21:24 | links
 

:)
21.aprīlis 2020, 18:20 | links
 

Lielupē, Virs Teteles vis notiek arī pašlaik! Atbraucu 16tos. Pirmā stunda tukša. Tagat jau 7 gab.
21.aprīlis 2020, 18:19 | links
 
Šis rīts Tetelē. No rīta vēl copītes bija, bet ap 12.00 nogrieza kā ar nazi. Man 9 vimbas krastā, viena nodila, + bonusā līdaka (amnestēta). Cik manīju, tad tuvākajiem kaimiņiem vispār bez zivīm vai pa kādai.
21.aprīlis 2020, 16:11 | links
 
Malgomajfisk [21.04.20]: Tā ir Aivar! Skatos ,tu ar esi par vimbotāju pārtapis.Tā ir ,kad uz tiem Zviedriem vairs netiek...:D
Antoha jau gadus 15mit. Śogad izcili! Paldies Otinjam par jaunām iespějăm. Ne asakas.
21.aprīlis 2020, 12:47 | links
 
Tā ir Aivar! Skatos ,tu ar esi par vimbotāju pārtapis.Tā ir ,kad uz tiem Zviedriem vairs netiek...:D
21.aprīlis 2020, 10:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager