Vimbas

Arvids8 [11.04.20]: Latvijas klimatiskajos apstākļos termiņi varētu būt savādāki,bet ko teiks "licencētāji"?Varbūt jāsāk vākt paraksti likumdošanas iniciatīvai ?
Pēc fakta: cik ir licencētāju balsis / kuri lobē/ un cik copmaņu?
Bet kā šai gadījumā, vairākuma viedoklis nav galvenais.
Un ko tad zaudēs licencētāji, ja izmainīs zivju skaitu?
11.aprīlis 2020, 09:34 | links
 
LM ierobežo copmaņu skaitu noteiktā posmā. Tas pie nosacījuma ja ir noteikts dienas licenžu skaits. Ja nav, tad LM ir tikai un vienīgi naudas pumpītis.
11.aprīlis 2020, 09:31 | links
 
Atvainojos, ka traucēju zinošu vīru dialogam. Atļaušos pāris vārdus par vimbu copi. Garozā ķeras uz nebēdu, var saķert tik cik katram vajag. Fīderis un uz mušu kāpuru. Ne asakas
11.aprīlis 2020, 09:29 | links
 
Vimbu ir vnk nejégã un ne visas nãk upés!
Júrã tãs ir kã dublu un lielas!
11.aprīlis 2020, 09:25 | links
 
Latvijas klimatiskajos apstākļos termiņi varētu būt savādāki,bet ko teiks "licencētāji"?Varbūt jāsāk vākt paraksti likumdošanas iniciatīvai ?
11.aprīlis 2020, 09:09 | links
 
Arvids8 [11.04.20]: Interesanti,ko jūs teiktu,ja pie mums atļautu ķert vimbas cik grib,bet noteiktu saudzējamo laiku kā Igaunijā-no 10.maija līdz 20.jūnijam ? Droši vien teiktu-atstājiet mums licencēto vimbu ķeršanu,mums taču tik daudz lieka nauda...Un tad vēl licencēto vietu rīkotāji,viņiem peļņas zudums...
Es tikai PAR! :)
11.aprīlis 2020, 08:58 | links
 
Arvids8 [11.04.20]: Interesanti,ko jūs teiktu,ja pie mums atļautu ķert vimbas cik grib,bet noteiktu saudzējamo laiku kā Igaunijā-no 10.maija līdz 20.jūnijam ? Droši vien teiktu-atstājiet mums licencēto vimbu ķeršanu,mums taču tik daudz lieka nauda...Un tad vēl licencēto vietu rīkotāji,viņiem peļņas zudums...
Laikam arī ar vimbu copi esi uz ,, jūs,, . Visi kam patīk šī cope jau to dara līdz maijam. Maijā tā jau sāk nārstot un cope vairs nav ,, tā vērta,, . Tā ka liegums, ideāli. Un beidziet ņirgāties par normāliem copmaņiem ar to 5 zivju normu.
11.aprīlis 2020, 08:47 | links
 
Arvids8 [11.04.20]: Interesanti,ko jūs teiktu,ja pie mums atļautu ķert vimbas cik grib,bet noteiktu saudzējamo laiku kā Igaunijā-no 10.maija līdz 20.jūnijam ? Droši vien teiktu-atstājiet mums licencēto vimbu ķeršanu,mums taču tik daudz lieka nauda...Un tad vēl licencēto vietu rīkotāji,viņiem peļņas zudums...
Līdz 10.maijam vimba jau lielakajai daļai LV makšķernieku ir piegriezusies un sen vairs nav aktuāla! Sākas citas prioritātes ( līņi, karūsas, brekši, līdakas, bullīši, vējazivis utt.) Nedomāju, ka kādam uztrauktu šāds liegums!
11.aprīlis 2020, 08:46 | links
 
Interesanti,ko jūs teiktu,ja pie mums atļautu ķert vimbas cik grib,bet noteiktu saudzējamo laiku kā Igaunijā-no 10.maija līdz 20.jūnijam ? Droši vien teiktu-atstājiet mums licencēto vimbu ķeršanu,mums taču tik daudz lieka nauda...Un tad vēl licencēto vietu rīkotāji,viņiem peļņas zudums...
11.aprīlis 2020, 08:41 | links
 
Aizbrauciet uz Pērnavu. Tur upē, pat no laivas, varat slānīt vimbu ka maz neliekās.
11.aprīlis 2020, 08:40 | links
 
Un uz ko balstoties var noteikt šādu limitu (5 vimbas, 5 zandarti, 5 lidakas)?! Totāls debīlizms! Vimbas ir kā dubļi, salīdzinot ar zandartu vai līdaku! Tās ķēra tonnām visu pagājušo rudeni, lidz pat Ziemassvētkiem un tg atkal ķer tonnām jau no februāra! Viņas iznīkst? Ha!
11.aprīlis 2020, 08:30 | links
 
Lai arī kāds dunduks ir Zorge07, bet šoreiz viņam piekrītu par visiem 1000%
11.aprīlis 2020, 08:24 | links
 
Domaataajs [10.04.20]: Tu gan labi zini ,, drēbi,, kur sien, kur met un nes. :DDDD tas ka tev šoreiz tik divas, neesi nu tik skaudīgs. Kurš prot, tas ķet un ģimenes ir dažādas, nespried pēc savas. Es arī vienkārši ceptu nez vai daudz ēstu. Toties ja rokas no pareizās vietas aug: vītināta, mazsālīta , etiķa marinādē vai tomātu pasta, kūpināta vai samalta kotletēs.
:DDDD
Nabaga tava ģimene, kurai jāēd cepta tā asaku bunte.

Zorge07, 10.aprīlis 2020, 20:55
Pirmkārt, es jūs, cienītais, neaiztieku.
Otrkārt, es vimbas neķeru nekādā veidā. Esmu labs cilvēks un man tās piegādā uz mājām par brīvu. Man dēļ tās asaku buntes, kā jūs, cienītais, izteicāties nav motivācijas tērēt savu dzīvei atvēlēto laiku.
Treškārt, es zinu, ka vimbas var ne tikai cept.
A un par to drēbi - cilvēki mēdz lielīties, daudz runāt, un tas viņus iegāž. Uzreiz vai ar laiku.
Vo!
Un nobeigumam:
Tāpēc valstī ir tādi likumi caur pakaļu, ka katrs redz tikai ,, no sava viedokļa,, .
Tādi, kā tu arī noteikuši šo neadekvāto normu 5 zivis.
Jo arī neķer paši / lasi nemāk/ un viņi to neprot garšīgi pagatavot.
:DDDDD
11.aprīlis 2020, 07:56 | links
 
Domaataajs [10.04.20]: Tu gan labi zini ,, drēbi,, kur sien, kur met un nes. :DDDD tas ka tev šoreiz tik divas, neesi nu tik skaudīgs. Kurš prot, tas ķet un ģimenes ir dažādas, nespried pēc savas. Es arī vienkārši ceptu nez vai daudz ēstu. Toties ja rokas no pareizās vietas aug: vītināta, mazsālīta , etiķa marinādē vai tomātu pasta, kūpināta vai samalta kotletēs.
:DDDD
Nabaga tava ģimene, kurai jāēd cepta tā asaku bunte.

Zorge07, 10.aprīlis 2020, 20:55
Pirmkārt, es jūs, cienītais, neaiztieku.
Otrkārt, es vimbas neķeru nekādā veidā. Esmu labs cilvēks un man tās piegādā uz mājām par brīvu. Man dēļ tās asaku buntes, kā jūs, cienītais, izteicāties nav motivācijas tērēt savu dzīvei atvēlēto laiku.
Treškārt, es zinu, ka vimbas var ne tikai cept.
A un par to drēbi - cilvēki mēdz lielīties, daudz runāt, un tas viņus iegāž. Uzreiz vai ar laiku.
Vo!
Bet cienītais, ja pats neesi redzējis, bet tikai dzirdējis, ko ,, kāds lielās,, ir ļoti liela varbūtība plikai dir....
Jo kā dziesmiņā : Viena tante teica.......
Man piemēram viens teica: ka uz Marsa ir dzīvība un zied puķītes.
:DDDDD
11.aprīlis 2020, 07:12 | links
 
Garoza vimbas pietiks visiem
11.aprīlis 2020, 01:02 | links
 
mēmelē pašvaki......ja nu viena zivs.....pagaidām nav vilkmes....
10.aprīlis 2020, 22:46 | links
 
Skatos, te juus risinat kkads savas saapes. Ko stasta par lielupi pie grozas? Pagaidam sezhu, copiites tik vaajas kaa bretlinjam...
10.aprīlis 2020, 21:58 | links
 
Tu gan labi zini ,, drēbi,, kur sien, kur met un nes. :DDDD tas ka tev šoreiz tik divas, neesi nu tik skaudīgs. Kurš prot, tas ķet un ģimenes ir dažādas, nespried pēc savas. Es arī vienkārši ceptu nez vai daudz ēstu. Toties ja rokas no pareizās vietas aug: vītināta, mazsālīta , etiķa marinādē vai tomātu pasta, kūpināta vai samalta kotletēs.
:DDDD
Nabaga tava ģimene, kurai jāēd cepta tā asaku bunte.

Zorge07, 10.aprīlis 2020, 20:55

Pirmkārt, es jūs, cienītais, neaiztieku.
Otrkārt, es vimbas neķeru nekādā veidā. Esmu labs cilvēks un man tās piegādā uz mājām par brīvu. Man dēļ tās asaku buntes, kā jūs, cienītais, izteicāties nav motivācijas tērēt savu dzīvei atvēlēto laiku.
Treškārt, es zinu, ka vimbas var ne tikai cept.
A un par to drēbi - cilvēki mēdz lielīties, daudz runāt, un tas viņus iegāž. Uzreiz vai ar laiku.
Vo!
10.aprīlis 2020, 21:53 | links
 
Cikos jābūt uz vietas tetelē lai būtu vieta kur apsēsties?

Rudis5656, 10.aprīlis 2020, 20:45



nav jau jāskrien no paša rīta, parasti braucu ap plkst. 15:00 un vietas pietiek. Šodien ap to rajonu izcili, no 15:00 līdz 17:00 ap 20 vimbam, apnika skaitīt.
10.aprīlis 2020, 21:17 | links
 
Domaataajs [10.04.20]: Sabāž zivis ķeselēs, ķeseles šņorītē zem ūdens piesietas aizmet tālu ūdenī, kad iet mājās, tad savāc.
Paņem līdzi ģimeni,nu tad pārējie tik aiznes pa zivtiņai uz mašīnu, vai kur citur attālāk. utt.
Cilvēki brauc ar mašīnām, bet viņiem NAV ko ēst, saprotiet! Viņi ķer asakainas zivis.
Mēs divas vimbas tikko izcepām pusdienās, pietika atliektiem galiem uz trim.
Tu gan labi zini ,, drēbi,, kur sien, kur met un nes. :DDDD tas ka tev šoreiz tik divas, neesi nu tik skaudīgs. Kurš prot, tas ķet un ģimenes ir dažādas, nespried pēc savas. Es arī vienkārši ceptu nez vai daudz ēstu. Toties ja rokas no pareizās vietas aug: vītināta, mazsālīta , etiķa marinādē vai tomātu pasta, kūpināta vai samalta kotletēs.
:DDDD
Nabaga tava ģimene, kurai jāēd cepta tā asaku bunte.
10.aprīlis 2020, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager