Vimbas

Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


...sīku cilvēciņu žēlabas, par to, ka citi dara nelikumības, bet pašiem tādām nelikumībām nav iespēju, vai "zarniņa par tievu" :)

štrunts par tām "asaku buntēm" (nez CIK vajag paturēt, lai kriminālu pantu dabūtu??)...postpadomju telpā sīki (administratīvi) pārkāpumi tiek veikti 1001x dienā , par to neviens neraud

iedomājieties, ja jums piederētu MANGĀNA RŪDAS RAKTUVES... vai Lamborghini, kas iet 300+ km/h

tas būtu reāls izaicinājums :DDD
4.aprīlis 2024, 12:14 | links
 
Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38



Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))
4.aprīlis 2024, 12:12 | links
 
Var vainot inspektorus, ka tie nekontrolē, bet inspektors ir tikai persona, kas dzēš ugunsgrēku. Cēlonis ir katra copmaņa galvā. Kamēr nesaimniekos un nedomās ilgtermiņā, tad šādu ugunsgrēku būs ļoti daudz. Diemžēl.
4.aprīlis 2024, 11:49 | links
 
Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?
4.aprīlis 2024, 11:38 | links
 
Man ir aicinājums - pārstājiet būt mērgļi. Pilns FB un arī CL ar bildēm no Teteles, kur ir paturētas vairāk par 5 vimbām. Nu tāpat ir skaidrs, ka pašlaik Tetelē un būtībā visā Lielupē vismaz no Jelgavas līdz Bauskai, var sakapāt vimbas 10 - 20 - 30 - 50. Tāpat skaidrs, ka kāds paņem vairāk nekā 5, jo kādam vajag kaimiņienei, kādam vajag mammai, kādam kūpiņā lien sešas, kāds kūpina tonnām un tirgo. Tā ir katra paša sirdsapziņas lieta. Ne es esmu soģis, ne svētais un ne arī vegāns. Nu ieliekat fočeni ar piecām zivīm. Tas nemazinās ne jūsu varēšanu, ne saīsinās krāniņu vai pupu izmēru. Es neaicinu uz liekulību. Es aicinu radināt šo izmirstošo tautu beidzot sākt domāt, kas ir labi un kas ir slikti, kas ir pareizi un kas nav. Biju copēt ar saviem vecākajiem puikām. Viņi vēl sīkie. Pieštepselējām ļoti daudz vimbu. Reāli lielāko daļu atlaidām, lai gan formāli varējām paturēt 15 vimbas un noķērām krietni vairāk. Ne mēs tik daudz vimbu spējam apēst, ne izdalīt. Izcepu un apēdām 3 vimbas. Reāli mums pietika. Un tad man puika rāda internetā bildes un prasa - a kādēļ tajā bildē 7 beigtas vimbas? Tas ir turpat, kur mēs ķērām... Es neko citu nespēju atbildēt, kā - Piedod dēls, cilvēki ir dažādi. Vieni piecūko krastu, citi uzskata, ka ir jāgrābj no dabas cik var izgrābt, bet citi vienkārši ir idioti. Tā tas dzīvē vienkārši ir. - Un nevajag man te pļūtīt, ka tas uz diviem, trijiem vai septiņiem copmaņiem. Vienkārši pārstājiet būt kretīni. Tas ir arī viss. Ir piecas atļautās zivis ārpus licencētajām zonām, tad bildēs ir jābūt piecām zivīm. Tas, ka jūs nepieķer pie dirsas, jo nav kas ķer, nenozīmē, ka neesat ķēmi. Un gods un slava un paklanos līdz zemei visiem, kas to ievēro! Kretīniem, kas tagad te ņemsies pierādīt, ka vimbu daudz, ka pats es esmu ķēms un izdomās vēl miljons atrunu, neatbildēšu. Kad es rīkojos cūciski, es saprotu, ka esmu rīkojies cūciski. Nokaru galvu, noriju krupi un dzīvoju tālāk, mēģinot tā nedarīt. Attaisnojums nemazina ne manu cūciskumu, ne arī jūsējo!

mirtins, 4.aprīlis 2024, 09:48


Kas tas par copmani, ja neizbērs kaudzi vimbu kameras priekšā; Re kā es saķēru!!! Tagad būs labs kūpiņš!
4.aprīlis 2024, 11:34 | links
 
Vakar divus bralukas paniema. Vienam 30 otram bisku vairak. Tas virs Teteles.

Tomas, 4.aprīlis 2024, 08:33


Žēl cilvēciņu, varbūt šiem bija iespēja vinreiz kārtīgi paēst. Eh...
4.aprīlis 2024, 11:27 | links
 
Labrīt! Jā, es arī varu tikai piekrist .. Godīgi sakot, mūsu ģimene vimbu copē ir iesācēji. Šogad tikai pamēģinājām patīk! Nopirkām ar vīru licenzi Kuldīgas posmā,Ventā. Licenze 10 eiro, paturēt var 7 vimbas. Puikam bezmaksas licenze jo nav vēl 16 gv. Zivis tur ir, noķert nav problēma! Tiešām! Saķērām katrs savu normu, skaistas un garšīgas vimbas! Vimba tiešām ir ļoti garda! Bet, teikšu godīgi, arī mūsu novērojumi,mums nepatika.... sēž tur daudz tādi- vecis copē, babene sēž vēro procesu bez pīckas, pieķer 7 zivteles, aizstiepj to maišeli prom.. skaties pēc brīža, atkal sēž.. un tā tur visu dienu. Kas mūs izbrīnija, ka, pa visu dienu, neviena inspektora! Tiešām! Liekas, nu pati pilsēta reāli, pie tilta, viss tur tas posms, neviens neko nekontrolē. Viss uz katra sirdsapziņas. Bet, dzīvē redzams- katrs grābj pēc saviem ieskatiem! Un droši vien, daļai tā ir iespēja piepelnīties ,kam maizītei, kam pudelei,kam vēl kkam, bet.. es pat vairs īsti nezinu arī ko teikt..prorams, gan hau kādreiz dzīvē,visi esam kko nožuļījuši, kkur kko nošmaukuši, kā saka- diezvai visi esam tik godīgi un tīri, bet, to ka ir kkādas robežas, pilnīgi piekrītu! Jo citādi, tāda jocīga sajūta, liekas, Tu tur stāvi, ķer zivtiņu, ievēro izmēru, skaitu, ķeršanas principu un blakus Tev ir tādi, kam pajāt visu. Un jā- bērni taču mācās no pieaugušajiem. Tam bērnam pēc tam ir jāizskaidro, kas un kāpēc, un kas ir labi,kas nav labi! Visiem jauku dienu! Ne asakas! Un novēlu tomēr būt lojālākiem pret sevi, pret dabu, pret valsti un apkārtējiem!

copeetaaja, 4.aprīlis 2024, 10:36


Ļaudīm ēst'i gribas :). Man viens zināms ķer tikai pavasarī, un tikai vimbas. Pārējā laikā necopē. Bet vimbas ja ķer, tad ķer tā lai visu gadu voblas var grauzt, dzert alu un lūrēt teļluku :)
4.aprīlis 2024, 11:17 | links
 
Hi
Vai pamanījāt, ka šopavasar neviena vārda par *kapariem* ?? beidzot !
:)))))

Jon-Hill, 3.aprīlis 2024, 09:04


Tie pensionāri kas uz tiem ķer, šeit neraksta. Onkas ņem lāpstu, rok un ķer.
4.aprīlis 2024, 11:12 | links
 
Labrīt! Jā, es arī varu tikai piekrist .. Godīgi sakot, mūsu ģimene vimbu copē ir iesācēji. Šogad tikai pamēģinājām patīk! Nopirkām ar vīru licenzi Kuldīgas posmā,Ventā. Licenze 10 eiro, paturēt var 7 vimbas. Puikam bezmaksas licenze jo nav vēl 16 gv. Zivis tur ir, noķert nav problēma! Tiešām! Saķērām katrs savu normu, skaistas un garšīgas vimbas! Vimba tiešām ir ļoti garda! Bet, teikšu godīgi, arī mūsu novērojumi,mums nepatika.... sēž tur daudz tādi- vecis copē, babene sēž vēro procesu bez pīckas, pieķer 7 zivteles, aizstiepj to maišeli prom.. skaties pēc brīža, atkal sēž.. un tā tur visu dienu. Kas mūs izbrīnija, ka, pa visu dienu, neviena inspektora! Tiešām! Liekas, nu pati pilsēta reāli, pie tilta, viss tur tas posms, neviens neko nekontrolē. Viss uz katra sirdsapziņas. Bet, dzīvē redzams- katrs grābj pēc saviem ieskatiem! Un droši vien, daļai tā ir iespēja piepelnīties ,kam maizītei, kam pudelei,kam vēl kkam, bet.. es pat vairs īsti nezinu arī ko teikt..prorams, gan hau kādreiz dzīvē,visi esam kko nožuļījuši, kkur kko nošmaukuši, kā saka- diezvai visi esam tik godīgi un tīri, bet, to ka ir kkādas robežas, pilnīgi piekrītu! Jo citādi, tāda jocīga sajūta, liekas, Tu tur stāvi, ķer zivtiņu, ievēro izmēru, skaitu, ķeršanas principu un blakus Tev ir tādi, kam pajāt visu. Un jā- bērni taču mācās no pieaugušajiem. Tam bērnam pēc tam ir jāizskaidro, kas un kāpēc, un kas ir labi,kas nav labi! Visiem jauku dienu! Ne asakas! Un novēlu tomēr būt lojālākiem pret sevi, pret dabu, pret valsti un apkārtējiem!
4.aprīlis 2024, 10:36 | links
 
Labi norūkts! Pilnībā piekrītu.
4.aprīlis 2024, 10:01 | links
 
Man ir aicinājums - pārstājiet būt mērgļi. Pilns FB un arī CL ar bildēm no Teteles, kur ir paturētas vairāk par 5 vimbām. Nu tāpat ir skaidrs, ka pašlaik Tetelē un būtībā visā Lielupē vismaz no Jelgavas līdz Bauskai, var sakapāt vimbas 10 - 20 - 30 - 50. Tāpat skaidrs, ka kāds paņem vairāk nekā 5, jo kādam vajag kaimiņienei, kādam vajag mammai, kādam kūpiņā lien sešas, kāds kūpina tonnām un tirgo. Tā ir katra paša sirdsapziņas lieta. Ne es esmu soģis, ne svētais un ne arī vegāns. Nu ieliekat fočeni ar piecām zivīm. Tas nemazinās ne jūsu varēšanu, ne saīsinās krāniņu vai pupu izmēru. Es neaicinu uz liekulību. Es aicinu radināt šo izmirstošo tautu beidzot sākt domāt, kas ir labi un kas ir slikti, kas ir pareizi un kas nav. Biju copēt ar saviem vecākajiem puikām. Viņi vēl sīkie. Pieštepselējām ļoti daudz vimbu. Reāli lielāko daļu atlaidām, lai gan formāli varējām paturēt 15 vimbas un noķērām krietni vairāk. Ne mēs tik daudz vimbu spējam apēst, ne izdalīt. Izcepu un apēdām 3 vimbas. Reāli mums pietika. Un tad man puika rāda internetā bildes un prasa - a kādēļ tajā bildē 7 beigtas vimbas? Tas ir turpat, kur mēs ķērām... Es neko citu nespēju atbildēt, kā - Piedod dēls, cilvēki ir dažādi. Vieni piecūko krastu, citi uzskata, ka ir jāgrābj no dabas cik var izgrābt, bet citi vienkārši ir idioti. Tā tas dzīvē vienkārši ir. - Un nevajag man te pļūtīt, ka tas uz diviem, trijiem vai septiņiem copmaņiem. Vienkārši pārstājiet būt kretīni. Tas ir arī viss. Ir piecas atļautās zivis ārpus licencētajām zonām, tad bildēs ir jābūt piecām zivīm. Tas, ka jūs nepieķer pie dirsas, jo nav kas ķer, nenozīmē, ka neesat ķēmi. Un gods un slava un paklanos līdz zemei visiem, kas to ievēro! Kretīniem, kas tagad te ņemsies pierādīt, ka vimbu daudz, ka pats es esmu ķēms un izdomās vēl miljons atrunu, neatbildēšu. Kad es rīkojos cūciski, es saprotu, ka esmu rīkojies cūciski. Nokaru galvu, noriju krupi un dzīvoju tālāk, mēģinot tā nedarīt. Attaisnojums nemazina ne manu cūciskumu, ne arī jūsējo!
4.aprīlis 2024, 09:48 | links
 
Vakar divus bralukas paniema. Vienam 30 otram bisku vairak. Tas virs Teteles.
4.aprīlis 2024, 08:33 | links
 
Hi
Vai pamanījāt, ka šopavasar neviena vārda par *kapariem* ?? beidzot !
:)))))

Jon-Hill, 3.aprīlis 2024, 09:04


Es vienu onku redzēju Jelgavas pusē. Todien bija baigais aukstums, neķērās ne man uz motili, ne viņam uz kapariem. Piegāju parunāties, viņš tieši pārmeta. Redzēju, ka kapari uz āķiem :DDDDDD
3.aprīlis 2024, 09:45 | links
 
Hi
Vai pamanījāt, ka šopavasar neviena vārda par *kapariem* ?? beidzot !
:)))))
3.aprīlis 2024, 09:04 | links
 
Par vimbam. Jelgava ap Teteli vis notiek. Vakar bija labi. Garo pavadu ar putiku un pinki. Biju no rita .
Nikniem cilveciniem iesaku iet cita sadalja. Tur varat dot padomus un varities sava sula.
Labu dienu visiem.
3.aprīlis 2024, 08:47 | links
 
Manā pusē vardes jau ir modušās, cerams, ka ventiņos kobītes ir darījušas to pašu.
2.aprīlis 2024, 23:16 | links
 
Jā, un manā krajā vasarā mieru nedod mousas vai mūsas.
2.aprīlis 2024, 23:11 | links
 
Tautiņa maza, bet izlokšņu dauddz. Skāde, ka čangals nesaprot ventiņus.
A kas ir sērmaukša?
2.aprīlis 2024, 23:09 | links
 
Jurka41 [2.apr]: Ja nezin, tad izlas, ko vīr vislaik rakst, nevis uzdod dum jautājien.
Kapēc nevar normāli atbildēt,bet jātēlo kaut kādi prātvēderi joptvaj.[/quote]:DDD Labs ! Ventiš stilā uzrakstīji
2.aprīlis 2024, 19:24 | links
 
Tetelē vimbas man labāk ņēma pēcpusdienā, kad mainījās vēja virziens.
Nez kāpēc tikai bakstīja peldošo mormišku, bet derēja pinki un baltie ar putuplastu uz āķa.
2.aprīlis 2024, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager