Vimbas

Pravietis [20.04.20]: Pravietis [32m]: Garozas rajonā draugam šodien arī cope iet uz urrā! Bet ar centību un dažādiem sīkiem knifiņiem.
Citiem čomiem, kas vakar palika vēl pēc manis, pašā vakarā, kad tmp noslīdējusi zem nulles, esot bijis švakāk, bet tā pat tiri ok ņēmis. Ap 23.00 metuši mieru.

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:10

Šogad nesanāk man "stafeti " no kāda paziņas pārņemt......:). Nu nekas, maķenīt vēl ir laiks....Nav jau obligāti "stafete" jāpārņem no kāda. Pašlaik posmā virs Teteles līdz pat Staļģenei vimba ņem. Mēs ar čomiem jau ar nenododam stafeti viens otram. Braucam un kur brīvs tur riktējamies, kārtīgi darbinam točku un rezultāts seko!
Bet, viens no būtuskākajiem atslēgasvārdiem šai visā ir "kārtīgi darbinam točku"!

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:58

Bet es jau arī par to pašu....., ka kārtīgi iestumts (iebarota " točka ") tad ceļa rullis rullē labi. Un vēl, ja uz pareizas taciņas gadās bedrīte, kas (pie)aizbērta ar labumiem, tad ekselenti "...:).
Skatoties cik liela straume! Aizberto bedrīti vimbb ar astem visu atri uzkuls, un pa straumi pakalj. Paikas smagums jaskatas. KATRAI VIETAI BUS SAVA PIEEJA. Standarts neder! Ne asakas.
21.aprīlis 2020, 09:53 | links
 
Vakar Bārtas upē no16-20 15 vimbas uz balto.
21.aprīlis 2020, 09:36 | links
 
Pravietis [32m]: Garozas rajonā draugam šodien arī cope iet uz urrā! Bet ar centību un dažādiem sīkiem knifiņiem.
Citiem čomiem, kas vakar palika vēl pēc manis, pašā vakarā, kad tmp noslīdējusi zem nulles, esot bijis švakāk, bet tā pat tiri ok ņēmis. Ap 23.00 metuši mieru.

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:10

Šogad nesanāk man "stafeti " no kāda paziņas pārņemt......:). Nu nekas, maķenīt vēl ir laiks....Nav jau obligāti "stafete" jāpārņem no kāda. Pašlaik posmā virs Teteles līdz pat Staļģenei vimba ņem. Mēs ar čomiem jau ar nenododam stafeti viens otram. Braucam un kur brīvs tur riktējamies, kārtīgi darbinam točku un rezultāts seko!
Bet, viens no būtuskākajiem atslēgasvārdiem šai visā ir "kārtīgi darbinam točku"!

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:58


Bet es jau arī par to pašu....., ka kārtīgi iestumts (iebarota " točka ") tad ceļa rullis rullē labi. Un vēl, ja uz pareizas taciņas gadās bedrīte, kas (pie)aizbērta ar labumiem, tad ekselenti "...:).
20.aprīlis 2020, 22:19 | links
 
Pravietis [20.04.20]: Garozas rajonā draugam šodien arī cope iet uz urrā! Bet ar centību un dažādiem sīkiem knifiņiem.
Citiem čomiem, kas vakar palika vēl pēc manis, pašā vakarā, kad tmp noslīdējusi zem nulles, esot bijis švakāk, bet tā pat tiri ok ņēmis. Ap 23.00 metuši mieru.

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:10

Šogad nesanāk man "stafeti " no kāda paziņas pārņemt......:). Nu nekas, maķenīt vēl ir laiks....
Nav jau obligāti "stafete" jāpārņem no kāda. Pašlaik posmā virs Teteles līdz pat Staļģenei vimba ņem. Mēs ar čomiem jau ar nenododam stafeti viens otram. Braucam un kur brīvs tur riktējamies, kārtīgi darbinam točku un rezultāts seko!
Bet, viens no būtuskākajiem atslēgasvārdiem šai visā ir "kārtīgi darbinam točku"!
20.aprīlis 2020, 21:58 | links
 
Garozas rajonā draugam šodien arī cope iet uz urrā! Bet ar centību un dažādiem sīkiem knifiņiem.
Citiem čomiem, kas vakar palika vēl pēc manis, pašā vakarā, kad tmp noslīdējusi zem nulles, esot bijis švakāk, bet tā pat tiri ok ņēmis. Ap 23.00 metuši mieru.

nelietotaajs, 20.aprīlis 2020, 21:10


Šogad nesanāk man "stafeti " no kāda paziņas pārņemt......:). Nu nekas, maķenīt vēl ir laiks....
20.aprīlis 2020, 21:36 | links
 
Garozas rajonā draugam šodien arī cope iet uz urrā! Bet ar centību un dažādiem sīkiem knifiņiem.
Citiem čomiem, kas vakar palika vēl pēc manis, pašā vakarā, kad tmp noslīdējusi zem nulles, esot bijis švakāk, bet tā pat tiri ok ņēmis. Ap 23.00 metuši mieru.
20.aprīlis 2020, 21:10 | links
 
Pravietis [20.04.20]: Statistikai. No pagājušās dienas vakara plkst. 22.00 triju copmaņu kompānijai, nedaudz virs Teteles, 3, 2 un 1 vimba. Pa nakti ņēmusi garneli. Pa dienu motili noraidīja. Sūkāja balto, pinku. Zinu, ka šodien lejup Jelgavas, vienam paziņam rezultāts līdzīgs. Visiem esot bijušas aptuveni tikpat daudz arī nodilušās vimbas. Citu noķerto zivju sugu intensitāte īpaši nav pieaugusi. Palielinājies esot tikai noķerto zivju izmērs. Vietas varot atrast.
Ventā šorīt velc, cik vari un vajag pašpatēriņam. Šobrīd ir pati labākā un vienkāršākā cope. Tāpēc žēl tos, kuri redzēja vien dažas copes un zivis. Izmērs izcils.
20.aprīlis 2020, 20:33 | links
 
Bums,es apmēram tāpat pālijas iesālu,tikai abgriesti pretējā secībā,un vēl nedaudz eļļinu pieleju...
20.aprīlis 2020, 19:51 | links
 
Statistikai. No pagājušās dienas vakara plkst. 22.00 triju copmaņu kompānijai, nedaudz virs Teteles, 3, 2 un 1 vimba. Pa nakti ņēmusi garneli. Pa dienu motili noraidīja. Sūkāja balto, pinku. Zinu, ka šodien lejup Jelgavas, vienam paziņam rezultāts līdzīgs. Visiem esot bijušas aptuveni tikpat daudz arī nodilušās vimbas. Citu noķerto zivju sugu intensitāte īpaši nav pieaugusi. Palielinājies esot tikai noķerto zivju izmērs. Vietas varot atrast.
20.aprīlis 2020, 18:55 | links
 
bums, 18.aprīlis 2020, 10:08


Tā ir tīrā tiršana. Neviens tā nevar izpildīties, jo tikai Bums prot šitā nazi noasināt, ka nododot pa kauliem var turpināt filēt :DDDDDDDD
20.aprīlis 2020, 17:39 | links
 
Kļūdu saprast :D
vai tad pie upes iztekas nebūtu labākas iespējas ķert viņu?

Pichus, 18.aprīlis 2020, 23:55


Droši vien būtu, jo pie upes IZTEKAS tāds strautiņš vien ir. Tikai viņas tik augstu neiet. ;)

skiperis, 19.aprīlis 2020, 09:52[/quote]
19.aprīlis 2020, 19:29 | links
 
Vai lielais speciālists arī var ko ieteikt?
19.aprīlis 2020, 18:26 | links
 
:)))
+++
19.aprīlis 2020, 10:10 | links
 
vai tad pie upes iztekas nebūtu labākas iespējas ķert viņu?

Pichus, 18.aprīlis 2020, 23:55[/quote]

Droši vien būtu, jo pie upes IZTEKAS tāds strautiņš vien ir. Tikai viņas tik augstu neiet. ;)
19.aprīlis 2020, 09:52 | links
 
Pichus [18.04.20]: Man tāds iesācēja jautājums.
Vimba šajā laikā nāk upēs, kādēļ daudzi speras kaut kur uz upju augšu, vai tad pie upes iztekas nebūtu labākas iespējas ķert viņu?
Palasi info par zivju migrāciju uz nārsta vietām, viņa virzās un upju iztekāsto vairs nav.
19.aprīlis 2020, 09:36 | links
 
Man tāds iesācēja jautājums.
Vimba šajā laikā nāk upēs, kādēļ daudzi speras kaut kur uz upju augšu, vai tad pie upes iztekas nebūtu labākas iespējas ķert viņu?
18.aprīlis 2020, 23:55 | links
 
Super!
18.aprīlis 2020, 21:11 | links
 
Bums jau malacis,tik labi,ka cilvēki ar šaurām acīm neredz,tie neko nemet musurņikā.
18.aprīlis 2020, 17:23 | links
 
Superīgs video. Malacis.
18.aprīlis 2020, 15:33 | links
 
18.aprīlis 2020, 10:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager